Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:16:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li vas vara?  (Pročitano 42268 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
hm  Smile

zmaj od nocaja


nego...pre bih se ubila nego da citam poruke,listam pozive...neka kre.e koga hoce,na cast mu ....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Z 240
Naravno.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Jel se racuna ljubav prema hrani ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 177
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla
ne racunaju se ruzni pacici, restorani, divlji kesteni, budizam itd. mislim ne tako ozbiljno. jedino ako neko hoce da proveri kakav sam kuvar..
« Poslednja izmena: 27. Avg 2007, 03:23:23 od RedOrange981 »
IP sačuvana
social share
neko mi dirao potpis.. psiho.. a ti majstore kod prvog psihijatra, druge ti nema.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne smeta mi da pored mene ima i jos dve ako hoce....ako je pravi muskarac  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia N97
... a sida ?  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Blah...
Treba sumnjati...
Mislim da je Mesha Selimovic rekao " Najsladja je ona ljubav koja nas cini pomalo nesrecnim"...
Ne mozete doveka biti srecni..
Ne moze 1000ti dan biti kao prvi...
To su cinjenice...
Da li ce vas prevariti ili nece ne zavisi od vas...Mislite da mozete to da sprecite??
Ok..pokusajte...
Ne vidim razlog zasto bih nastavljao vezu sa nekim ko ima lascivne poruke u telefonu...
Ljubomoran sam do odredjene granice...
Da li ta granica dozvoljava da nekog pratim, proveravam na sve moguce nacine, citam poruke?
Ne...
Da li je takvo ponasanje pozeljno?
Ne..
Jednom sam bio u situaciji da izigravam policajca, i nisam se najbolje snasao u toj ulozi, pa mi se sve obilo  o glavu...na kraju sam ispao budala...
Hajde da zaboravimo na takve momente...
Ne bih dozvolio ni njoj da pretura po mojim stvarima i cita poruke ( mada to vec odaaavno radi  Smile ), bez nekog argumentovanog i bitnog razloga, vec bih to protumacio kao nepoverenje...a po pravilu, jelte nepoverenje je predskazanje kraja ljubavi...
Ne volim ljubomorne osobe...nikada ih nisam voleo...
Tako mi je odbojno kad vidim kod nekog ko ti na prvu loptu izgleda zanimljivo, posebno, kao srodna dusa, super se slazete, znake patoloske ljubomore...
Gde ides? Kad ides? Sa kim ides?
I dvosmislene recenica tipa " Zgodna ti je ona koleginica sa faksa" u kombinaciji sa "onim" ( ko razume shvatice) pogledom.
Pa i nije suvise komplikovano...samo se treba malo potruditi, i verovati partneru Smiley Nekako mi je to najvaznije...izgraditi jedan odnos pun poverenja...
A kad konacno izgradite takav odnos, bez maski, bez perja, prevara je malo verovatna  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam veliki problem, molim vas za pomoc.  Sa deckom sam 3god u vezi, i sve je bilo sjajno, vidjali smo se svaki drugi dan dok smo isli na fax,on je bio nezan prema meni i pazljiv, ali u poslednje vreme se cudno ponasa. Problem je nastao kada sam diplomirala, njemu je ostalo 2 ispita i od tada je proslo godinu dana a on se nije pomerio. Postao je grub, cesto se svadjamo,vidjamo se svake druge nedelje, jer smo udaljeni sto km, uz izgovor kako mora negde da putuje, pa ne moze se svake nedelje. Inace on je povodljiv, radi kako mu drugi kazu, nekoliko puta sam ga uhvatila u lazi kako necemo izlaziti za vikend, jer nema para, a posle ga sretnem u gradu sa muskim drustvom.  inace ima puno problema kako finansijskih tako i zdravstvenih.  Nekoliko puta sam hetela da raskinem sa njim, a on mi kaze da me jos uvek voli ali je takav tim malo tvrdji od mene pa ne zna da pokaze.  Kaze da se ne bi bunio i da nadjem drugog, ako mi bas toliko treba neznost ali da mi ne predje u naviku i da ga ne ostavim.  Kada ga zovem da dodje kod mene kaze vise voli da ja dodjem, tako da se jedino vidimo ako ja dodje,mnogo na nasu vezu imaju uticaji i roditelji, jer on sve slusa kako oni kazu i kaze sto mora biti kao i na pocetku, sad se malo opustio. Sta vi mislite da li me on uopste voli ili ima drugu?Nekoliko puta sam citala poruke i videla da ima neke drugarice sa kojima se druzi, ali kaze kako su samo drugarice i u porukama nema nista sumljivo sem kada ce da se vide da se zajedno smeju, nema izliva neznosti, ali mi nije jasno kad je bio sa mnom rekao joj je da je sa drustvom, inace ima obicaj da slaze za sitnicu.  Sta da radim, ocajna sam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia N97
Chini mi se da on zheli da ti raskinesh sa njim.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije mi jasno, zasto onda kada pokrenem pitanje raskida kaze kako sam ne tolerantna i da ne zeli da raskine, ali mu je prosto cudno kako smo tako dugo zajedno.  Jer me je dugo osvajao, 2 puta sam ga odbila, ali je bio uporan i postepeno sam se zaljubila u njega inace svi njegovi drugovi su zaljubljeni u mene i on to zna, zato nikad ne izlazimo sami nego vecito sa njegovim drustvom i tera me da igram sa njegovim najboljim drugom koji me stalno zivka i zeli da me osvoji, uopste mi nije jasno, kaze kako nije ljubomoran i sve bi uradio za mene. U porukama mi stalno pise kako me voli, a ja kazem da bolje da pokaze jer dela su vaznija od reci. Inace on je blizanac u horoskopu, slaze za glupost, ali je obecao da vise nece lagati.  Sta da radim, kako da ga testiram i zasto bi zeleo da ja njega ostavim,da li me vara?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:16:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.