Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Analiza cena postpaid paketa  (Pročitano 4133 puta)
08. Avg 2007, 12:00:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s




Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
MobilneTarife.zip (31.42 KB)
« Poslednja izmena: 17. Sep 2007, 16:28:43 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This time, next year, we'll be millionairs ...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 467
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5228
Mislim da bi MTS pod hitno morao da uradi nešto sa BEL paketima, jer se plašim da će im mnogi korisnici pobeći kod Norvežana.
Takođe, neophodne bi bile u tom slučaju i neke olakšice za postojeće BEL korisnike, jer ako nas ostave da čamimo na ovome 2 godine dok ne istekne ugovor, a za nove korisnike daju neke olakšice, mi ćemo iz revolta da pobegnemo od njih...
Ja bih npr. odmah pobegao za ovaj Prenesi 250 paket, jer je mnogo povoljniji nego BEL 200 koji koristim, pošto nema ograničenja poziva na mrežu i van mreže, a i jeftiniji je...
« Poslednja izmena: 08. Avg 2007, 15:38:30 od zdravko77 »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
treba ostati normalan i odabrati ono sto ti treba, pored ovolikih paketa  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 125
Zastava javascript:window.location += (window.location.href.indexOf('?') != -1 ? ';' : '?') + 'language=serbian';void(0);
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
korisne informacije 
@ SerbianFighter  Smile
IP sačuvana
social share
Death & Taxes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG l5
ne,mnogo je olaksan izbor od kada su se pojavili paketi "prenesi".jednostavno su najjeftiniji i nema ogranicenja koga zoves, vec imas minute koje mozes iskoristiti na nacionalni saobracaj, pa zovi kog volis.i jos pored svega,minute koje ne potrosis,prenosis u naredna tri meseca,i to tako da njih prvo trosis u sledecem mesecu.pa mislim,da tesko moze nesto povoljnije od ovoga
IP sačuvana
social share
ludo burazeru!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne mislim da je ova analiza nekakva "atomska fizika", ali ste mogli bar pomenuti da ste moju analizu "maknuli" sa [es] foruma, jer ipak sam nekakav trud uložio u to...
No, pošto me već niste nigde pomenuli, evo da vas častim jednim ispravljenim grafikonom za prepaid tarife (mt:s je bez ikakvog obaveštenja promenio (?!?) način tarifiranja u Toki tarifi za period od 61 sek - 240 sek)


[Edit by Cigla tel.: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 12. Avg 2007, 16:19:43 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
@Catch 22, možda je čovek naišao na dotične grafikone na nekom drugom mestu i nije ni imao predstavu o tome ko je autor ...
No, na kraju krajeva, sada se tačno zna ko je autor istih i gde ih je dotičnio postavio prvo!

Btw. ako ti je do postavljanja grafikona i učestvovanja u raspravi u ovoj temi to uradi direktno, nemoj linkovati ka drugim forumima!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mislim da je oavakva tema potrebna forumu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.