Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:00:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Urasli nokti  (Pročitano 30935 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Profesionalac sam i radim pedikir-medicinski kod ozbiljnog problema urastanja nema pomoci osim odseci i izvaditi deo nokta koji urasta, pravi proces. Urastanje je genetika i toga pate i mala deca(juce sam radio deckicu od 19 meseci zagnojen prstic) i odrasli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.32
mob
Tel.Me Your.Number
Samo otklanjanje zaraženog tkiva rešava problem ukoliko je nokat urastao sa obe strane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Da ne bi bilo tkivo upaljeno treba resiti problem tj odstraniti deo nokta koji pravi proces sa jedne ili dve strane i onda pristupiti lecenju i smirivanju tkiva. Dolazili su mi ljudi kojima su samo cistili tkivo probusili gnojnu kesicu isprali i zavili prst, to je trenutacna pomoc nema pritiska prst ne pulsira ali provereno problem se vraca, veca upala divlje meso i td.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Posto od skoro slikam samo vece probleme evo ovako je dosao pacijent
URL=http://img5.imagebanana.com/][/URL]
URL=http://img5.imagebanana.com/][/URL]
malo objasnjenje,urastao nokat je izbacio "divlje meso"(crveno sa unutrasnje strane palca) i to je posledica cekanja odlaganja problema.Crno na noktima je posledica hipermangana(kada se noga potopi u rastvor nokat primi jedva malu nijansu zute boje do ovako crne treba bar 100 potopiti nogu u rastvor) koji se rastvara u tecnosti(antibiotik) i sluzi da se umiri proces sto u ovom slucaju i mnogim drugim ozbiljnijim slucajevima ne pomaze.
URL=http://img5.imagebanana.com/][/URL]
ovako izgleda deo nokta koji je urastao i koji je isecen bukvaljno za sekundu, ovakvom urastanju ne pomazu kremice,vodice i melemi.
URL=http://img5.imagebanana.com/][/URL]

ovako izgleda nokat i prst posle cetiri dana, otok i tkivo se smiruju i povlace.Imam jos primera uraslih noktiju, kurjih ociju i zadebljanja noktiju pa ako nekog interesuje....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
meni je bilo josh gore od toga (sa obe strane palca pa je cupan ceo nokat...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ko vam je kriv kad nosite samo patike...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3220
To moze da se javi bez obzira na vrstu obuce.  Ja nosim i patike i cipele  koje nisu spicaste i papuce pa mi je urastao nokat posto su mi nokti okrigli i ne secem ih ravno. Tacnije moja muka datira negde od sredine juna kada sam sekla nokte na nogama i svojom nepaznjom zarila makaze u meso pored nokta na palcu. Tkivo se upalilo ali nije bilo nista strasno i ja sam mislila da ce to proci samo od sebe, posto sam ja to svakonevno ispirala hidrogenom pa se i to divlje meso malo povuklo, .  Sredinom jula meni ranica pocinje jace da se gnoji i odlazim kod doktorice opste prakse,posto nokat jos nije bio redovno urastao u ambulanti su mi tokom dve nedelje previjali nokat hidrogenom i jodom i kad su ga skoro doveli u red,ja slucajno sutnem stolicu desnom nogom i raskrvarim palac-to je bilo pocetkom avgusta.Jos mesec dana sam izdrzala sa takvim noktom posto je cela ambulanta bila na godisnjem i nisam htela da idem kod druge doktorice i u septembru odlazim da mi ortoped odstrani taj urasli deo i divlje meso. I onda ponovo mirovanje, i previjanje tokom tri nedelje. Taman kad sam  pomislila da sam se resila muke, primetila sam da mi je ponovo izaslo divlje meso i opet sam ja naivno ocekivala da ce proci ( u sebi sam znala da nece ali nada umire zadnja), samostalno ispirala hidrogenom i jodom, ali sam videla da je vrag odneo salu i prosle nedelje su mi radili reviziju rane i cime se ja zabavljam ovih dana-mirovanjem i odlaskom na previjanja i kontrole.

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Urastanje noktiju je pre svega genetika pa onda redom,kada se jednom aktivira urastanje(imam  slucaj deteta od 18 meseci koji je bio vec 5 puta na intervenciji sa zagnojenim noktom i ocu i majci urasta nokat)stalno nokat tako ide u stranu,kod pravilnog secenja se podize tkivo tako da nokat vremenom ide "plice"i ne stvara takve probleme.Urastanje sa obe strane jednog palca je redje ili urasta sa unutrasnje strane prema prstima,pritisak prsta ili sa spoljne strane nepravilan polozaj palca pa ga obuca "zamotava".Mora se redovno odrzavati jer kada pocne to je redovna borba, takodje kod veceg zadebljanja noktna ploca hoce da se uvija i da urasta u meso

i to se resi lako za prvi put ovako(pre pedikira) a dalje se ide na estetiku

posle pedikira
Da zakljucim ne treba cekati i prolongirati problem, kada pocne neki proces upala tkiva pod hitno kod pedikira pa u krajnjem slucaju hirurga dok se ne otkloni deo nokta koji pravi problem da ponovim nema spasa naravno da se odnosi na ozbiljne probleme a ne na neko malo crvenilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Bilo bi jako dobro kada biste malo cenzurisali te slike, postavili ih kao linkove, recimo.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Prihvatam kritiku ubuduce slike ce biti kao link, izvinjavam se unapred ako sam napravio nekome nelagodnost neku sve u zelji da objasnim i pomognem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:00:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.