Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pauk u Beogradu nosi sve pred sobom!  (Pročitano 4591 puta)
13. Avg 2007, 12:33:29
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61222
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ukoliko imate nameru da ovih dana parkirate automobil u Beogradu, van zona u kojima je placanje parkiranja obevezno mozete se suociti sa jos vecim kaznama, koje su pre par nedelja stupile na snagu.

Moze vam se lako desiti da uredno parkirarani automobil, ne zateknete na mestu gde ste ga ostavili.

Svake nedelje "parking servis" izmislja nova pravila, zato jer se vozaci u BG-u sve vise pridrzavaju zakona. Ovih dana su krenuli da nose sve automobile koji su usli na trotoar vise od 1,6 metara, koliko je minimum predvidjen za pesake.

Po recima policajca sa kojim sam razgovarao, on tvrdi da moze skoro svakog da odnese, kaze, citiram: uvek mogu da pronadjem "nesto".

Da parking servis krsi zakon, i to debelo, je i vreme cekanja, jer po zakonu, policajac je duzan da saceka bar 15 minuta pre nego sto krene sa penjanjem automobila na kamion.

Imajte na umu da ako policijac nema bar 8 odnesenih automobila u toku dana, da mu skidaju 25% od plate!

Dakle, ako su svi pravilno parkirani, policajac mora da nosi automobile, kako bi nahranio zenu i decu.

Ova je VELIKA SRAMOTA za grad Beograd,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
nije to nikakva sramota nego treba svaki auto odvest koj se ne parkira kako treba..ja bi kaznio vozace koje se na parkingu parkiraju tako da zauzimaju dva mjesta ili prelaze crtu.. treba malo uvesti reda..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da ali ne mozes i ne smes kazniti oni koji se pravilno parkiraju . . .A to upravo policajci rade
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
zašto bi uzimali aute koje se prawilno parkiraju kada se preko 50% vozača parkira neprawilno!!??
owdju u HR ludnica!!nekultura totalna!!
pa dowoljno da mi sada pogledaš ispred kuče, od 30auta, njih 17 parkirano neprawilno ili parikirani su kamo nije parking..
swe u zatwor.. ljudi se neče nikada naučiti parkirat kako treba.. balkan!!!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne treba da zaboravis da kod nas (pricam o Bg)da bi mogao tako rigorozno da kaznjavas moras pre toga sve uslove da ispunis. . .tj da napravis dovoljno parking mesta ili parkinga da ljudi ne moraju da se parkiraju pogresno. . dovoljno parkinga i parking mesta u Bg-u jednostavno nema. . evo recimo ispred moje zgrade ja sad nemam gde da se parkiram. . pa moram da se parkiram gde ne bi smeo. . par puta su sa tog mesta odneli komsijama auto. . i sta ja sad treba da radim???da ostanem u kolima i cekam da se oslobodi neko mesto??? Da ne pricam o bezobrazluku sto su uveli zone u centru grada ispred zgrada gde ljudi zive. . a koji drugog parkinga nemaju. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ja sam mislio na ljude owdje npr di ja živim. ima mjesta i swega ali teško ima se parkirat 100m dalje da nebi slučajno se malo prošetali pa te zatwore da ti ne možeš izač swojim autom.. ili parkiraju na pločnik..ma seljaci bezobrazni.. u BG wjerujem da je drugačija situacija kada je to velegrad..
ali mrzim najviše kada frajer zauzme dva mjesta pa se ti ne možeš nigdje parkirat..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Ljudi koji zive u centru placaju godishnje neku cifru i imaju trajnu karticu za parkiranje.Mnogo je veci problem onima koji rade u centru grada jer oni tu "privilegiju" nemaju.
A bezobrazni su i jedni i drugi, i vozachi i panduri.

Citat
u BG wjerujem da je drugačija situacija kada je to velegrad..
ma gde je drugachija situacija,isto je.Prosto je neverovatno gde sve ljudima padne napamet da se parkiraju.
Na sred raskrsnice ce da ga ostavi ako mu se tu uchini najzgodnije.
A to sa zauzimanjem vishe mesta je tako redovna pojava.Ja sam jednom izbrojao 4 automobila koji su zauzeli  7 parking mesta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ja sam nekada živio u švedskoj..tamo ako ti jedan kotač na parkingu dira crtu ili ako je preko crte i več ide na drugu stranu e onda te kazne..tamo nema zajebancije ali zato ljudi imaju i više kulture šta se tiče parkinga!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi koji zive u centru placaju godishnje neku cifru i imaju trajnu karticu za parkiranje.Mnogo je veci problem onima koji rade u centru grada jer oni tu "privilegiju" nemaju.
A bezobrazni su i jedni i drugi, i vozachi i panduri.
Privilegiju?????Da placas to sto tu zivis????Kakva je to privilegija???

ali mrzim najviše kada frajer zauzme dva mjesta pa se ti ne možeš nigdje parkirat..
da to je jedna od stvari koja me extra nervira. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
У сваком граду је иста прича, нигде нема довољно места за паркирање, свуда наплаћују паркинг и свуда паук носи као ненормалан. Ја сам се недавно око тог чекања од 15 минута посвађао са полицијом. Буквално је прошло 5 минута од како сам стао и упалио сва 4, враћам се они крећу већ да каче ауто.
Или дебилност, дати таксистима паркинг у центру града да га само они користе, а гужве су ненормалне. Треба лепо возачи да носе мотке и где год сретну паук и такси да их туку.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.