Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Višestruko ubistvo u Jabukovcu  (Pročitano 34467 puta)
27. Jul 2007, 22:59:40
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Višestruko ubistvo u Jabukovcu
27. jul 2007. | 22:03 | Izvor: B92
Negotin -- U selu Jabukovac kod Negotina večeras se dogodilo višestruko ubistvo, saznaje B92 u MUP-u Srbije.

Prema prvim informacijama, jedan muškarac je hicima iz puške ubio nekoliko ljudi, a na licu mesta se nalazi policija koja ne dozvoljava pristup mestu gde se zločin dogodio. Kako nezvanično saznaje B92 ubijeno je osam meštana Jabukovca, a ima i nekoliko ranjenih. Ubica je žitelj Jabukovca, policija zna njegovo ime, ali još nije uhvaćen.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This time, next year, we'll be millionairs ...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5228
U selu Jabukovac kod Negotina večeras se dogodilo višestruko ubistvo.

Kako Studio B nezvanično saznaje napadač je lovačkom puškom ubio osmoro ljudi među kojima ima i dece.

Policija se nalazi na licu mesta, a prema poslednjim informacijama za napadačem, koji je naoružan, još uvek se traga.

Dva teško povređena lica su hitno prebačena za Niš.

Prema rečima Dejana Grujića, vlasnika samostalne televizije u Negotinu, napadač je četrdesetogodišnji Nikola Radosavljević koji inače živi i radi u Beču.

Izvor blizak istrazi rekao je agenciji Beta da je još dvoje ljudi teško povređeno i da su prebačeni u bolnicu u Nišu.

Isti izvor naveo je i da policija i Žandarmerija tragaju za Nikolom R. (38) iz Jabukovca, osumnjičenim da je hicima iz vatrenog oružja počinio višestruko ubistvo.

Prema njegovim rečima, sve žrtve su slučajni prolaznici koji su se zatekli na ulici kada je osumnjičeni otvorio vatru na njih.

Agencija Beta saznaje od meštana Jabukovca da je osumnjičeni dugo radio u inostranstvu i da se ponašao agresivno, a da je u trenutku ubistva bio opasan redenicima sa municijom.

Meštanka Jabukovca rekla je da je Nikola R. nedavno nasrnuo na putnike autobusa kojim se vraćao iz Austrije.

Izvor: Studio B
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Katastrofa...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
PRVI MASOVNI UBICA U SRBIJI - UHAPŠEN !!!

 U selu Jabukovac kod Negotina sinoć se dogodio nezabeležen zločin u kome je ubijeno devetoro ljudi, a dvoje je teško ranjeno. Ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić je izjavio da je ubistva počinio Nikola Radosavljević [39], stalno zaposlen u Austriji, koji je pre sedam dana doputovao u Srbiju.

'U okolini Negotina u proteklih nekoliko sati, odigrava se drama. Prvi put, u našim krajevima, događa se da čovek masovno ubija', rekao je Jočić.

'Dao sam naređenja specijalnim jedinicama. Dva helikoptera su sletela i verujem da će se ova drama okončati noćas', kazao je Jočić.

Načelnik Uprave kriminalističke policije Rodoljub Milović izjavio je da je u potrazi za Radosavljevićem, koji je u begstvu angažovana žandarmerija, redovne policijske snage, kriminalistička policija, specijalna jedinica policije, kao i dva helikoptera.

On je izrazio očekivanje da će policija, tokom noći, pronaći ubicu i sprečiti ga da, eventualno, počini još veću tragediju u Jabukovcu.

Prema informacijama do kojih je došao naš izveštač, ubica se sukobio sa suprugom, nakon čega je lišio života nju i još tri lica i nastavio da nasumično puca. Među devetoro žrtava svirepog ubistva, koje je počinjeno lovačkom sačmarom, je i jedan petnaestogodišnjak. Dve osobe sa teškim telesnim povredama su hospitalizovane u niškoj bolnici.

Ministar Jočić kasno noćas potvrdio je za RTS da je prvi masovni ubica u Srbiji - uhapšen !!!
 
RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Masakr u selu Jabukovac kod Negotina
Poubijao devetoro meštana
Autor: S. Jurasović | 28.07.2007 - 09:25

NEGOTIN – U krajinskom selu Jabukovcu sinoć oko 18.30 sati dogodilo se višestruko ubistvo. Jabukovčanin Nikola Radosavljević (39), u nastupu besa, lovačkom puškom poubijao je devetoro meštana među kojima i jedno dete. Najpre je pucao u prve komšije, jednog dečaka od petnaest godina, njegovog oca i dedu.
Zatim je seriju ubistava nastavio na ulici gde je ubio jedan bračni par, a zatim i ostale. Selo Jabukovac sinoć je bilo pod potpunom opsadom policije, kao i okolna sela Malajnica, Vratna i Štubik.

Dvoje Jabukovčana, Siniša Badžikić (36) i Vanuca Badejević (70) prebačeni su u niški klinički centar. Siniša ima ranu u predelu kičme, a starica je pogođena u grudni koš i van su životne opasnosti. Na odeljenju hirurgije zbrinuta je Nikolina supruga Jelena koja je juče sa njihovo dvoje dece Gordanom (12) i sinom Daliborom (13) doputovala iz Austrije gde oni već godinama žive i rade.
Nikola me je iz čista mira udario pesnicom u lice, a zatim je uzeo papuču i udarao me po glavi. Ja sam pokušala da pobegnem, ali sam pala i ostala na podu. Nikada me do sada nije udario, ne znam šta mu je bilo. Zatim je ortišao a onda sam čula pucnje. Nisam znala šta se dešava. Pomislila sam da je pucao, a onda skočio u bunar. Posle sam čula šta se dogodilo. Sva sreća da nam deca nisu bila kod kuće. Njih su to popodne baba i deda odveli na tor – priča Jelena još uvek u šoku.
Jedna od žrtava je i 15 godišnji Srđan Bađikić, sin teško ranjenog Siniše. Očevici pričaju da je Nikola pucao nasumice i izgubio se u nepoznatom pravcu. Selo Jabukovac je sinoć bilo pod potpunom opsadom policije, kao i okolna sela Malajnica, Vratna, Štubik. U večernjim satima u Jabukovac su pristigle i ekipe specijalnih policijskih snaga sa dva helikoptera. Meštani ovih sela su u paničnom strahu, zaključani u kućama. Nikola je, kažu meštani, i ranije pokazivao znake agresivnosti. Prepričavaju događaj kada je u autobusu nasrnuo na putnike, a zatim i na bolničare i policiju koje je vozač u međuvremenu pozvao.

Policija uhapsila ubicu

Policija je uhapsila Nikolu Radosavljevića koji je osumnjičen da je ubio devetoro ljudi, a dvoje teško ranio, rekao je noćas televiziji B92 načelnik Uprave kriminalističke policije MUP-a Srbije Rodoljub Milović.
Hapšenje Radosavljevića (1968) potvrdio je RTS-u i ministar unutrašnjih poslova Srbije Dragan Jočić.
U potrazi za ubicom bile su angažovane redovne policijske snage, Specijalna antiteroristička jedinica i Žandarmerija i kriminalistička policija.
Ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić rekao je sinoć da su u akciju potrage za Radosavljevićem bila uključena i dva policijska helikoptera.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia E50
Uhapšen ubica u Jabukovcu, smešten u bolnicu
Subota, 28. jul 2007. 10:46

Policija je uhapsila Nikolu Radosavljevića koji je osumnjičen da je u selu Jabukovac kod Negotina ubio devetoro ljudi, a dvoje teško ranio.

Hapšenje Radosavljevića (1968) potvrdio je za RTS i ministar unutrašnjih poslova Srbije Dragan Jočić.

Osumnjičeni za ubistvo je, nakon pokušaja samoubistva prilikom hapšenja, prebačen u Klinički centar u Niš.

Radosavljević je tokom noći uhapšen na groblju iznad Jabukovca gde je pokušao da se ubije.

Kako je agenciji Beta rečeno u MUP-u Srbije, on je vozilom hitne pomoći prvo prebačen u Zdravstveni centar u Negotinu gde mu je ukazana prva pomoć a zatim, uz pratnju policije, na odeljenje grudne hirurgije u Niš.

U niškom Kliničkom centru smeštene su i dve osobe u koje je Radosavljević pucao a prema rečima lekara, oni su teško povredjeni ali nisu u životnoj opasnosti.

Nikola Radosavljević je u petak popodne oko 17 časova imao sukob sa suprugom, nakon čega je prvo usmrtio tri osobe, a zatim nasumično nastavio sa pucanjem i i ubio još šestoro, a dvoje teško ranio.

Prema navodima MUP-a, ubijene su četiri žene i pet muškaraca ali njihov identitet nije saopšten. Sve žrtve su slučajni prolaznici koji su se zatekli na ulici kada je osumnjičeni pucao na njih.

U potrazi za ubicom bile su angažovane redovne policijske snage, Specijalna antiteroristička jedinica i Žandarmerija i kriminalistička policija.

Agencija Beta saznaje od meštana Jabukovca da je osumnjičeni dugo radio u inostranstvu i da se ponašao agresivno, a da je u trenutku ubistva bio je opasan redenicima sa municijom.

Jedna meštanka Jabukovca rekla je agenciji Beta da je nedavno nasrnuo na putnike autobusa kojim se vraćao iz Austrije.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
И шта сада, добиће 40 година затвора?
То не треба оставити у животу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
SonyEricsson v 600i
ludaci ga sprecili da se ubije a u onoj Americi svaki ludak koji takvo sraje napravi izvrsi samoubistvo "samo ubiju ga"
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
И после нека неко каже да не постоји амерички утицај код нас...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Masovni ubica u bolnici, ranjeni dobro



Pomoćnik direktora Hirurške klinike u Nišu Dragoslav Miljković izjavio je da je zdravstveno stanje dve osobe ranjene u selu Jabukovac i osumnjičenog za njihovo ranjavanje i ubistvo devet osoba Nikole Radosavljevića stabilno i da su svi van životne opasnosti.

Miljković je agenciji Beta rekao da su teško povredjeni Siniša Badžikić (36) i Vanuca Baderević (70) i dodao da su njihove povrede "sklone komplikaciji".

Prema njegovim rečima, oboje su hirurški zbrinuti nakon prijema u bolnicu sa prostrelnim ranama grudnog koša.

Miljković je dodao da je zdravstveno stanje Nikole Radosavljevića (39) stabilno i dodao da je on primljen u bolnicu sa povredom levog dela grudnog koša i plućne maramice.

Policija je tokom noći uhapsila Radosavljevića, koji je, nakon pokušaja samoubistva prilikom hapšenja, prebačen u Klinički centar u Niš.

Radosavljević je uhapšen na groblju iznad Jabukovca.

Kako je agenciji Beta rečeno u MUP-u Srbije, on je vozilom hitne pomoći prvo prebačen u Zdravstveni centar u Negotinu gde mu je ukazana prva pomoć a zatim, uz pratnju policije, na odeljenje grudne hirurgije u Niš.

Nikola Radosavljević je u petak popodne oko 17 časova imao sukob sa suprugom, nakon čega je prvo usmrtio tri osobe, a zatim nasumično nastavio sa pucanjem i i ubio još šestoro, a dvoje teško ranio.

Prema navodima MUP-a, ubijene su četiri žene i pet muškaraca ali njihov identitet nije saopšten. Sve žrtve su slučajni prolaznici koji su se zatekli na ulici kada je osumnjičeni pucao na njih.

Prve žrtve Radosavljevića bili su Velja Dj. (58), njegov sin Dragan (22) i baka Marina K. (76). Od zadobijenih povreda od metka na licu mesta su preminuli bračni par Branislav (58) i Draginja B. (55), Srdjan B. (15), Branislav B. (30), Persida B. (37) i Anika Č. (62).

Persida B. je ubijena na terasi dok je prostirala veš, a Anika Č. je, prema rečima komšija, uzalud pokušala da se sakrije u pomoćnu prostoriju.

Majka Branislava B, Ljubinka N, kaže da joj je sin ubijen pred očima. "Videla sam šta se dogadja, i rekla sinu da bežimo. Pošto je pucao u Srdjana u njegovom dvorištu, ubica je pušku prvo uperio u mene, a onda je okrenuo ka Branislavu i opalio. Ubio ga je na mestu", rekla je Ljubinka N.

U potrazi za ubicom bile su angažovane redovne policijske snage, Specijalna antiteroristička jedinica i Žandarmerija i kriminalistička policija.

Agencija Beta saznaje od meštana Jabukovca da je osumnjičeni dugo radio u inostranstvu i da se ponašao agresivno, a da je u trenutku ubistva bio opasan redenicima sa municijom. Jedna meštanka Jabukovca rekla je agenciji Beta da je nedavno nasrnuo na putnike autobusa kojim se vraćao iz Austrije.




Govorio da je pod vradžbinama


Otac ubice, Petar Radosavljević, izjavio je da je njegov sin Nikola, pre nego što je ubio devetoro komšija koji mu nisu ništa naudile i sa kojima su delili i dobro i zlo, govorio da je pod vradžbinama.

"Žalio mi se da su mu neke žene učinile vradžbine. Ponašao se nervozno i samo je to ponavljao. Ja sam pokušavao da ga smirim", rekao je agenciji Beta Petar Radosavljević. Njemu je policija preporučila da se sa dvoje Nikoline dece skloni iz kuće, kako ne bi bio žrtva osvete članova porodice ubijenih.

Komšija Dragoslav Badjikić ispričao je da je ubistvima prethodila svadja Nikole sa ženom Jelenom, koju je pretukao, a onda pokušao da se ubije bacivši se u bunar. "Ne znam kako je uspeo da izadje odatle, ali sam ga uočio tek kada je došao pri vrhu i tada mu pomogao. Sedeli smo kod njega u dvorištu, a onda mi je, neočekivano, rekao da nestanem, kako me ne bi ubio", rekao je Badjikić.

Prema rečima očevidaca, Radosavljević je, krećući se seoskim drumom, pucao na svakoga ko mu se našao na putu.

Meštanin Živorad Banković kaže da je video kako Nikola Radosavljević puca. "Video sam ga kako puca. Bio je opasan redenikom, a pušku je punio u hodu", rekao je Banković.


Nakon što je poslednji put pucao, Radosavljević je pobegao u pravcu groblja gde su ga, posle sedam sati potrage, uhapsili pripadnici specijalne antiterorističke jedinice MUP-a Srbije.

Meštani Jabukovca, koji ne pamte gotovo nikakav zločin, napominju da se Radosavljević, koji dugo radi u Austriji, čudno ponašao poslednje dve godine. Jabukovčani kažu da je bio i na ratištu, i da je pričao kako je ubijao kako drugi ne bi ubili njega.

Sahrana žrtava obaviće se na jabukovačkom groblju, ali datum još nije utvrdjen.

Psihijatar i psihoanalitičar Oliver Vidojević istakao je da ubistvo devet osoba u selu Jabukovac kod Negotina nije uobičajen zločin osobe sa mentalnim poremećajem.

On je agenciji Beta rekao da mentalno poremećene osobe retko počine zločin, a kada se to i dogodi, onda stradaju počinilac i članovi najuže porodice, a ne nedužni gradjani.

"Neuobičajeno je (za zločin kod Negotina) što je agresija proširena i na širu okolinu i izgleda da je počinilac bio pod uticajem psihopatoloških fenomena, čim je mogao toliko ljudi da ubije", rekao je Vidojević.

Prema njegovim rečima, kada osobe sa mentalnim poremećajem počine višestruko ili masovno ubistvo, one to ne čine hladnokrvno i proračunato nego najčešće u strahu. "Mogući su čulne obmane, halucinacije, sumanutost i uverenje da su ti ljudi imali nešto protiv njega, pa da onda dodje do ubistva članova porodice i potpuno nedužnih ljudi iz okoline", objasnio je Vidojević.

U slučaju koji se dogodio u okolini Negotina, opasno je bilo i to što su Nikola Radosavljević, za koga se veruje da je psihički bolestan, i njegova porodica imali oružje, jer to po zakonu nije dozvoljeno.

Vidojević je naglasio da su neuobičajeno vrelo vreme i loše vremenske prilike puno uticali na pogoršanje stanja kod pacijenata sa teškim duševnim poremećajima, jer te osobe lako dehidriraju i prekidaju terapiju. On je ukazao da je lično imao više poziva članova porodica pacijenata koji žive u inostranstvu i dodao da je praćenje njihovog stanja slabije organizovano, jer nisu na zdravstvenoj evidenciji i iz raznih razloga redje se obraćaju lekaru. Kako je dodao, i kod osoba koje redovno uzimaju lekove, na vrućinama dolazi do poremećaja stanja, zbog dehidracije ili preterane upotrebe tečnosti koja remeti koncentraciju leka.




Najviše ubistava u porodici i iz koristoljublja


Najsvirepiji zločini u Srbiji obično se čine u porodici ili iz koristoljublja, a nemotivisani masovni zločini u kojima su žrtve potpuno nepoznate napadaču, poput devetostrukog ubistva u selu Jabukovac kod Negotina, izuzetno su retki.

Poslednji zločin te vrste dogodio se 26. marta ove godine kada je kineski državljanin Ling Li, bez ikakvog povoda, kasapskim nožem ranio pet prolaznika u Knez Mihailovoj ulici u centru Beograda.

Ling Li, profesor engleskog jezika koji je u Beogradu živeo deset godina, zločin je počinio u nervnom rastrojstvu, a, kako je utvrdjeno, napadač pati od teškog oblika manije gonjenja.

Ni lekari bolnice u Nišu, u koju je osumnjičeni za zločin u Jabukovcu Nikola Radosavljević smešten, ni policija nisu saopštili pod kojim je okolnostima ubijeno devet, a teško ranjeno dvoje meštana tog sela.

Do petka uveče, najmasovniji zločin koji se proteklih godina dogodio u Srbiji bilo je ubistvo šestočlane porodice Salma u Horgošu, u januaru 2005. godine. To ubistvo do danas nije rasvetljeno, ali se pretpostavlja da se motiv zločina krije u poslovima koje su članovi te porodice imali u Madjarskoj.

Medju ostalim masovnim zločinima koji su u protekle dve godine dobili medijsku pažnju po broju prednjače ubistva izmedju srodnika, a ubica bi, posle počinjenog zločina, obično izvršio samoubistvo.

Poslednji masovni zločin koji se dogodilo u Beogradu je ubistvo tročlane porodice Sitarica. Članovi porodice su ubijeni, a potom zapaljeni, 15. jula ove godine u svojoj kući u naselju Bele vode.

Policija je utvrdila da je motiv ovog ubistva bio koristoljublje, jer je iz porodične kuće Sitarica odneto oko 5.000 evra, 2.000 švajcarskih franaka, pet mobilnih telefona, dva foto aparata, ručni sat i drugi predmeti.

Osumnjičeni za to ubistvo Damir Crnjani uhapšen je u Bosni i Hercegovini i bliski je rodjak ubijenih.

Fotografija gore - ubica na slici u dokumentima i posle hapšenja; fotografija u sredini - otac ubice na mestu gde je njegov sin uhapšen; fotografija dole - mesto na kojem je ubijen petnaestogodišnjak.

(agencije/MONDO)
« Poslednja izmena: 28. Jul 2007, 18:46:35 od dulisha »
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.