Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najmanje dva miliona Srba ima rezrevnu domovinu - naša slavna sramota  (Pročitano 7205 puta)
21. Sep 2007, 15:49:24
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Naša slavna sramota
______________________________ ____________

Druga strana stvari

Naša slavna sramota

Neopisiva količina laži i predrasuda, kojima je podvrgnut novi naraštaj zemlje Srbije, ne obećava nikome veseliju budućnost. Susret s ružnom istinom o tome ko smo i kakvi smo, za mnoge će biti šokantan kad jednom dožive susret s ostatkom evropske civilizacije

Najmanje dva miliona Srba ima maćehu. Nekima je to Australija, nekima Kanada ili Amerika, nekima Evropa... Mnogi od njih smatraju da ih je majka Srbija izdala i da je najobičnija kurva, pa imaju stid od nje i ovamo retko ili nikako dolaze.
Majka koja je rodila takve gubitnike kakvi su car Lazar, dinastija Karađorđevića, Draža Mihailović, Slobodan Milošević, koja je dala da najgori dođu a najbolji nestanu, kakva je to majka? Kao i svaka majka, slaba na svoju bolešljivu i nejaku decu, drži ih uvek blizu lonca, da budu prvi na jelu. A oni jači odoše po svetu, da se sami snalaze.
Neslavno je završila Srbija: ima rekordan broj pobačaja i nalazi se po toj tragičnoj činjenici u samom svetskom vrhu. Jedan grad godišnje završi na kiretaži. Ima i rekordan broj pušača i ljudi obolelih od raka na plućima i drugde. Rekordna je po zaostalosti u higijeni, Beograd je jedna od najprljavijih prestonica kontinenta. Broj srpskih predrasuda je nesaglediv. Po broju znanih i neznanih grobova, po broju iseljenih, mučenih, prebijanih i zastrašivanih... Sve sami rekordi. Nijedan srpski vođa nije dočekao starosnu penziju, nego je otišao opljačkavši nešto ili su ga ubili njegovi protivnici i pretendenti na vlast.
Rekordna je savremena Srbija i po broju tuđih robnih marki. Na kom televizoru, rerni, radio-aparatu, frižideru ili kompjuteru piše da je "made in Serbia"?
Ali je zato majka Srbija poznata po tome što je u poslednjih 200 godina ratovala čak 15 puta, što je apsolutni evropski rekord u tom periodu. U najvećoj na svetu "Enciklopediji Britanika" najpoznatiji smo po Slobodanu Miloševiću, i to po podacima iz najnovijeg izdanja.
Kako je pomenuta majka nastavila praksu tetošenja svoje kilave dece, a na štetu one najzdravije i najsposobnije, broj onih koji su u potrazi za mećehom nikako se ne smanjuje. Uprkos vizama i ponižavanju ispred konzulata. Konačno, u poslednjem činu, onemoćala majka domovina rasprodaje sve što može rasprodati, da bi svoju nesposobnu i zavađenu decu izdržavala dok još može i ima čime. Jedna od dve najkriminalnije tranzicije u Evropi desila se i još se dešava u Srbiji. Šampioni korupcije nalaze se u ovoj zemlji, najgori recidivi bivših režima baš su se ovde nastanili, a glupost je opšte mesto i politički manifest ovdašnjih vlastodržaca.
Upravo u vezi s tim, svaki kritički osvrt o Srbiji je unapred proklet kao antisrpska rabota, makar mu namere bile najbolje, a misija nemoguća.

Nikola Vlahović -Tabloid list protiv mafije
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Komentar srbina na neku drugu vijest ali se uklapa u ovu temu , po meni je ključna riječ  komunizam i obavezno čišćenje društva od tog zla.


Citat
- nista novo?!!! Mi Srbi smo tome bili skloni i ranije! Pogledajte koliko je danas 2islamaca" u Bosni koji vise nisu Srbui nego "muslimani".?
 - Tako da istorija se samo ponavlja. Za saku "para" interesa mi cemo Srbi postati bilo sta, prodacemo se...Koliko nas je postalo "komunista" i koliko je bilo spremno da onima koji nisu bili komunisti otme oimovinu, kucu, prodavnicu itd.???? Nista novo na isti nacin smo prisli Titu, na isti nacin izgubuili KiMetohiju...tako da ovo je nazalost Srbi bajata vest.
 - Ali da se mi promenimo to nikada!
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
- nista novo?!!! Mi Srbi smo tome bili skloni i ranije! Pogledajte koliko je danas 2islamaca" u Bosni koji vise nisu Srbui nego "muslimani".?
 - Tako da istorija se samo ponavlja. Za saku "para" interesa mi cemo Srbi postati bilo sta, prodacemo se...Koliko nas je postalo "komunista" i koliko je bilo spremno da onima koji nisu bili komunisti otme oimovinu, kucu, prodavnicu itd.???? Nista novo na isti nacin smo prisli Titu, na isti nacin izgubuili KiMetohiju...tako da ovo je nazalost Srbi bajata vest.
 - Ali da se mi promenimo to nikada!

Ово је жива истина али Никола кључна ствар је у томе шо Србин мења припадност како му дуне...највећа мана српског народа...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Patriotizam je jedno, pare su drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Kako je pomenuta majka nastavila praksu tetošenja svoje kilave dece, a na štetu one najzdravije i najsposobnije, broj onih koji su u potrazi za mećehom nikako se ne smanjuje. Uprkos vizama i ponižavanju ispred konzulata. Konačno, u poslednjem činu, onemoćala majka domovina rasprodaje sve što može rasprodati, da bi svoju nesposobnu i zavađenu decu izdržavala dok još može i ima čime. Jedna od dve najkriminalnije tranzicije u Evropi desila se i još se dešava u Srbiji. Šampioni korupcije nalaze se u ovoj zemlji, najgori recidivi bivših režima baš su se ovde nastanili, a glupost je opšte mesto i politički manifest ovdašnjih vlastodržaca.
Upravo u vezi s tim, svaki kritički osvrt o Srbiji je unapred proklet kao antisrpska rabota, makar mu namere bile najbolje, a misija nemoguća.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovaj deo teksta cini mi se, govori najvise o nama. Ali celi test daje dobranu orezentaciju naeeg mentaliteta.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Citat
Šampioni korupcije nalaze se u ovoj zemlji, najgori recidivi bivših režima baš su se ovde nastanili, a glupost je opšte mesto i politički manifest ovdašnjih vlastodržaca.
Upravo u vezi s tim, svaki kritički osvrt o Srbiji je unapred proklet kao antisrpska rabota, makar mu namere bile najbolje, a misija nemoguća.

Kad ja to kažem onda navalite na mene da sam ustaša , e jebi ga .......  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa kao sto je navedeno u tekstu ovaj problem ima veoma dugacak staza a sto je najgora stvar i danas je aktuelan. To je mislim jedna od najneistrazenijih tema, mozda zbog toga koliko je bolna. Najvece pitanje je: Koliiko bi danas Srba bilo da nije bilo prevelike asimilacije? Sigurno oko 20 miliona, a jos ako racunamo bespotrebne ratove... Najveci gubitak Srba tokom srednjeg veka je sigurno dolazak turaka u ove krajeve i asimilovanje velike kolicine Srba, potom asimilacija Srpskih plemena u severnom delu albanije, potom izjasnjavanje Srba da su po nacionalnoj pripadnosti hrvati u okolini Dubrovnika i Hercegovini zbog okrenutosti prema zapadu, potom progon, selidbe i ubijanje Srba od strane turaka, potom izginuce Srba u austrijskom carstvu, potom ratovi za oslobadjanje od turaka... Jos dodati kasnije i selidbu u prekoatlantske i zapadnoevropske drzave... ne bi bilo nista novo i da nestanemo jednog dana. Arcibald Rajs je u svojoj knjizi i svojem govoru najopstije opisao vrline Srba ali i njihove najvece mane a jedna od najvecih je upravo korupcija i uzimanje tudje nacionalne pripadnosti koja se razlikuje od narodne pripadnosti zbog boljeg polozaja u drustvu. Realno taj problem nas prati kroz vekove i dovodi nas do smanjivanja... zaboravih i regionalizaciju koja dovodi do samostalnosti (Crna Gora, Makedonija)... Ovim problemom bi trebalo se ozbiljno pozabaviti drzava ali mislim da nista ne vodi ka tome da se nesto sutra promeni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Nista novo sto se ne pojavljuje i kod drugih naroda. Koliko Albanaca su postali Srbi i Talijani kroz vjekove. Rumuni u Srbiji su postajali Srbi dok Srbi u Rumuniji - Rumuni, slicno i sa Madjarskom. Srbi, koji su sluzili u Austrougraskoj vojsci kao oficiri, mahom su njihovi potomci danas Austrijanci. Nijemci su imali velik odlijev stanovnistva u Ameriku i Australiju kao i latinsku Ameriku i njihovi potomci (po muskoj liniji) imaju samo anglizirana Njemacka prezimena. Jedan dio Poljaka u Njemackoj koji su dosli prije 100 godina su Nijemci sa prezimenima na -ski (Schimanski, Mischlevski...) itd, itd.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Citat
Šampioni korupcije nalaze se u ovoj zemlji, najgori recidivi bivših režima baš su se ovde nastanili, a glupost je opšte mesto i politički manifest ovdašnjih vlastodržaca.
Upravo u vezi s tim, svaki kritički osvrt o Srbiji je unapred proklet kao antisrpska rabota, makar mu namere bile najbolje, a misija nemoguća.

Kad ja to kažem onda navalite na mene da sam ustaša , e jebi ga ....... Smile
Nismo mi ni vas zaboravili ima tema i o vasoj lijepoj. Ovde treba mi da se pogledamo izmedju sebe i razmenimo misljenja a bratstvo i jedinstvo ( ako ga je uopste sa vama bilo) je proslo.
Gledajte vase tajkune i uzivajte u vasim dugovima kojima kupujete deonice.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Naša slavna sramota
__________________________________________

Druga strana stvari

Naša slavna sramota

Neopisiva količina laži i predrasuda, kojima je podvrgnut novi naraštaj zemlje Srbije, ne obećava nikome veseliju budućnost. Susret s ružnom istinom o tome ko smo i kakvi smo, za mnoge će biti šokantan kad jednom dožive susret s ostatkom evropske civilizacije

Najmanje dva miliona Srba ima maćehu. Nekima je to Australija, nekima Kanada ili Amerika, nekima Evropa... Mnogi od njih smatraju da ih je majka Srbija izdala i da je najobičnija kurva, pa imaju stid od nje i ovamo retko ili nikako dolaze.
Majka koja je rodila takve gubitnike kakvi su car Lazar, dinastija Karađorđevića, Draža Mihailović, Slobodan Milošević, koja je dala da najgori dođu a najbolji nestanu, kakva je to majka? Kao i svaka majka, slaba na svoju bolešljivu i nejaku decu, drži ih uvek blizu lonca, da budu prvi na jelu. A oni jači odoše po svetu, da se sami snalaze.

Neslavno je završila Srbija: ima rekordan broj pobačaja i nalazi se po toj tragičnoj činjenici u samom svetskom vrhu. Jedan grad godišnje završi na kiretaži. Ima i rekordan broj pušača i ljudi obolelih od raka na plućima i drugde. Rekordna je po zaostalosti u higijeni, Beograd je jedna od najprljavijih prestonica kontinenta. Broj srpskih predrasuda je nesaglediv. Po broju znanih i neznanih grobova, po broju iseljenih, mučenih, prebijanih i zastrašivanih... Sve sami rekordi. Nijedan srpski vođa nije dočekao starosnu penziju, nego je otišao opljačkavši nešto ili su ga ubili njegovi protivnici i pretendenti na vlast.
Rekordna je savremena Srbija i po broju tuđih robnih marki. Na kom televizoru, rerni, radio-aparatu, frižideru ili kompjuteru piše da je "made in Serbia"?
Ali je zato majka Srbija poznata po tome što je u poslednjih 200 godina ratovala čak 15 puta, što je apsolutni evropski rekord u tom periodu. U najvećoj na svetu "Enciklopediji Britanika" najpoznatiji smo po Slobodanu Miloševiću, i to po podacima iz najnovijeg izdanja.
Kako je pomenuta majka nastavila praksu tetošenja svoje kilave dece, a na štetu one najzdravije i najsposobnije, broj onih koji su u potrazi za mećehom nikako se ne smanjuje. Uprkos vizama i ponižavanju ispred konzulata. Konačno, u poslednjem činu, onemoćala majka domovina rasprodaje sve što može rasprodati, da bi svoju nesposobnu i zavađenu decu izdržavala dok još može i ima čime. Jedna od dve najkriminalnije tranzicije u Evropi desila se i još se dešava u Srbiji. Šampioni korupcije nalaze se u ovoj zemlji, najgori recidivi bivših režima baš su se ovde nastanili, a glupost je opšte mesto i politički manifest ovdašnjih vlastodržaca.
Upravo u vezi s tim, svaki kritički osvrt o Srbiji je unapred proklet kao antisrpska rabota, makar mu namere bile najbolje, a misija nemoguća.

Nikola Vlahović -Tabloid list protiv mafije

Upusticu se u komentar samo ovog podebljanog dela,jer nemam nameru da ispravljam "krive drine" u ovoliloj kolicini malicioznosti,malodusnosti i pogresnih zakljucaka usled poremecenog pogleda na svet kao posledicu veeelike rupe u informisanosti autora ove tekstualne deponije.

Prvo ko god iz dijaspore misli da ih je u proslosti srpsko drustvo(iz Srbije) izdalo i svoj odlazak pripisuje(izmedju ostalog i) "izdajstvu",mozda je i bolje sto nije vise sa nama.Necu da obrazlazem zasto,mrzi me...Recimo samo da bi Izrael prema svojim sunarodnicima(ovom logikom) izgledao kao najveca kurvetina jos od vremena stvaranja prvog coveka.
Drugo,tvrdnja da su pomenuti "gubitnici" zaista gubitnici je toliko smesna,da bih je ja uporedio sa(takodje smesnom) tvrdnjom da je svaki castan ponizen i uvredjen covek gubitnik.Ako su oni gubitnici,onda bih voleo da sam zauvek gubitnik.
"...dala da najgori dođu a najbolji nestanu" je tvrdnja s kojom bih se mogao sloziti samo u slucaju da je onaj koji je to "dao" bio samostalan pri donosenju takve odluke.Dakle,veoma diskutabilno...
Dalje,ako je tacno da je "majka" drzala slabije pri loncu,a jace pustila da se snalaze,onda je to ispravna odluka.Zar je trebalo da bude obrnuto?Zar je trebalo primeniti "teoriju evoluciju" i fasisticku ideologiju?Ako je "majka" uzela u zagrljaj najslabije,onda je ona najbolja majka.Medjutim,nije to bas tako.Ja se ne bih slozio da su najjaci ostali,vec bas naprotiv.Otisli su najslabiji i oni koji nisu imali izbora ili nisu hteli da se bore za dorbobit sebe i ovog drustva,nego su se odlucili da idu "linijom manjeg otpora".A oni koji su ostali(pogotovu oni koji su se na to odlucili,a imali su izbor) za mene predstavljaju najkvalitetnije seme ovog drustva iz kojeg ce izaci(ako Bog da) plod neprocenjive vrednosti,kao sto je to bilo oduvek.

Dalje necu da komentarisem,pogotovu onu budalastinu o famoznoj "Britanici".Pa valjda to sto je navedeno govori vise o karakteru i cilju autora enciklopedije,a ne o subjektu o kojem je rec.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.