Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Huligani moraju biti zaustavljeni  (Pročitano 18255 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Ma ne gadjali smo njih a gadjali smo se i medjusobno, a oni su samo sedeli i gledali, nista oni nisu krivi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Mozda televizijski prenos vara, ali ko ga je gledao stekao je utisak da su Grobari upalili baklje i zatim ih pobacali na publiku preko ograde koja je u tom trenutku sedela. Izvinjavam se ako nije bilo tako, ali direktan prenos ne moze da se montira.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
Требали су крвати да бацају светлеће камење да би ти видео на тв-у ко је први почео.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
UEFA kao organizator takmicenja samo hoce da se postuju pravila, a ko nece, nece se ni takmiciti. Prosto. Zasto bi neko ko je dosao da gleda utakmicu i za to platio, bio pogodjen bilo cime u glavu od nekih budala? Naravno da to UEFA nece dozvoliti.
Ako trazi a se pravila postuju onda mora da stvori i uslove jednake za sve klubove.
Ne moze se igrati na nekim neodgovarajucim stadionima koji nemaju ni malo bezbedonosnih uslova.
Ajde da ne preterujemo ali uporedjivati stadione Srbije- Marakanu i stadion PArtizana sa stadionom Zrinjskog ili ne znam Kosevom sto se bezbednosti tice onda su tu samo i samo iskljucivo dvostruki standardi.Standardi i pravila vaze za sve a ne selktivno od zemlje do zemlje i od stadion ado stadiona
Zasto onda klubovi iz Srbije - hajduk iz Kule , Bezanija nisu mogli da igraju na svojim stadionima koji su lsicni stadionu Zrinjskog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
gledanje utakmica uzivo postaje sve dosadnije..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia n73
Mozda televizijski prenos vara, ali ko ga je gledao stekao je utisak da su Grobari upalili baklje i zatim ih pobacali na publiku preko ograde koja je u tom trenutku sedela. Izvinjavam se ako nije bilo tako, ali direktan prenos ne moze da se montira.

Ne ali reditelj moze da pusti u program ono što njemu "odgovara",za vreme incidenta kamera je stalno bila na grobarima,a podjednako sranja su napravili i "ultrasi",videlo se lepo na sos kameri sa terena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ova tema treba da ide u top teme, a ne ono sranje o represiji nad navijacima. Ja sam navijac i jedina represija koja postoji i koja se oseca na svakom koraku je ona koju prave huligani Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
Ova tema treba da ide u top teme, a ne ono sranje o represiji nad navijacima. Ja sam navijac i jedina represija koja postoji i koja se oseca na svakom koraku je ona koju prave huligani Smile


Па објасни нам како си ти то као навијач угрожен пошто сам и ја навијач па нисам угрожен од ''хулигана''?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ova tema treba da ide u top teme, a ne ono sranje o represiji nad navijacima. Ja sam navijac i jedina represija koja postoji i koja se oseca na svakom koraku je ona koju prave huligani Smile
Па објасни нам како си ти то као навијач угрожен пошто сам и ја навијач па нисам угрожен од ''хулигана''? Smile

znaci slatko si me nasmejao sada, tebi ne treba da se objasni,tebi mora da se nacrta da bi bilo sta shvatio. Pazi, samo jedna stvar, ove sezone necu gledati partizan u evropi, sta jos treba da ti se objasni. Na stranu sve ostalo sto moze da ti se desi na utakmici, ili se vec desilo...npr. decko ode na tekmu pogodi ga raketa sa druge strane i na mestu umre, koliko je ljudi izbodeno, unakazeno, obogaljeno i ti mene sada pitas kako se to ja to osecam ugrozenim. Jel coveku treba da se desi nesto od gore navedenog da bi se osecao ugrozenim? Kapiras koliko je glupo tvoje pitanje, sada posebno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
Ova tema treba da ide u top teme, a ne ono sranje o represiji nad navijacima. Ja sam navijac i jedina represija koja postoji i koja se oseca na svakom koraku je ona koju prave huligani Smile
Па објасни нам како си ти то као навијач угрожен пошто сам и ја навијач па нисам угрожен од ''хулигана''? Smile

znaci slatko si me nasmejao sada, tebi ne treba da se objasni,tebi mora da se nacrta da bi bilo sta shvatio. Pazi, samo jedna stvar, ove sezone necu gledati partizan u evropi, sta jos treba da ti se objasni. Na stranu sve ostalo sto moze da ti se desi na utakmici, ili se vec desilo...npr. decko ode na tekmu pogodi ga raketa sa druge strane i na mestu umre, koliko je ljudi izbodeno, unakazeno, obogaljeno i ti mene sada pitas kako se to ja to osecam ugrozenim. Jel coveku treba da se desi nesto od gore navedenog da bi se osecao ugrozenim? Kapiras koliko je glupo tvoje pitanje, sada posebno?


Јеси ти био у Мостару кад већ кукаш како нећеш гледати партизан у Европи? Вероватно ниси чим тако причаш. Е видиш неко је био и тај ко је био њему је живот био угрожен. А зашто? Зато што је навијач, зато што је Србин, зато што је навијач... Па шта је требало да ураде по теби ти које називаш хулиганима? Да без опирања клекну на земљу и дозволе да их газе они које себе називају чуварима реда и закона? Да се одрекну свог људског поноса и дозволе да их газе као стоку само зато што су Срби? Извини али какав си то навијач и какав си уопште човек ако би тако нешто себи дозволио?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.