Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:35:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevremena ejakulacija  (Pročitano 32952 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
da da to sa trodonom je moć nad svega Smile Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung S8
Sto se tice alkohola,ja sam dva - tri puta probao da se napijem,ali sam se odvalio da nisam mogao da hodam,a kamoli nesto drugo da radim...tako da,barem u mom slucaju,izostavljam alkohol...i glava previse boli... Smile

Lepo kaže Čarls Bukovski : "Ako hoćeš da piješ pij, ako hoćeš da jebeš jebi"

Trebao si da probaš sa trodonima pa da vidiš šta je seks bez ejakulacije  .

To ti skoro isto kao da oces' da se uradis heroinom i da jebes... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ako nekog interesuje, mogu mu detaljno objasniti, stručno, zašto sam postavio pitanje o alkoholisanom stanju. Odgovor je povezan sa stimulacijom polnog organa preko centralnih, odnosno perifernih puteva stimulacije, odnosno blokiranjem puteva stimulacije pomoću alkohola. Kao viši fizioterapeut, imam neku literaturu koja objašnjava načine stimulacije kod povreda kičmene moždine; kako i kada je moguće doći do orgazma (ejakulacije) a kada to nije moguće...
Nisam imao stvarno nameru da zgadim nekom ovu temu, već sam samo hteo da čijem neki jednostavniji odgovor iz ličnog iskustva koji bi se poklopio sa objašnjenjem koje imam u literaturi  Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2009, 02:47:23 od *Vlada* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Eh, ovde se pre moze desiti da tebi zgade temu, nego obrnuto.  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Hm... pa, da... ali se ja još nadam nekom ko će napisaati nešto poučno, makar svoje iskustvo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
imas one sprejove.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Iskustvo. Hm  Smile  Sve zavisi koliko si u mislima. Ono vreme pre dogadjanja. Koliko o tome mislis, koliko si obuzet time. Sexolozi kazu da je i to jedna vrsta predigre. E sada koliko se u toj predigri napalis, od toga i zavisi ono kasnije. Nekima se desava, a i meni u toku i nakon puberteta se desavalo, da u samom tom zanosu, vec dodjem do kraja. Da krene ona vodica, za podmaz mokracnog kanala , da curi. Da to alkohol moze srediti, nema sanse. Jedino ako si u mogucnosti da ne razmisljas o tome. Sve polazi iz glave. To zapamti. A to iz glave ujedno komanduje jednim malim misicem oko spermovoda, odgovornim za otvaranje i zatvaranje tog kanala. Olesio se ili ne, ako krene komanda da se on otvori, ne pomaze ti vise nista. Sem da pljusnes to sta je krenulo, pa krenes iznova.
Casica, dve pre samog cina moze uticati donekle ako nisi imao predugo i prejako razmisljanje, nadanje, u suprotnom, nista od toga.
U toku samog cina mozes razmisljati o necem dugom, da te koliko tolio prodje, pod uslovom da ne odlutas, i time umanjis erekciju, ili je skroz izgubis. Mozes i uzeti vazduh, napeti kao da k****s, sto jace, da osetis napon u penisu, pritisak. To moze odloziti za kojih pola do minute, a onda opet. Dok oci ne ispadnu od naprezanja. Mozes pritisnuti koren penisa, odozdo, mesto gde prolazi mokracni kanal.
Sam prilaz, poza, mogu imati uticaja. Manja mogucnost nadrazivanja kao i neslivanje spemne tecnosti i njen pritisak na onj misic, koji je u lezecem polozaju veci nego u stojecem. Kao i sama tvoja aktivnost ili neaktivnost, mogu imati uticaja.
Sve u svemu svodi se na to, koliko uspes da iskontrolises osecaje, pozudu pre cina, ...

« Poslednja izmena: 08. Jan 2009, 03:21:37 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Jeste, ta samokontrola u glavi je najvažnija. I ja po sebi vidim da kada se lepo prepustim zanosu, napalim i uživam u predigri, vrlo brzo dođe "kraj". Erekcija se desi, ali vrlo brzo krene i ta početna "vodica" sa kojom opada erekcija pa do samog čina i ne dođe iako u meni postoji ogromna želja i volja. Mene ovo stvarno nervira... Ne bih smeo sebi dozvoliti toliki užitak i zanos pre glavne poslastice za oboje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Evo malo drugačijeg pristupa problemu.  Smile



Kako ne svršiti prije vremena?



Zašto neki muškarci prebrzo svrše? Odgovor je jednostavan – zato što su žene tako zgodne! Djevojke, znate da je to istina. A znaju i oni iz Durexa te nude genijalno rješenje. Pogledajte!


Kako bi preuranjena ejakulacija bila spriječena, tu je Durexov koncept i limitirano izdanje jastučnica Stamina Pillows. A jastučnice idu uz kondome Performa, koji sadrže sredstvo koje muškarcu pomaže da izdrži dulje. O čemu se radi?

S obzirom da je objašnjenje zašto neki muškarci prebrzo svrše dano već u samom uvodu, slijedi rješenje.

Radi se o posebnim jastučnicama s ne baš tako seksi printom. Takav bi prizor, uz odgovarajući kondom Performa, muškarcu trebao produžiti zadovoljstvo i pomoći mu da dulje izdrži za vrijeme seksa.







No kako je ljepota u oku promatrača, ne znači da će ovo djelovati na sve. Bilo kako bilo, jastučnice su baš fora Smiley

Izvor: NetPortal


Samo što će na nekoga i ovo delovati kako ''ne treba''.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung S8
Neka brate,draze mi je svrsiti za 10 minuta nego gledati u ove jastuke... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:35:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.