Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:02:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li vas vara?  (Pročitano 42236 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Samo napred, Loli!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Nikad nisam forsirala bliskost, niti sam vodila dnevnik kretanja. Doduse, ni ja to ne trpim, a jednom sam bila u vezi koja je bila tako - gde si, sta radis. Koliko mi je bilo lose zbog toga, koliko sam bila nesrecna jer mi se ne veruje... ne mogu da opisem. Smatram da je stav "ja tebi verujem da neces praviti gluposti" ubojitiji od stalnog uplitanja i preplitanja. Mozda sam ja nalazila staromodne likove koji ne varaju, ali smatram da mi je zbog toga sto sam ih pustala da imaju svoje male tajne, prijatelje i mir kad pozele, do sada pristojno islo. Mozda me zbog toga neki drze za hladnu osobu (sta ona zna, ona nije zaljubljena), ali zaista nikad nisam trpela da mi pravila zabavljanja odredjuje drustvo (u smislu drustvene zajednice, kaste). Smatram da dvoje treba da urede zivot na nacin koji njima odgovara, pa cak i ako to znaci rusenje drustvenih konvencija. Za mene je veza osecaj pripadnosti i privrzenosti, a sve ostalo podleze dogovoru... od drzanja za ruke do seksa. Znam to, jer sam vec objasnjavala zasto mi nismo kao oni. Zakljucak je bio da ni oni nisu nista srecniji od nas. Prema tome, ne dozvolite da vam drugi govore kako i kada trebate da budete srecni.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Poverenje ima losu osobinu da se tesko stice a lako gubi... ali tako je valjda sa svim vrednim stvarima Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
LG 
Citat
a jednom sam bila u vezi koja je bila tako - gde si, sta radis. Koliko mi je bilo lose zbog toga, koliko sam bila nesrecna jer mi se ne veruje... ne mogu da opisem. Smatram da je stav "ja tebi verujem da neces praviti gluposti" ubojitiji od stalnog uplitanja i preplitanja. Mozda sam ja nalazila staromodne likove koji ne varaju, ali smatram da mi je zbog toga sto sam ih pustala da imaju svoje male tajne, prijatelje i mir kad pozele, do sada pristojno islo.

Bas to stalna provera pretvara jednog partnera u policajca a drugog u nekog ko se bori za svoj prostor.Tu vec prestaje idila i svako zauzima svoju stranu.Veza po meni puca kada se gubi osecaj zajednistva ili se vestacki odrzava.Ukoliko ne mozes da podneses ponasanje partnera jednostavno otvoreno razgovaras i reagujes na osnovu razgovora .Ostavis ga ili se problem resi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Burek i pivo!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 78
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung Galaxy J1
Zelja za vezom bez preljube je znak zrelosti,tako da svi oni koji bivaju prevareni nemaju za cim da zale jer samim saznanjem da su prevareni treba da budu ponosni na sebe. Smiley Znam da je tema ''Da li me vara?'' a ne ''Sta ako me prevari?'' Ali dobro Smiley Mozda ce nekom ovaj savet biti od pomoci... Poz svima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
dobro razmisli pre nego sto krenes u istragu bilo koje vrste. . da li si stvarno spremna?  Telefon moze da bude dokaz ali isto tako da bude samo jedna"telefonska greska,osoba koja ga smara. . . bla,bla" samo ukoliko znas sta radis,mozes da krenes u ispitivanje. Dovoljno je kad te pogleda,nacin kako ti se obrati,kako te poljubi. . sve to je veci dokaz od telefona. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
Citat: krstovict_84 link=topic=249717. msg6892584#msg6892584 date=1238589750
Citat: ivanbuba link=topic=249717. msg6892456#msg6892456 date=1238587904
Kad ste sigurni u sebe,nebitno je da li vam je neko veran,ako hoce,hoce ako nece ima ko hoce :wave:

Mnogo mi se svidja tvoj komentar,poslusacu te, mislim da bezrazlozno trosim zivce, ima toliko dobrih komada u okolini  :evil:

A kako izaci na kraj sa intelektualcem, koji samo vidi knjigu i nadje po malo vremena za vas(jednom u 3 nedelje) a u stvari vas obozava i ne moze bez vas? Da li uopste postoji partner koji je ambiciozan, duhovit i sarmantan a uz sve to ima vremena za neznost i paznju?
djevojko, ti si glupa a on je bolestan, nema vam lijeka!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
kako da saznam po ponasanju dal me zena vara ako mi nom stop govori volim te i lepe stvari
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Citat: blue ribbon link=topic=249717. msg7580948#msg7580948 date=1254171963
Citat: krstovict_84 link=topic=249717.  msg6892584#msg6892584 date=1238589750
Citat: ivanbuba link=topic=249717.  msg6892456#msg6892456 date=1238587904
Kad ste sigurni u sebe,nebitno je da li vam je neko veran,ako hoce,hoce ako nece ima ko hoce :wave:

Mnogo mi se svidja tvoj komentar,poslusacu te, mislim da bezrazlozno trosim zivce, ima toliko dobrih komada u okolini  :evil:

A kako izaci na kraj sa intelektualcem, koji samo vidi knjigu i nadje po malo vremena za vas(jednom u 3 nedelje) a u stvari vas obozava i ne moze bez vas? Da li uopste postoji partner koji je ambiciozan, duhovit i sarmantan a uz sve to ima vremena za neznost i paznju?
djevojko, ti si glupa a on je bolestan, nema vam lijeka!!!
pa mogo bi ja da ti poklon paznu njeznost i sve potrebno da se osecas  bas super!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:02:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.