Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:40:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mafia 2  (Pročitano 77294 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
HTC 
Neke informacio o novom DLC-u.

Just finished the live stream of 2K Games, which on 7 September DLC published Jimmy's Vendetta presented in more detail. While Dan and Denby took over the controller, Liz made sure that some questions of the audience were answered, which has encouraged a few new details to the daylight.

* Jimmy's Vendetta contains more than 30 missions arcadelastige
* The season is on the middle difficulty level 6 to 8 hours
* The difficulty "hard" in the DLC a lot heavier than the main game
* The rankings are not cross platform, that would be the console players also face quite unfair
* There are no new weapons or vehicles
* But also on the PC and the Xbox 360, the third stage of tuning
* And some Aufklebefolien for the vehicles
* There are no allusions to the main story
* For this are characters like Mike or one of the party Giuseppe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Samsung Galaxy S III
Instalirao, igrao, presao ... Dobra je, ali je moglo i mnogo bolje. Ocijenio bih je sa 8/10.

pozitivno: atmosfera ( jezivo dobra ), prica solidna ( tipicno  mafijaska ), akcija odlicna, zvuk fantastican.

negativno: prekratka, kretanje automobila je moglo biti bolje ( ili bar isto kao u prvom dijelu ) , mali izbor automobila, precesto se ponavljaju identicni NPC  (mada je to sitnica).

Sve u svemu svakako je vrijedi odigrati, ali nazalost brzo se predje. Steta sto nema side misija.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
HTC 
mogli su da stave i vise ljudi,na pocetku kad treba da obidjes 6 benzinskih pumpi,stalno jedan isti lik je u njima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sendo 
Ja imam primedbu da stavim na igru, shto memory leakuje. Posle nekog vremena sam bio prinudjen da jerestujem igru, jer bi se desilo preveliko seckanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
LG KU990
Instalirao, igrao, presao ... Dobra je, ali je moglo i mnogo bolje. Ocijenio bih je sa 8/10.

pozitivno: atmosfera ( jezivo dobra ), prica solidna ( tipicno  mafijaska ), akcija odlicna, zvuk fantastican.

negativno: prekratka, kretanje automobila je moglo biti bolje ( ili bar isto kao u prvom dijelu ) , mali izbor automobila, precesto se ponavljaju identicni NPC  (mada je to sitnica).

Sve u svemu svakako je vrijedi odigrati, ali nazalost brzo se predje. Steta sto nema side misija.

slazem se skroz! tacno kako jeste
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
HTC 
Spoiler: kako sam se rastuzio kad sam video da ce onaj da ubije lea i on posle on ostaje ziv Smile
« Poslednja izmena: 05. Sep 2010, 00:14:17 od aco_ra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Apple iPhone
Je l' ti palo napamet da neki jos nisu zavrsili igru? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
HTC 
 Smile  ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sendo 
Zavrshio igru i ascu da dam mishljenje. Igra je dobra, ali (po meni) ne koliko i prva Mafija. Problem je u scenariju, ali ne na onaj nachin na koji ste mislili. I pored dosta dogadjanja u okviru igre, zanemareni su mnogi likovi i slabo iskorishceni. Npr. devojka od Joea (ona namigusha sa pochetka i kroz dosta medjuanimacija) ostaje neiskorishcen karakter u prichi. Zashto? Struktura i razvoj priche su standardni i repetativni. Idi tamo, radi to, idi vamo, radi ovo. Vito je lik sa kojim se ne mozemo identifikovati, a jedino shto igra potencira je njegovo prijateljstvo sa Joe-m. Lep detalj, ali smatram da je moglo mnogo vishe.  Ovako nema misija ili dogadjaja koji su nezaboravni kao vecina misija iz prvog dela, koji su imali raznolik karakter, a dosta njih je imalo twistove koji su bili nadovezivani na neku od ranijih misija. Uz sve to, posle scene sexa iz keca, dobili smo peep show u dvojci, ali ne i hrabrosti za prikazivanje necheg visheg. U prevodu Dragon Age nivo erotike.
Shto se tiche zanra, teshko se ovo moze nazvati sand box igrom, iz prostog razloga. Sand box igre ostaju igrive posle prelaska, dok ovo ima konkretan kraj. Chak i bez njega, grad je ogroman, ali se oseca praznina sem glavne priche i standardnih prodavnica. Opet, ni Mafija 1 nije nudila vishe, ali je imala nezaboravnu prichu. Ne kazem da je dvojkina losha, vec me nije ispunila kao u sluchaju jedinice.
Stvari koje redeemuju stvaru su grafika i muzika. Grafika je eye candy, ali muzika. Well da kazem ovako, ja slusham metal, ali volim dobre stvari. Smatram da je muzika u ovoj igri najbolji deo. To se ogleda u definisanju perioda u kojem se igra dogadja, sa izvrsnim melodijama koje su me terale da cupkam nogom dok sam vozio kola. Stvarno fenomenalno.
Od mene igra dobija 86/100 samo zato shto nema replay vrednost kao proshla, ali ne zbog dodatnog sadrzaja, vec zato shto je pricha bila takooo dobra.
« Poslednja izmena: 05. Sep 2010, 09:54:55 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:40:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.