Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje o plasticnoj hirurgiji?  (Pročitano 1611 puta)
30. Apr 2005, 07:41:10
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uopste i mozda u konkretnim primerima.. Ljudi koje ovo u sredstvima informisanja pitaju obicno su polarisani na stravicne protivnike i velike zagovornike... kakvo je vase misljenje?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
uopsteno, nisam za to. mladim devojkama obicno ne treba korekcija, osim ako nije u pitanju neka zdravstvena anomalija ili ekstremna ruznoca-mada je i to pitanje sta je u stvari lepota/ruznoca. neke ruznjikave zene su krajnje sarmantne (Barbara Strejsend npr.)
mislim da je u nekim kasnijim godinama, mislim na 50-te i vise, dozvoljeno, ali samo ako je sa merom. ne menjati licni opis vec samo male ispravke koje nose godine i to ako im bas smeta (kao Ruska Jakic npr.)
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ako kompleksi cine da se covek ponasa asocijalno i povlaci u sebe,onda svakako je estetska hirurgija cudo za takve ljude,i ne treba ih osudjivati,jer se oni sa novim izgledom osecaju sigurniji u sebe..
ali kad konkretno pricamo o silikonskim grudima onda je tu vec rec o preterivanju,svaka zena bi trebala da ponosno nosi svoje grudi,ma koji broj one bile,i tako ce naici na simpatije muskaraca,ne znam ali licno moje misljenje da bi se ja osecala kao "gresnica" sa stranim telom u meni,mozda na izgled to lepo deluje, ali u ruci je samo lopta,i to tvrda i bez elasticnosti !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ja sam kukavica i na pomenu seckanja mi se dize kosa na glavi, tako da ne uspevam da zamislim slucaj u kome bih pristala na operaciju, mada, imala sam recimo drugaricu koja je imala neki problem sa nosem, to joj je ometalo disanje pa samim tim prouzrokovalo razne probleme, posle operacije kao nova, estetski nije bog zna sta promenilo sve to.

silikoni npr.... ne znam.. to je meni znak da postoji problem koji je malo dublji. razumem ja da covek nije zadovoljan svojim telom, ali, kao sto rekoh, ja sam kukavica i meni je nepojmljivo da idem da me tamo neko secka i ubacuje mi kojestarije u organizam da bih imala sise jedan ili dva broja vece, pogotovu sto moze da se desi da se to strano telo, na bilo kom delu tela dodato "ne primi", da pravi probleme, infekcije... gledala sam par emisija na mtv-u, stvarno je strasno kako izgleda sve to, pocev od samog procesa razgledanja tela, preko docrtavanja i precrtavanja flomasterom kao u mesari, onda samog kasapljenja, pa do oporavka posle operacije....... i sve te muke za jedan broj veci brus.. radije kupim wonderbra ako mi je vec toliko stalo....

u slucajevima tipa opekotina, rana, ozbiljnijih zdravstvenih anomalija, sto rece Jeja, mogla bih i da podrzim hirursku intervenciju, ali opet kazem, na sebi.. mislim da nema sanse.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
 Ovde se daje neka serija Nip/tuck i radi se o dva plasticna hirurga najboja druga koji imaju svoju privatnu kliniku i u seriji je sve prikazano,razni zahvati na telu,od silikona do delikatnijih rezova..serija je dobila silne nagrade,evo i slicica

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Serija.jpg
(13.91 KB, 225x166)
Nip -Tick.jpg
(30.66 KB, 395x294)
Nip Tuck.jpg
(95.38 KB, 501x358)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Možda će ispasti čudno i nećete mi vjerovati, ali sam stvano mišljenja da je plastična kirurgija među boljim stvarima medicine i veliki sam zagovaratelj i pobornik iste.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Dr Nataša Vidojković
Estetski hirurg odgovara
Specijalista plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije klinike „Colić“

Plastična hirurgija...

1 Zbog čega se sve mogu deformisati silikonski implanti?
Milica Popović, Lazarevac

- Silikonski implant može pretrpeti deformaciju iz nekoliko razloga. Ukoliko je prostor u koji je postavljen implant isuviše tesan, kao i kapsula koja se formira oko implanta čvršće konzistencije, može doći do kontrakture koja će na pojedinim mestima vršiti pritisak na protezu i tako će ona da izgubi svoj prvobitan oblik. Da bi se to sprečilo, trebalo bi voditi računa o izboru i kvalitetu implanta, kao i pravljenju prostora za njegovo postavljanje koji mora biti dovoljan kako ne bi pritiskao protezu.

2
Punila sam usne silikonom i nisam zadovoljna jer izgledaju nesimetrično. Zašto se to desilo i šta da radim?
Neda Marković, Jagodina

- Pomenuti problemi se mogu javiti kod povećavanja usana veštačkim materijalima zbog neujednačenog ubrizgavanja gela, ili se mogu javiti kasnije kao posledica traume, herpesa ili iz nekog drugog razloga koji će isprovocirati migraciju gela. Problem se može rešiti ili dopunjavanjem supstance sa strane gde je ima manje, ili, ukoliko je već ubačena veća količina od dozvoljene, redukovati sa dela gde je ima više. Nažalost, to se može rešiti samo hirurškim putem.

3 Ne sviđaju mi se moja kolena. Da li je moguće operacijom postići drugačiji, željeni izgled?
Olivera Stanić, Pirot

- Nezadovoljavajući oblik kolena najčešće se može korigovati liposukcijom (izvlačenjem masnog tkiva) masnih jastučića na unutrašnjim stranama kolena, a delom i potkolenica, kao i regije iznad samog kolena. U slučajevima kada postoji višak kože koji prelazi preko kolena, taj problem se može rešiti redukcijom viška kože. Rezovi u predelu kolena se ne praktikuju jer je ožiljak na takvom mestu vidljiv i često estetski neprihvatljiv.

4 Imam suviše mali nos, a nisam zadovoljna ni oblikom. Da li postoji način da ga povećam i promenim oblik?
Jelena Spasić, Ćuprija

- Retko se u praksi dešava da neko želi da poveća svoj nos, ali i takve probleme je moguće rešiti na nekoliko načina. Jedan od njih podrazumeva uzimanje dela kosti ili hrskavice sa rebra ili ušne školjke, koji se nakon modeliranja postave u prethodno formiran prostor u nosu. U tu svrhu mogu se koristiti i veštački materijali. Ova vrsta intervencije se obavlja pod opštom anestezijom. Lakše metode podrazumevaju ubrizgavanje nerestopivnih supstanci, kojima na manje invazivan način možete promeniti oblik nosa ili ga povećati.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i600
Mozda jednog dana (posle 40 godina) sredim neke bore, ali to je sve sto bi ikada radila.
Iako ima dosta stvari koje bi trenutno promenila na sebi nikad ne bi isla `pod noz` samo iz estetskih razloga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.233 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.