Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istrazivanje ~ Pedofilija u Srbiji  (Pročitano 41735 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne samo sudstvo, najpre porodica, koja neme vremena za svoju decu.Ili kriju shta se desvhava.

A, kad sam ja pricala o prevenciji, bio je grom i pakao, na kolac s njim...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
  Paaaa malo biram rechi Smile

  I, ne opravdavam  pedofile..(nema leka za njih)Chim su na slobodi, nadju zhrtvu.

  Hemijska kastracija, ili kolac Smile

  Porodica jeste kriva, to sam i tada znala.Nisam znala da postoji hemijska kastracija.

P.S.Nije bio kolac, bilo je bockanje nozhem  i to tupim Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
O, boze..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Optužnica protiv "niške trojke" zbog zlostavljanja maloletnika


Protiv trojice mladića koji su učestvovali u zlostavljanju maloletnog M. R. podignuta je optužnica, dok im je pritvor produžen za još 30 dana, rečeno je danas Tanjugu u niškom Opštinskom sudu.
Optužnica je podignuta protiv Marjana N. (21), Marka A. (20) i Nikole M. (19) iz Niša, zbog "nasilničkog ponašanja u sticaju sa krivičnim delom nanošenja teških telesnih povreda". Trojica optuženih su, na prevaru, 27. jula ove godine, odveli maloletnog M. R. na brdo Vinik kod Niša i tamo ga zlostavljali i brutalno pretukli.
Otac maloletnika, odbornik u Skupštini grada i funkcioner Demokratske stranke Miodrag Radović izjavio je novinarima ranije da su njegovom sinu urezani inicijali žiletom na leđima i da su mu po telu gasili cigarete i tukli ga.
Trojica optuženih su kolima vratili maloletnog M. R. u Niš i ostavili ga u blizini hale "Čair".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Svaka osma devojka seksualno zlostavljana
Autor: E.B. | 05.09.2007 - 10:00

BEOGRAD - U Srbiji je svaka osma devojka među omladinom do 22 godine makar jednom seksualno zlostavljana. Trauma silovanja ravna je ratnoj traumi i ima dugotrajne emotivne posledice - strah, sramotu, krivicu, osećaj inferiornosti, pokazalo je istraživanje Autonomnog ženskog centra.
Pojačana depresija praćena smanjenjem osećanja vrednosti vlastite ličnosti i nedostatak volje i smisla za život, takođe su posledica traume silovanja, rekla je Tanjugu Lepa Mlađenović, psiholog i koordinator konsultantskog tima Autonomnog ženskog centra.
„Broj žena koje prijave silovanje je zanemarljiv u odnosu na rasprostanjenost silovanja u braku, na ljubavnom sastanku, na radnom mestu i u javnim prostorima“, kazala je ona i dodala da je broj žena koje dođu na konsultacije zbog seksualnog nasilja takođe zanemarljiv.
Ona je ocenila da je mali broj žena koje mogu da prekinu ćutanje zato što ih je sramota i zato - što je krivica u društvu koncentrisana na žrtvu.
Prema njenim rečima, država i njene institucije moraju da potpuno promene ‘’istorijsku poruku i objave da je silovanje težak zločin, da će svi silovatelji biti kažnjeni, da žene nisu krive za silovanje i da sramotu i krivicu treba da snose silovatelji’’.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Manijak uhvaćen i u Negotinu
Godinama silovao devojčicu


Istražni sudija Okružnog suda u Negotinu odredio je pritvor Bogoljubu L. (54) zbog sumnje da je od 2003. godine u više navrata silovao I.B (14), unuku svoje nevenčane supruge. Silovatelja je na delu uhvatio otac devojčice, nakon čega ga je savladao i pozvao policiju. Za roditelje je, međutim, pravi šok nastao kada se osnovano posumnjalo da je „deda Bogoljub“ devojčicu prvi put primorao na seksualne odnose još 2003. godine, kada je ona imala nepunih deset godina, i to uz pretnju da će joj, ukoliko nekome bude pričala o tome, ubiti oca i majku.
Krivična prijava silovatelja tereti da je koristio svaku priliku, bilo u selu ili u njihovom stanu u Negotinu, da sa devojčicom ponovi bludne radnje upotpunjujući pretnje najavom da će u „stan baciti bombu i sve ih pobiti ako ona ne bude ćutala, pa čak i da će joj odseći dojku“.
Kako „Blic“ saznaje, okrivljeni nije priznao da sa devojčicom ima odnose od 2003, već tvrdi da je prvi put polno opštio sa njom u martu ove godine, i to uz njen pristanak. Roditelji devojčice su silovatelja smatrali za člana poorodice, a devojčica ga je oslovljavala sa „deda“. On je često noćio u njihovom stanu, i to u dečjoj sobi. Spavao je u krevetu između devojčice i njenog još mlađeg brata, gde je u nekoliko navrata i imao odnose sa njom kada dečak zaspi.

S.J.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Stravičan slučaj seksualnog nasilja
Osumnjičen za obljubu ćerke
Autor: S. Trifunović | 26.09.2007 - 10:28

BOR - Policija je preksinoć uhapsila V.S. iz Bora zbog sumnje da je izvršio obljubu nad svojom sedmogodišnjom ćerkom.

V.S. je uhapšen na zahtev policije u Obrenovcu gde devojčica posle razvoda roditelja 2001. godine živi sa majkom B.B. Osumnjičeni će posle 48-časovnog zadržavanja u policiji biti priveden istražnom sudiji Opštinskog suda u Obrenovcu, potvrđeno je „Blicu“ u MUP-u Srbije.
- Ne znam kada je počeo ovaj užas. Pretpostavljam da je sve krenulo od momenta kada sam ćerku dovodila u Bor kako bi, nakon našeg razvoda, neko vreme provela sa ocem. Tada mi je zabranjivao da je viđam, jer bi se devojčica u takvim situacijama, navodno, uvek rasplakala. Nekoliko puta me je molila da je ne vodim kod oca, ali nikada nisam pomišljala da je tako nešto posredi. Znam da joj je zabranjivao da sa sobom nosi mobilni telefon - ispričala je za „Blic“ majka devojčice.
Ona kaže da je V.S. jednom priveden zbog sumnje da je zlostavljao dete, ali da je nakon saslušanja pušten.
- Posle toga me je pozvao i rekao da više ne želi kontakt sa mnom, dok ćerku nije pominjao. Klupko je počelo da se odmotava tek nedavno, pošto je V.S. došao u Obrenovac da vidi dete. Otišli su da se prošetaju i nije ih bilo gotovo tri sata. Kada se ćerka vratila, primetila sam da nešto nije u redu. Tada sam je povela da mi pokaže gde su se šetali. Primetila sam da vrda i da nešto krije. Iako sam je hrabrila da sam joj drugar i da meni može sve da kaže, nevoljno je govorila. Nagovorila sam je da mi lutkama Barbikom i Kenom pokaže šta zapravo rade kada su sami i to me je užasnulo. Kasnije sam saznala da je vodila dnevnik u kojem je beležila detalje o paklu kroz koji je prošla - rekla nam je majka devojčice.
Prema njenim rečima, istraga je zahtevala da se obavi i lekarski pregled deteta. Nakon što je primljena u bolnicu u Višegradskoj, tročlana komisija je ustanovila tragove nasilja.
Majka kaže da joj je ćerka nevoljno priznala kroz šta je sve prolazila, plašeći se očevih pretnji.
- Rekla mi je da se odlučila da ćuti pošto joj je otac pretio da će je u suprotnom odvesti u Bor i da me nikada više neće videti - dodala je ona.
Sa ovim slučajem upoznati su i radnici Centra za socijalni rad u Obrenovcu. Tamo je rečeno „Blicu“ da u tom slučaju ima momenta zlostavljanja, ali da se pouzdano ne zna u kojoj meri.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Policija privela uglednog lekara V.S.(39) iz Bora zbog seksualnog zlostavljanja

Bludničio nad ćerkom


Kod tate me najviše plaši njegov strašan pogled i da će da me odvede u Bor. I vika i galama i strašno se plašim da ostanem sama sa njim i da ne zaboravim, plaši me kad mi preti preko telefona. Ovo je početak pisane ispovesti A. S, učenice drugog razreda Osnovne škole u Obrenovcu, koju je punih devet meseci u više navrata seksualno zlostavljao otac, V. S. (39), iz Bora

BOR/OBRENOVAC - Kod tate me najviše plaši njegov strašan pogled i da će da me odvede u Bor. I vika i galama i strašno se plašim da ostanem sama sa njim i da ne zaboravim, plaši me kad mi preti preko telefona da će da dođe u Obrenovac i da me uzme... Ovo je početak pisane ispovesti A. S, učenice drugog razreda Osnovne škole u Obrenovcu koju je punih devet meseci u više navrata seksualno zlostavljao otac, V. S. (39), iz Bora, inače internista u tamošnjem Domu zdravlja.

Sve je počelo kada se A. S. krajem januara vratila sa raspusta koji je provela sa ocem u Boru. Kada je stigla kući devojčica se, prema pričanju majke B. B. (37), ponašala čudno, pa je u jednom trenutku zahtevala da je majka odvede u Dom zdravlja. U hitnoj službi, na zaprepašćenje celokupnog medicinskog osoblja, pokazala je svoje telo prepuno podliva. Pošto je rekla da joj je modrice po telu naneo otac intervenisala je i obrenovačka policija.

- Nisam mogla da poverujem da je njen otac i moja velika srednjoškolska ljubav mogao da napastvuje rođeno dete. Moj bivši muž dolazio je poslednjih godinu dana da obiđe našu ćerku. Posle svakog tog susreta, dete je bilo prestrašeno. Ubeđivanja da prizna o čemu se radi nisu uspela, pa smo je jedva nagovorili da napiše na papiru šta je boli. I ona je napisala, verujem, istinu, što je kasnije i policija saznala.

PRETNJE TELEFONOM

B. B. se udala po drugi put pre godinu dana i u tom braku je dobila ćerkicu koja još nema godinu dana. Ona kaže da su joj u ovoj nesreći najviše pomogli sadašnji muž i inspektor obrenovačke policije Boban Sentić. „Kada je čitav slučaj prijavljen policiji u Boru, oni su mog supruga priveli reda radi. Posle tih sat vremena koje je prošlog meseca proveo u policiji, počeo je da mi preti telefonom. Ja ni tada nisam verovala da je on u stanju da napastvuje našu ćerku. Ni privođenje u policiju ga nije sprečilo da 14. septembra dođe u Obrenovac i osveti se našem detetu. Pošto je sada delo počinio na teritoriji opštine Obrenovac, stvorila se mogućnost da ga uhapsi ovdašnja policija“, kaže nesrećna majka. Biljana se u Obrenovcu zaposlila kao profesor engleskog jezika.

U priču moje ćerke izgleda je poverovao samo inspektor obrenovačke policije Boban Sentić, koji ga je i uhapsio - kaže još uvek u šoku majka nesrećne devojčice. Ona tvrdi da je njen suprug svoju lošu narav pokazao još dok je sa A. S. bila u drugom stanju.

- Potpuno se promenio kada sam sa A. S. ostala u drugom stanju. Od dobrog i pažljivog supruga postao je nervozan i bahat. Prvo je počeo da se svađa sa kolegama u Domu zdravlja gde je bio zaposlen, pa je na kraju svoj bes počeo da iskaljuje i na meni. Dok se nisam razvela, dobila sam 20 puta žestoke batine od čijih posledica nisam smela da izađem na ulicu. Tukao me je i dok sam bila u drugom stanju. Bor je mala sredina, pa mu to niko nije uzimao za zlo jer je lekar iz poznate porodice. Jedno vreme bio je predsednik gradskog odbora GSS, a pre toga i član JUL-a. Ćutala sam i trpela sve dok mi nije prekipelo, pa sam se sa detetom pod ruku odselila kod svojih u Obrenovac, priča uplakana i preplašena B. B.

Ona priča da je otac monstrum svoju ćerku prvi put napastvovao na božićnom raspustu. To isto je, prema svedočanstvu same A. S, uradio još najmanje pet puta. Na nekoliko iscepkanih papirića iz školske sveske ona je potanko, sa svim groznim detaljima ispisala nesrećnu ispovest o agoniji koja je trajala preko devet meseci, sve do 14. septembra, kada ju je otac na prevaru namamio da sa njim izađe do obrenovačkog izletišta Zabran, gde je poslednji put napastvovao jedinicu. Ginekološkim nalazom je utvrđeno da lekar- pedofil nije imao intimni odnos sa svojom ćerkom. Kako je devojčica opisala ovo svojevrsno mučenje, on ju je ljubio i jednom rukom pipkao po čitavom telu, dok se, istovremeno, drugom rukom samozadovoljavao.

Porodica osumnjičenog lekara u Boru važi za jednu od najuglednijih. Dr V. S. radio je u Hitnoj službi Zdravstvenog centra u Boru, a potom u dečjem dispanzeru i na internom odeljenju u bolnici, gde je prekjuče oko 16 sati uhapšen. Niko u borskoj bolnici nije primetio kada je beogradska policija uhapsila V. S, niti je bilo zvaničnih informacija u SUP-u Bor. Komšinica u zgradi gde stanuje dr V. S. rekla nam je da je „doktor, zajedno s porodicom“ bio korektan. U stanu trenutno nema nikog jer su mu otac i majka otišli u Niš, gde takođe imaju stan.

Za V. S. se u Boru priča da su majke u dečji dispanzer, gde je radio jedno vreme, lično vodile žensku decu, jer se pročulo da voli „da ih pipka“. Dok je s B.B. bio u braku, u stanu njene majke, pokojne LJ. S, često se čula galama, a B.B. se žalila da joj je muž ljubomoran i da je tuče. To je i bio razlog zbog kojeg je njen otac doveo ćerku u Obrenovac i tu je zaposlio.

(Glas javnosti)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Siemens 
  Moj stav je već poznat , pooštriti kazne . Za povratnike obvezno kastracija .Što se tiče pedofila  obavezna kastracija i minimalna kazna od 10 godina.

   Samo još da dodam kakva hemijska kastracija , nego na živo mu izvaditi jaja da arlauče da ga čuju u krugu od nekoliko kilometara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Sutra u Beogradu predstavljanje akcije za podizanje starosne granice kada je kaznjavanje seksualne zloupotrebe dece u pitanju sa 14 na 16. godina.
Svi zainteresovani mogu da se informisu na pultu na pocetku Knez Mihajlove ulice.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.