Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:37:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top 5 najgorih,živih diktatora.  (Pročitano 10721 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
99. god...sta reci? Devojcicu je ubio NATO, ali direktni krivac za to je sada na zalost pokojni Smile NATO je samo bio instrument. Slobi je 99. odgovarala, svo to rusenje i ubijanje....kako vam to nije jasno?]]

A sto si ti zapeo za tu Milicu, sad ste se setili "patriJote" Milice, kad je poginula necijom pogubnom politikom? To nije tema...kako se ne zapitas koliko je porodica Sloba zavio u crno? Smile

stami
pa sto ti onda potenciras pricu o Milu, a i sam kazes da se okrenemo Srbiji Smile
Crna Gora je ako nisi znao vec neko vreme nezavisna drzava Smile
Kada su u pitanju ljudi koji su poginuli od strane NATO-a i Amerike vazi ona "Jedna smrt je tragedija, svaka druga je statistika", a kada govorite o zrtvama na Balkanu za koje krivite Srbe ova poslovica dozivljava inverziju....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
stami
pa sto ti onda potenciras pricu o Milu, a i sam kazes da se okrenemo Srbiji Smile
Crna Gora je ako nisi znao vec neko vreme nezavisna drzava Smile

Da li se ova tema na forumu zove "5 najgorih,živih diktatora"  ?????????
Ako je tako onda ne vidim sta je lose sto sam pomenuo Don Mila?
\Mozda ti smeta sto nije gori i sto "vlada demokratija" u Crnoj gori a ne batinasi i reketasi Don MIla?
Ajde bre odratsi vec jednom.
Mnogo su mi se smucili oni koji su po svaku cenu za zapad a pljuju po Srbiiji.
Inace ako ti nije jasno -mnogo puta sam rekao ali ponovicu i tebi da shvatis- zivim u Srbiji, volim je, nemam rezervnu otadzbinu i domovinu, i kakva god da je meni je Srbija najlepsa i najblja.
ja sam Srbenda, Srbendeka, Srpski gedza ( iako neki ne znaju sta to zanci pa kazu da je to uvredljivo i lose)-jednostvano ja sam Srbin.
I smatram da svako ko zivi u ovoj zemlji treba da je voli i postuje ako je ne voli.
Ne kazem da je dobro ali nadam se da ce biti mnogo bolje u Srbiji bar za moju decu i njihove potomke.

Pogledaj i koga sam u prvoj turi diktatora nabrojao pa vidi koga ne postujem iz Srbije zbog svega sto je uradio  i sto hoce da vlada Srbijom kao svojom prcijom.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ti si lujka Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
99. god...sta reci? Devojcicu je ubio NATO, ali direktni krivac za to je sada na zalost pokojni Smile
A sto si ti zapeo za tu Milicu, sad ste se setili "patriJote" Milice, kad je poginula necijom pogubnom politikom?

Jos jedan ovakav smajli nakon jedne ovakve recenice i jos jedno spominjanje neduznih zrtava bilo kog rata u ovakvom kontekstu i letis sa foruma .Licno cu se zlokobno nasmejati.  Smile Ne odgovaraj na ovaj post  Smile Sve sto kazes bice obrisano  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson P910i
Bog te blagoslovio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Makro, pa jos albanski, pazi Smile :

Meni su Kinezi i Kina simpaticni...mali slatki ljudi Smile . Medjutim, opste je poznato kako oni resavaju probleme kriminala, ljudskih prava uopste. Smile
Значи, по теби је криминал (злочин и наношење зла другима) људско право? Камо среће да и ми стрељамо за диловање дроге, силовање или корупцију.

Kina torturiše gradjane i otvorila se samo ekonomski-nije valjda da grešim?Američka vlada je loša takodje,Buš je verovatno samo poppet vladara iz senke.Razlika je što možeš da protestuješ i dereš se na sav glas i podnosiš tužbe a u Kini ideš u politički zatvor odmah.Seti se trga Tjen amen kad su gazili studente na protestu tenkovima.

пуппет
Тјенанмен (Трг небеског мира). Прво су покушали да растуре демонстрације мирним путем, а затим силом. Уосталом, и демонстранти су растргли неколицину војника.

Devojcicu je ubio NATO, ali direktni krivac za to je sada na zalost pokojni
Нешто се не сећам да се Вилијему Џеферсону Клинтону нешто догодило...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
пуппет
Hvala   Smile
Citat
Тјенанмен (Трг небеског мира). Прво су покушали да растуре демонстрације мирним путем, а затим силом. Уосталом, и демонстранти су растргли неколицину војника.
Pa dobro ja neznam za to a nije ni bitno jer šta oni ima da rasturaju mirne demonstracije?
 A usput ja ne bih da opravdavamo jedan zločin drugim u bilo kojoj priči i o bilo kome.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:37:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.