Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 85
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Informacije - Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 330808 puta)
Zvezda u usponu


Mislim,sta reci...

Zodijak
Pol
Poruke 1852
Zastava [spam]
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
Sony 
kako se usteda vidi posle 2.5 godine sa beziskim motorom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Audi A4 1999 godsite 1.9TDI (I crveno)
Menjač:     Manuelni, 5 brzina
Motor:    
Zapremina motora:    1896 cm3
Snaga motora:    81 KW / 110 KS
Interesuje me koliko trosi u proseku,i kakav je za odrzavanje?Koliko mu se otprilike krecu cene delova?
I dali se isplati dati 9.300 evra za ovakav auto ili po vama ima bolje?
gledaj kilometrazu!ovaj tdi je odlican,naravno ako ga isprati dobro odrzavanje.isto tako podvozje tesko prikriva tragove silovanja vozila.u realnom prosjeku ako je ok motor potrosnja gradske voznje je oko 7 l bez klime,na otvorenom oko 5.5l.audi ne trpi replike dijelova,samo original!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


prvo hopni pa reci skoc

Zodijak Virgo
Pol
Poruke 81
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Uvoz auta na humanitarno udruzenje-KAKO??

Kako se zakonski regulise uvoz auta na humanitarno udruzenje?Koliko auta moћe da se uveze na jedno humanitarno udruzenje?Jedno ili svi osnivaci to jest upravni i nadzorni odbor?Ima li negde link ka tim zakonima o uvozu auta?Kakva je procedura da bi se uvezlo auto?Da li ima ogranicenje za eko 3 ili su oni izuzeti i tog propisa?
To su sve pitanja koja me interesuju,hvala na odgovorima i saradnji.
Pozdrav svima.
IP sačuvana
social share
n1c7
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Jel zna neko gde mogu da  se kupe prethodni brojevi SAT Revije ?
Poslao sam mail njihovoj redakciji,naravno nisu mi odgovorili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
opet se izvinjavam svima na pogresnom postanju...!!!


vlasnik sam lagune 1. 8 RT 96g.  i ne mogu naci repair manual. . . . moze li neko da mi okaci neki link . . .

ovo sve mi treba da bih regulisao:
- zapinjanje mehanizma otkljucavanja na vozacevim i iza  vratima ("poluga" koja ulazi i izlazi) pri koriscenju centralne brave i alarma.
- kazaljka nivoa goriva ne pada kad ugasim auto i slabo opada (neko kaze plovak. . . )
- pojavila mi se voda u spremniku rezervne gume i na podu zadnje klupe. . . . poslije par dana jake kise

ako mislite da korisnik ne bi trebalo da se bavi repair-om ovkvih problema,savjetujte  sta da radim

pozdrav za sve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Uvoz auta na humanitarno udruzenje-KAKO??

Kako se zakonski regulise uvoz auta na humanitarno udruzenje?Koliko auta moћe da se uveze na jedno humanitarno udruzenje?Jedno ili svi osnivaci to jest upravni i nadzorni odbor?Ima li negde link ka tim zakonima o uvozu auta?Kakva je procedura da bi se uvezlo auto?Da li ima ogranicenje za eko 3 ili su oni izuzeti i tog propisa?
To su sve pitanja koja me interesuju,hvala na odgovorima i saradnji.
Pozdrav svima.


Колико је мени познато ограничење у смислу еуро 3 мотора важи за све. Недавно сам читао пропис везан за инвалиде, чак и они су ограничени еуро 3 мотором и ослобођени су само царине док пдв морају да плате. Поврат пдв-а могу да остваре само они чији је степен инвалидитета 100%.
Најбоље је да одеш у најближу царинарницу па да се тамо распиташ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
opet se izvinjavam svima na pogresnom postanju...!!!


vlasnik sam lagune 1. 8 RT 96g.  i ne mogu naci repair manual. . . . moze li neko da mi okaci neki link . . .

ovo sve mi treba da bih regulisao:
- zapinjanje mehanizma otkljucavanja na vozacevim i iza  vratima ("poluga" koja ulazi i izlazi) pri koriscenju centralne brave i alarma.
- kazaljka nivoa goriva ne pada kad ugasim auto i slabo opada (neko kaze plovak. . . )
- pojavila mi se voda u spremniku rezervne gume i na podu zadnje klupe. . . . poslije par dana jake kise

ako mislite da korisnik ne bi trebalo da se bavi repair-om ovkvih problema,savjetujte  sta da radim

pozdrav za sve!

I ja sam vlasnik iste lagune 1996/1.8 rt i mogu ti reci da pokazivac goriva i na mom autu reaguje slicno< ne vraca se na nulti polozaj vec ostaje stalno na nivou goriva koje imam u automobilu.
Sto se tice brave, sa tim nisam imao problema.
Proveri keder gumu kakva ti je na vratima - meni je malo iskrzana pa mi voda ponekad ulazi na zadnju klupu.
Pozdrav

Ukoliko pronadjes manual prosledi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23

za gorivo sam saznao u medjuvremenu,

voda ulazi na zadnje staklo  Smile....na keder

kako cu skinuti tapacire da bih prisao mehanizmu brave i podizaca? jesi to kad diro?

pozdrav
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 17:25:00 od Stars Member »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Da li znate mozda u kojim slucajevima se oduzima vozacka dozvola kada je prekoracenje brzine u pitanju. Konkretno, vozio sam 77 km/h a dozvoljeno je bilo 40 km/h. Poslali su prijacu sudiji za prekrsaje i sada razmisljam sta mi je najbolje da uradim. Prvo me zanima taj pravni osnov. Znam da valjda do 20 km/h kada je prekoracenje onda ti naplacuju kaznu na licu mesta, a preko toga salju kod sudije za prekrsaje. Ne znam sta dalje. Da li postoji neko prekoracenje kod kog sudija mora da trazi oduzimanje dozvole ili je to sve slobodna procena?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia N95 8gb
Zavisi od sudije do sudije...zavisi od toga da li si vec imao prekrsaje...( ako nisi imao, dobices samo uslovnu i platices kaznu i to je to ),a ako si vec imao preksaje onda vec zavisi od sudije...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 85
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.