Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:07:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako je nastao zivot na zemlji????  (Pročitano 15146 puta)
Svakodnevni prolaznik


Gospode pomiluj

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson ne znam koji
Za jedno od to dvoje a ti pogodi koje.Moze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne treba postavljati ovakve teme, ne mozemo ni da prismrdimo istini tako da je besmisleno da se ovde lupetaju neke teorije..... Smile
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 
ja mislim da evolucija je promasena depresija lipidske koacervatumima Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
Ne treba postavljati ovakve teme, ne mozemo ni da prismrdimo istini tako da je besmisleno da se ovde lupetaju neke teorije..... Smile

pa, ovo je odsek za religiju-filozofiju-sociologiju, pa barem da damo neko filozofsko misljenje Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Ne treba postavljati ovakve teme, ne mozemo ni da prismrdimo istini tako da je besmisleno da se ovde lupetaju neke teorije..... Smile

Za tebe je razmena misljenja, uporedjivanje stavova, prilika da se nesto sazna, lupetanje. A dok sedis u parku s drustvom i cevcite flasu piva, pricajuci svakakve nebuloze, pametno potroseno vreme ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46897
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Живот је Божија слава!
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 23:31:49 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne treba postavljati ovakve teme, ne mozemo ni da prismrdimo istini tako da je besmisleno da se ovde lupetaju neke teorije..... Smile

Za tebe je razmena misljenja, uporedjivanje stavova, prilika da se nesto sazna, lupetanje. A dok sedis u parku s drustvom i cevcite flasu piva, pricajuci svakakve nebuloze, pametno potroseno vreme ???

Smile
Ne pijem ne pusim i sigurno ne lupetam gluposti sto moze da potvrdi svako ko me zna....cevcenje u parku ne praktikujem...primitivizam
Ne mogu da uvazim misljenja amatera, jer tako mozemo da dodjemo do bezbroj teorija.
Ti nemoj da se pravis mnogo pametan znas.
Ni najveci svetski umovi ne mogu da dodju do odgovora na ovo mozda najbitnije pitanje ljudskoga roda, pa si ti sad doso tu da se pravis pametan. Bolje uzmi pokupi neko mace sa ulice i staraj se o njemu...to bi ti bilo mnogo pametnije.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2007, 18:51:47 od zz.aleksandar »
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Sony xperia
Ne treba postavljati ovakve teme, ne mozemo ni da prismrdimo istini tako da je besmisleno da se ovde lupetaju neke teorije..... Smile

Za tebe je razmena misljenja, uporedjivanje stavova, prilika da se nesto sazna, lupetanje. A dok sedis u parku s drustvom i cevcite flasu piva, pricajuci svakakve nebuloze, pametno potroseno vreme ???

Smile
Ne pijem ne pusim i sigurno ne lupetam gluposti sto moze da potvrdi svako ko me zna....cevcenje u parku ne praktikujem...primitivizam
Ne mogu da uvazim misljenja amatera, jer tako mozemo da dodjemo do bezbroj teorija.
Ti nemoj da se pravis mnogo pametan znas.
Ni najveci svetski umovi ne mogu da dodju do odgovora na ovo mozda najbitnije pitanje ljudskoga roda, pa si ti sad doso tu da se pravis pametan. Bolje uzmi pokupi neko mace sa ulice i staraj se o njemu...to bi ti bilo mnogo pametnije.


Pa da, sada neka vide ko se pravi pametan. Ti odlucujes u ime svih da li treba neka tema ili ne. A ako ne mozes da citas misljenja amatera, nemoj, neki citase knjigu amatera Darvina, pa se izrodi nesto iz toga. A on covek bio amater.
A ja nikada nisam mislio da se pravim pametan, iz jednostavnog razloga, jer jesam pametan. I samo za tvoju informaciju, ne samo ja, vec i ljudi koji se javljaju na ove teme, ovom forumu. Ljudi koji hoce da razmene misljenja i nesto nauce. A to bi mogao i ti, da sednes, citas i nesto naucis.
A svetski umovi su dosli do mnogih saznanja, samo treba sesti i to procitati.
A ti ako vec ne pijes i ne pusis, mozda bi ti pre trebao da pokupis neko mace, ionako nemas sta da radis. Ja i pijem i pusim i cuvam vec predivnog crnog macora, od kako je progledao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Ti odlucujes u ime svih da li treba neka tema ili ne

 Smile Odlucuje zdrav razum.

Citat
jer jesam pametan

 Smile
Covek koji se hvali bez ikakva stida, uverit ce se da je veoma tesko ziveti prema svojoj hvali. (Kung-Fu-Ce)
Bolje je da te drugi hvali, nego da se hvališ sam. (Demokrit)

Citat
A to bi mogao i ti, da sednes, citas i nesto naucis

A sta drugo mislis da radim na ovom forumu?

Citat
A svetski umovi su dosli do mnogih saznanja, samo treba sesti i to procitati.

 Smile I dobro kako je nastao zivot na zemlji?

Citat
Ja i pijem i pusim

 Smile I meni si naso nesto da pricas?!

Citat
ionako nemas sta da radis

 Smile A ti znas sta ja radim?!

Do sad sam na ovoj temi video samo prepirke i besmislene komentare...jel cekate da dodje neko ko je putovao kroz vreme, pa da vam otkrije tu misteriju?!  Smile
« Poslednja izmena: 30. Avg 2007, 20:41:56 od zz.aleksandar »
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Bez prepirki!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:07:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.