Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nasa Putovanja!  (Pročitano 69677 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Lepo izgleda ta Fortaleza, ona kruzna raskrsnica je da padnes s nogu. Brazil je Brazil, vruca avantura Smiley

Dionzije, neverovatno je koliko licis na jednog mog poznanika, kao jaje jajetu. SmileySmiley Spremicu i ja nesto sa mog putovanja u jugozapadnu Nemacku pa cu postovati.
« Poslednja izmena: 09. Maj 2005, 01:19:05 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo i od mene jedna slicica iz Becha, vdidi se veliki zabavni park Prater, i moja ruka 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Immagine 0511.jpg
(207.36 KB, 749x562)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
fino bogami montenegrina Smiley a dje su ostale slike? cenzura?  Smile
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
pa moram malo da budem tajanstvena Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo jos jedna, sa Stefans platza

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Immagine 0133.jpg
(355.31 KB, 1229x922)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
Bec je extra grad, trebala si nam malo opisati svoju avanturu Smiley  Smile
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ma to mora da se dozivi, super mi je bilo, ici cu ponovo uskoro Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
Super si montenegrina....nedaj da stane...samo vedro  Smile

Prosle godine sam dugo razmisljao, gdje pobjeci i uhvatiti malo sunca, i na kraju sam odlucio ostati u "komsiluku"
Grcka.... bilo je diskutabilno gdje...i na kraju bas po nekom arijevskom smeku a i zbog interesovanja u Sisi (austrijska princeza) i njen zivotni put, rjesih otici na Corfu (Krf)...
Nisam znao da je Albanija tako blizu! mislim, vidio sam na karti da jeste ali u zivo je zacudjujuce blizu, na snajperskom dohvatu Smiley
Krf je najzelenije ostrvo Grcke...sto je super kombinacija s plazom i morem...sva druga ostrva izgledaju celavo i zgoreno..
Ako volite grcku mitologiju/arhitekturu Krf je place to be Smiley (obavezno vidjeti Achilleon Palace ex kuca Empress Elizabeth of Austria, znanije kao Sissy - ako mozete obavezno cujte price o njoj u Grckoj - it's amazing! )
Ahilova skulptura me je odusevila, da sam morao ponijeti jedan veliki poster..evo kako otprilike izgleda.. 
ali kakav pogled je imala Sissy woow  Smile  (inace kuca je na brezuljku a ispod jemore-u starim vremenima bile su samo stepenice,koje i sad postoje...kako su samo morali nositi tovare s brodova uz te stepenice  Smile Smiley 1 ) i gledate dole a dole prekrasno Mouse island (misje ostrvo) tako malo i slatko sa jednom malom kapelicom  Smile (stavio sam jednu slicicu)
Nedaleko odatle je prelijepa stara tvrdjava The Old Fort of Corfu town (obavezno vidjeti), ovako izgleda...

E kad se umorite od svega onda uleteite u prelijepe ulice Krf grada, popijete pivce, pojedete nesto kvalitetno ( hrana im je sva kvalitetna!!!) zahladite baklavom  ( toplo bih preporucio borov caj u selu umjetnika iznad muzeja, gotivno je, uz fantastican pogled naravno Smiley  ...

Ako ste tu samo radi plaze: juzni i zapadni dio ostrva , plaze su stjenovite (sljunak,kamen) istok i sjever su bas cisto pjescane plaze, fantasticne su i prilicno usamljene kako je daleko od grada...ipak sjever najvise preporucujem... gore je i svjetski poznata plaza: Cote de Amour (obala ljubavi) gdje mitovi kazu da morate sa svojim voljenim/voljenom skupa proci zorom i zaplivati skupa (goli!!) za vjeciti blagoslov Wink, zakacio sam jednu moje sliku te plaze...  Ako ste vec sjeveru iskoristite priliku i vidite popularno "plavo oko" (blue eye) moracete camcem, nekih 10 min od obale a kosta samo 4eura Wink..plavo oko je cudna refleksija svjetlosti ispod neke stjene (meni licno je bilo razocaravajuce, ma i nije Smiley
Ako volite voziti po ludim putevima, iznajmite scooter (kao ja) i idite kroz srce ostrva...koji putevi  Smile spiralne okuke visoko,visoko a cesta uklesana u brdo  Smile scary  Smiley 1 ali kul... tu negdje popih kafu ispred vile "avignon" sto znaci sutra...covjek je napravio kucu i sve je bilo gotovo osim vodoinstalacije, zvao je vodoinstatere i rekli su avignon (sutra) dosli su tek za pet godina!! zato se zove tako....inace su Grci poznati po ljencarenju..nisu im crnogorci dzaba "komsije" 
Apartmani/sobe/hotel nisu bas preskupi, za neke normalne pare mozete iznajmiti fin smjestaj.. ja sam bio ovdje..
Mozda najjeftinije je selo Dahia, samo nekih 7 km od grada...
Ne bih vise, ovo samo u kratkim crtama Smiley ako mozete obavezno posjetite...evo nekoliko handy links:

http://www.agni.gr/guides/useful_info/useful_info.asp
http://www.agni.gr/
http://www.corfuweb.gr/
http://www.corfuonline.gr/
http://www.corfu-pictures.com/
http://www.hcaa-eleng.gr/kerk.htm

I na kraju par mojih slicica...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

misje_ostrvo.jpg
(22.21 KB, 348x261)
blue_eye.jpg
(41.28 KB, 408x306)
misje_ostrvo.jpg
(22.21 KB, 348x261)
ameringreece.jpg
(93.53 KB, 918x688)
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Svaka cast za ovo majstore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
...zaboravih prikaciti sliku Cote de Amour...

Smile
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.