Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pauk u Beogradu nosi sve pred sobom!  (Pročitano 4599 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Centar grada.... Resavska ulica... oznacena su parking mesta tako da se automobili parkiraju paralelno sa ulicom, ali posto je gospodi to previse komplikovano, oni se parkiraju pod uglom od 90 stepeni u odnosu na ulicu, tako da sasvim ulaze na pesacku stazu... izmedju zgrade i mercedesa 10 cm prostora... i prodji ti sa koferom... takodje... komsija iz zgrade koji nece ili ne moze da dobije nalepnicu, a nece ni da se parkira u haustoru, tj. parkingu zgrade, parkira na otvorima za ubacivanje uglja u podrum... koji debilizam Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
Ма има свега и свачије кривице. Ја дођем у центар не могу да се паркирам на паркинг који је обележен и који се плаћа зато што ту стоје таксисти који иначе имају оебележених 5 места за њих а заузели су 10, станем на 5 минута са стране упалим сва 4 жмигавца и дође пандур да ми носи кола пауком. Мислиш да је питао таксисте шта траже на пркинг простору предвиђеном за грађане? Наравно да није али је зато потрчао да мени однесе ауто и после сам ја безобразан зато што се свађам.  Smile
« Poslednja izmena: 14. Avg 2007, 11:50:32 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Razlika izmedju tebe i taksiste je u tome sto taksista sasvim sigurno ima pajser ispod sedista, pa niko ne sme da ga dira, a kad si ti u pitanju to je vec stavka "mozda ima - mozda nema"... Prema tome, zasto bi policajac rizikovao i terao taksiste, kad moze da maltretira gradjanina koji hoce, ali ne moze da plati drzavi parking...  Smile

Jedino resenje za te divlje taksi stanice je postavljanje visokih ivicnjaka... tako je resen problem na uglu Resavske i Nemanjine...
« Poslednja izmena: 14. Avg 2007, 11:56:40 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
Па ово је редован паркинг, првих 5 места је обележено жутим за такси али њих има више па заузму 10, није проблем пајсер имам ја палицу испод седишта, али је проблем кад си сам а таксиста има 10 па не можеш да отераш никог да би се паркирао. Зато је једино решење било да се посвађам са полицајцем јер је ту однос 1 на 1.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kartice ili nalepnice koje spoiminjete ne postoje! Ukoliko stanujete u centru grada (kao i ja) imate mogucnost da
budete "privilegovani", odnosno da platite parking na mesecnom nivou. Proslog meseca kada sam bio na odmoru
(kod kuce) platio sam negde oko 640 din. za mesec dana ne ogranicenog parkiranja u trecoj zoni - gde pripada moja
ulica. Uslov je da auto bude registrovan na vase ime, odnosno da se ime i adresa iz licne karte poklapaju sa imenom i adresom
u saobracajnoj dozvoli. Uplata se obavlja u poslovnicama Parking Servisa nakon cega vam izdaju neku vrstu fiskalnog racuna
koja potvrdjuje da ste obavili uplatu. Nakon placanja vas registarski broj je automatski ubacen u sistem. Kada radnik
Parking Servisa na ulici dodje do vaseg auta i proveri jeste li platili parking - na transponderu mu izadje tacno za koju ste se
zonu pretplatili i koliko dugo.

Sve je to lepo i krasno ali... iako sam obavio pretplatu za trecu zonu, ne mogu besplatno da parkiram u svim trecim zonama u gradu.
Pretplata vazi samo za "krug dvojke" i to ne ceo. Sve trece zone koje se nalaze iznad zeleznicke stanice, odnosno jedan ogroman pojas
oko Nemanjine ulice ne spadaju u zonu gde mogu besplatno da parkiram.

Druga stvar je ta da vi niste zakupili nikakvo parking mesto. Vi jeste platili recimo za trecu zonu gde pripada vasa ulica, jeste da vam je
sada besplatno parkiranje u tom (placenom) periodu ali... ukoliko imate srece da nadjete slobodno parking mesto Smile
Milion puta mi se desilo da je cela ulica krcata pa moram da trazim mesto u okolnim gde nije treca vec DRUGA ZONA i gde parking
ponovo moram da platim recimo putem SMS-a.

Takodje mi se desavalo da dodjem uvece i da nemam gde da parkiram sem u vec pomenutim ulicama gde je druga zona. OK, platim dva sata
parkiranja - posto je to maksimum koliko mozete da ostanete u drugoj zoni i sta ujutru??? Naplata pocinje od 07:00, dva sata koja sam platio
isticu u 09:00h i ja moram da izadjem iz zgrade, upalim auto, isparkiram, odvezem se iza coska u moju ulicu i blejim dok se neko ne isparkira,
odnosno dok ne oslobodi parking mesto! KATASTROFA!!!

Znam da ima bezobzirnih vozaca koji zaista zasluzuju kazne ali imajte i razumevanja i za ljude koji zive u centru i koji jednostavno
negde moraju da parkiraju svoj auto. Jer u centru Beograda je zaista svima tesno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kretenizam. . .

Sto se Resavske tice. . . Tu sam u blizini isao u skolu . . .najjace sto nema gde da se parkiras, a recimo Misarska je zabranjena za parkiranje(iz meni nepoznatih razloga) . . Znam da je tu ziveo Dusan Mihajlovic. . Ali niti on vise nije ministar,niti je to razlog da se zabrani parkiranje u celoj ulici. . .Dobro tu u "blizini" je parking ali sta da rade ljudi koji tu zive? ? ? Sve se svodi na tu pretplatu . . a za 2. zonu je mnogo skuplje nego za 3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Ljudi koji zive u centru placaju godishnje neku cifru i imaju trajnu karticu za parkiranje.Mnogo je veci problem onima koji rade u centru grada jer oni tu "privilegiju" nemaju.
A bezobrazni su i jedni i drugi, i vozachi i panduri.
Privilegiju?????Da placas to sto tu zivis????Kakva je to privilegija???

ali mrzim najviše kada frajer zauzme dva mjesta pa se ti ne možeš nigdje parkirat..
da to je jedna od stvari koja me extra nervira. . .

mozda nisi primetio navodnike na privilegija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da da jbg Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Sony 
nije samo centar problem,Novi Beograd je posebna prica.Poznato je da je prepun pozarnih ulica,koje su jedini izbor za parkiranje.Tako je i ispred moje zgrade.Zato su se i neke moje komsije sa nizih spratova(koji stizu brze do ulice) opremile "pajserima"  Smile pa radi motka,i zato ih je(pauka) sve redje i redje


a da,obavezna je i secha znaka  Smile

« Poslednja izmena: 15. Avg 2007, 01:27:19 od goranse »
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Ma bitno da Zika Pauk nosi sto vise da bi mogao da finansira svoju stranku od otetih para.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.