Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:21:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čime započinjete dan?  (Pročitano 6236 puta)
26. Avg 2007, 11:15:53
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Čime započinjete dan?

Nekome se može činiti nebitno, ali uopšte nije svejedno na koji ćete način započeti dan. Ne kaže se uzalud da se po jutru dan poznaje; primenjeno na vaš život, to znači da od toga kako dan započnete u velikoj meri zavisi kako će vam tokom tog dana biti.

Mnogo je onih koji, umorni, u krevetu ostaju do poslednje sekunde ili i duže, a onda se nervozno teturaju i pripremaju za odlazak na posao (pre toga, ako je potrebno, i odvođenje deteta u vrtić ili obavljanje neke druge obaveze). Na posao stižu u lošem raspoloženju, mrzovoljni su - i dan im ispadne nikakav. Ili dan počinju čitanjem dnevne štampe uz jutarnju kafu - dnevne štampe u kojoj svaki dan možete pronaći bar nekoliko nesreća i ubistava, kao i, često, mračne slutnje da će nam nadalje biti sve lošije, da nam prete raznorazne katastrofe... Ne inspiriše baš na optimizam niti na životnu radost.

Na mnogo toga oko sebe nemate uticaj, u toku dana vam se mogu desiti loše stvari, ali, osim izuzetno, o tome kako ćete započeti dan odlučujete vi sami. Zato bi bilo dobro opredeliti se za nešto što vas raduje, što vam se dopada. Slastan zalogaj nečega što volite, na primer. Malo ludiranja pred ogledalom koje bi vas nasmejalo. Slušanje jedne ili dve omiljene pesme dok ste u kupatilu. Uživanje u udisanju mirisa omiljenog parfema, makar ga i ne nanele tog dana. Uvek je moguće naći nešto lepo čime biste započele dan, a ako imate problem s vremenom, to lepo može da traje i sasvim kratko (udisanje mirisa, na primer, traje svega nekoliko sekundi - toliko svako može da izdvoji).

Naravno, obavićete i ono što se mora obaviti, ali treba naći makar koju sekundicu ili minuticu i za ono što će vas obradovati. Novine? Zaboravite na njih rano ujutro - u redu je čitati ih kako biste bile informisane, ali ne morate pričama o krvožednim ubistvima i katastrofama koje će nas sve potamaniti da započnete dan - to stvarno može da sačeka.

A onda, kad nečim lepim započnete dan, i ostatak tog dana će vam se činiti lepšim, bar malčice, a često i znatno lepšim. Mali trud za povećanje radosti u životu - radosti koje nikad nema dovoljno, a kamoli previše.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
U jednom periodu mog zivota, imala sam zanimljiv obicaj...
Naglo bih se trgnula, ustala, odtumarala do frizidera, otvorila frizider, bacila pogled sta ima unutra, zatvorila vrata i vratila se da spavam jos sat-dva...  Smile
Zaista ne znam sta je to bilo sa mnom, posto ne jedem jedno dva-tri sata posle budjenja... ne ustajem nocu da jedem... nekad i zaboravim da jedem citav dana...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ja više volim da polako sredim toaletu, popijem kafu, doručkujem voće, pa tek onda krenem. Onda imam energije da rintam ceo dan. Ako izletim bez jutarnjih rituala nisam ni za šta ceo dan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Ja sam jutarnji tip i ujutru sam puna snage i uvek lepo raspolozena. Cim ustanem, pojedem vocni jogurt sa zitaricama, zatim kafu i onda doruckujem. Ako preskocim dorucak, ne jedem ceo dan, sto mi uopste ne odgovora i ne cini me sretnom.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Znam da ga ne zapocinjem doruckom, sve ostalo dolazi u obzir  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
sex , droga & rock n roll
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ja nisam jutarnji tip osobe ali nemam nikakav problem da ustanem onda kada treba.

Pod 1. tuširanje
pod 2. kafa

..i onda dan može da počne  Smile

p.s. *ebem ti zemlju u kojoj sunce izlazi pre 12h  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
pochinjem ga kafom,pre nego shto popijem istu nisam sposoban ni za shta drugo,tumaram po stanu i sudaram se sa nameshtajem.Dok pijem kafu obichno shvatim da cu zakasniti negde ako ne pochnem da se spremam pod hitno,ali ja taj osecaj odagnam iz glave i na miru zavrshim kafu.Kashnjenje nadoknadim multitaskingom (tushiranjem i pranjem zuba istovremeno ) preskakanjem doruchka i brzom voznjom u neispeglanoj majici.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Tip za multitasking : Okaci majicu na ofinger u kupatilu , para od tusiranja toplom vodom ce sama ispeglati sve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
odlichna ideja,pokushacu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:21:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.