Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samopotamnjivanje airbrush metodom  (Pročitano 6489 puta)
06. Maj 2005, 15:13:40
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd

Tamnjenje koze  air-brush metodom (americki sistem bronziranja )

Sta mislite o tome,da li je neko probao?

Pogledajte ovde

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
 Smile ne znam, ne svidja mi se bas... Ja sam ipak za suncanje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
i ja volim sunce,ali koliko pricaju da je stetno i da koza brzo stari,pocinjem da ga izbegavam...

Za ovaj airbrush,bas me zanima da li je to zdravo ili ima neke hemijske supstance koje opet bile stetne... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Da, to se i ja pitam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Tehnika šminkanja koja će revolucionirati kozmetiku kao avion putovanja, kažu izumitelji airbrusha. Mi kažemo: šminka koju ćete morati dobro čuvati od dečka.

Na Fashion Weeku u Milanu izgled Versaceovih manekenki je tako intenzivno diskutiran da je postojala velika opasnost da manekenke ostalih kreatora podignu bunu. Kako im je uspjelo da im ten izgleda kao da su svako jutro brale jagode u vrtu - tako nježno ružičast i preplanuo, a ne kao da su se vratile s Venecijanskog karnevala?

Prije odgovora, zahvalite svim modnim ilustratorima, hiperrealističkim slikarima i profi-vizažistima koji su prvi počeli koristiti airbrush. A sada slobodno iz vaših kozmetičkih torbica pobacajte sve one svilenkaste spužvice i kistove od prirodnih dlaka. Možete baciti i ogledala, a onda naručite ove pištolje.

Gospođa koja je oružje uspjela pretvoriti u beauty alatku zove se Feride Uslu i živi, a gdje nego u New Yorku. Riječ je o Airbrush Spraygunu. Nema frke, ovaj kompresor zraka ne teži pet kila i ne morate imati asistenta koji će ga držati, a u isto vrijeme vam stavljati čepiće u uši. Štoviše, aparat oblikom i veličinom sliči na nosivi CD player. Set košta 470 eura. DVD s uputama uračunat.


Sprejati na udaljenosti od 11 cm i stalno pomicati pištolj


Navodno je uporaba vrlo jednostavna. Napunite pištolj specijalnim make-upom (13 tonova i 27 boja kako za vaše lice, tako i za tijelo), stisnete play i igra počinje. Čestice boje se raspoređuju kao zvjezdana prašina na vašoj koži i nema šanse da ćete dobiti mrlje ili ne daj bože da će se vidjeti ona ružna crta na čelu i kod ušiju. Osim toga, ne morate se više gledati u ogledalo, već špricate po filingu.

Bakterije ostaju na vašim kistovima i spužvicama i dalje u košu, a vi uza sve ovo gorenabrojeno dobivate i besplatan lifting. Pazite sad ovo: zbog hladnog zraka, vaše pore se stišću, a koža se zateže. I gotovi ste za jednu minutu. Otuda i naziv Uslu Airlines. (Svaki od 88 proizvoda nazvan je po nekom internacionalnom aerodromu: HAV Havanna, CDG Charles de Gaulle.)

Još bolja vijest: look traje cijeli dan i svi misle da ste nenašminkani, a vi sjajite i sjajite. Pjegice i dalje vidljive. Uf, vako ne bi mogli stvar izreklamirati ni prodavači Zeptera...

A.O.  05.02.2004.

 
 
 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

airbrush.jpg
(15.19 KB, 300x298)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.