Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:43:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kozica ne penisu  (Pročitano 33989 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.57
mob
Nokia krntija
Pa šta drugo  Smile

Sad ne znamo kolko klinac može da ga zavrne... ako može dobar deo glavića, što verujem da je ovde slučaj, onda nije strašno, sama će da se rastegne vremenom, a može i sam da uzme svakog dana da je pomalo rasteže, da ga zavrće i odvrće, pa i da drka.

Ako ne može uopšte da ga zavrne, lepo sa mamom i tatom kod čika doktora.

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Cimneš malo jače i eto. Verovatno će boleti ko đavo, al ćeš da ga zavrneš.  Smile

Ne,bre,jesi lud?  Smiley 1

@Sssrb-nemoj da rizikujes,jer ako ides tako na silu,ako je koza previse uska,a ti uzmes i isteras je preko,moze da se desi da se onda "zaglavi" tu,i da glavic otekne.

To se cak vodi kao zasebna bolest(povreda),i veoma je opasno.Nekad zahteva i hirursku intervenciju,jer sve otekne i krene da boli.

Resenje za fimozu je povremeno,blago sirenje te kozice "vezbanjem".  Smile ne,ozbiljno.Pod tusem,pod toplom(toplom,NE vrelom! ) vodom,kad je koza meka i vlazna,vezbaj i pokusavaj da je prosiris.Ali,naravno,blago i tako da te ne boli.
Verovatno ce biti malo neprijatno,ali mora tako.Samo,kazem,pazi da ne dodje do bola.

A sto se starog pitanja tice-frenulum,ta kozica koja spaja glavic i ostatak tela,se nikako ne sme kidati,niti previse forsirati.

Ako pukne,dolazi do krvarenja,ne obilnog,ali tesko zaustavljivog,i u tom slucaju mora da se obavi operacija.A,operacija,jelte,na takvom mestu je...  Smiley 1 nesto sto definitivno niko ne zeli.  Smiley 1
Za problem prekratkog frenuluma,resenje je isto-povremeno,blago vezbanje i istezanje.Jbg,traje od nekolko meseci,do nekoliko godina,ali,sigurno je bolje nego operacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.57
mob
Nokia krntija
Citat
Ne,bre,jesi lud?

Nisam, nego trolujem  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat
Ne,bre,jesi lud?

Nisam, nego trolujem  Smile

Pa,dobro,ali mislim,nemoj na ovakvoj temi.  Smile Ima klinaca koji zaista to mogu ozbiljno da shvate.  Smile Mislim,cim je onaj prosli pitao dal sme da se secne frenulum.  Smile


Pokazi malo muske solidarnosti...  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Jeste to zaebano ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
SonyEricsson Xperia mini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zju brate mili !

Secam se...Znaci imo sam jedno 11-12 godina spremao sam se da idem da gledam Spajdermena u bioskopu s ortacima...Oduvek sam mislio da mi je bolestan kurac jer nisam mogao da ga navucem do kraja , jednom sam uspeo ne znam ni ja kako al ono odvojilo se ono brate znas ne znam kako da definisem , koza oko glavica se odvojila znaci nije pukla ona ceva sto vezuje vrh i ostalo ne daj Boze da to pukne nikad! I brate sad laganeze , svidja mi se sto i kad mi se digne ne iskoci glavic nekontrolisano pretpostavljam da je fuj u gacama  Smiley 1 Ovako mi brate do jaja  Smile
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b12
A sto se starog pitanja tice-frenulum,ta kozica koja spaja glavic i ostatak tela,se nikako ne sme kidati,niti previse forsirati.

Ako pukne,dolazi do krvarenja,ne obilnog,ali tesko zaustavljivog,i u tom slucaju mora da se obavi operacija.A,operacija,jelte,na takvom mestu je...  Smiley 1 nesto sto definitivno niko ne zeli.  Smiley 1
Za problem prekratkog frenuluma,resenje je isto-povremeno,blago vezbanje i istezanje.Jbg,traje od nekolko meseci,do nekoliko godina,ali,sigurno je bolje nego operacija.

zavisi koliko je pokidan. ja sam ga bio malo naceo i nije nimalo lep prizor... Smiley 1

inace, jako osetljiv deo. znam kad sam is'o na net da vidim sta mi se koji moj desio, neka okacila ceo manifest kako ga treba voleti i paziti i maziti i kako ce muskarac biti srecan ko malo dete. znam da sam pomislio: 'super, samo sto moj krvari, mozd bi se nekoj vampirici svideo'...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung S4 mini
ahahhah  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
zavisi koliko je pokidan. ja sam ga bio malo naceo i nije nimalo lep prizor... Smiley 1

inace, jako osetljiv deo. znam kad sam is'o na net da vidim sta mi se koji moj desio, neka okacila ceo manifest kako ga treba voleti i paziti i maziti i kako ce muskarac biti srecan ko malo dete. znam da sam pomislio: 'super, samo sto moj krvari, mozd bi se nekoj vampirici svideo'...  Smile Smile

Pa,sta bi na kraju?

Inace,ono za frenulum sam nasao na netu,i cuo da,eto,moze mnogo da krvari,pa,reko zato da okacim.  Smile Hvala Bogu,ja sa time nikada nisam eksperimentisao,nisam imao potrebe,a i nikad se ne bih usudio nesto na svoju inicjativu.  Smiley 1
« Poslednja izmena: 04. Maj 2011, 20:18:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:43:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.