Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosovski Albanci dolaze u Srbiju po zvanicna dokumenta  (Pročitano 22018 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
pitam se s kojim pasosem ceku putuje...
Smile Smile Smile

Možda i on vadio negde po Srbiji???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
samo srbi cine usluge onima koji ih poseru .
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
jbt, neverovatno je da neko zeli uzeti i nas pasos! Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
uzece..kako da nece.."nakotice' se i ovde...i uzeti nam drzavu ....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
uzece..kako da nece.."nakotice' se i ovde...i uzeti nam drzavu ....

Oprosti, ali nema "ovde" i "tamo". I Kosovo je Srbija, i Kosovo je "ovde"!

Podržavam kolegu sa predlogom: hoćeš pasoš, potpiši da je Kosovo deo Srbije, i kraj. Nećeš? Sedi na Kosovu i jedi g....!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
hm...davno sam prestala da mislim da je kosovo deo srbije...cini mi se kako to vec odavno nije  Smile


moze da ostane u sastyavu,na silu,ali nikada srpska noga nece biti dobrodosla Smile


to je sveta srpska zemlja...ja to sve znam...najvise bih volela da se ceo svet povuce i da ostanemo samo mi i siptari...pocepali bi ih kao svinje mastan papir  Smile


ali jbg....narko mafija stoji iza njih...


i mislim da kosovo nije kraj  Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2007, 11:09:20 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 

to je sveta srpska zemlja...ja to sve znam...najvise bih volela da se ceo svet povuce i da ostanemo samo mi i siptari...pocepali bi ih kao svinje mastan papir Smile


ko siroma napolitanke!

al jbg. tesko da bude nesto od toga.
mozda u sledecem velikom ratu.
aj da zivimo za taj dan! Smile
jedva cekam WW3 kao sto kazu neki ovde (rasha, duh i ostali nacisti.....)

ma mi smo se sjebali sto nismo odmah poceli sa onim kako ce se zavrsiti-podelom.
na kraju ce podeliti kosovo, ali da smo na pocetku rekli da to trazimo,sada bismo imali 50% vise anse teritorije na KiM-u

najbolji potez ove vlade sto se tice politike prema kosovu je kupovanje siptarskih kuca u kosovskoj mitrovici! Smile
sjebali smo ih na njihov nacin! Smile


a da smo to od pocetka forsirali, mogli bismo i da zabranimo davanje pasosa svima koji nisu u 'nasem interesnom podrucju'
« Poslednja izmena: 18. Avg 2007, 11:15:32 od Kraljevicu Marko »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Eeee...Idioti od vlasti,totalni idioti!
Pa da li su se setili da povedu istragu za svakog ponaosob?Treba ispitati ko je bio pripadnik teroristickih organizacija "UCK" i "OVPMB".
A,sto se tice ostale procedure,obavezno traziti da se izjasne o prihvatanju Republike Srbije kao svoje drzave(u sklopu resenja o dodeli pasosa).Polaganje poznavanja jezika i istorije nije potrebno,kao sto je to u SAD-u,jer je to nevazno u ovom slucaju.
Ima tu jos stvari...Recimo,treba traziti izvestaj o sluzenju vojnog roka u srpskoj vojsci.A,vecina Siptara su mladji od 35.Tako da je verovatnoca sluzenja svedena na minimum,sto bi trebalo da ih automatski diskfalifikuje za dobijanje pasosa.

Isto ovo bi trebalo primenjivati i za lecenje Siptara.
Strasno sta ova vlast radi...vecito protiv interesa sopstvenog naroda.Sramota!
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Mogu da dođu po pasoše, ali uz potpisanu izjavu da priznaju celovitost i integritet države čiji pasoš imaju, a ostala procedura bi mogla ko u Americi, malo maltretiranja kao kada treba dobiti američko državljanstvo.

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Uz sve to samo da donesu krstenicu Srbije koju imaju a ne da navodno nemaju krstenicu jer su neki i rodjenih u Albaniji.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia E50
Citat
Gužve pred sedištem Pokrajinskog SUP-a Priština u Niškoj Banji su svakodnevne.

Nista...Nislije i jos ko je blizu...organizacija i pravac tamo,da im "objasniti neke stvari"...Ne moze to tako...Srbi kroz KiM idu pod pratnjom,kamenuju ih...etc...a oni ovde opusteno...sve to treba govnavom motkom,da osete malo na svojoj kozi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.