Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:13:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đavolji stepen-18.st zodijaka  (Pročitano 19415 puta)
23. Jul 2007, 15:17:17
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 znam shto cete prvo uraditi,kad prochitate tekst,trcheci cete uzeti katu u ruke i gledati imate li gdje 18.st
 Smile

TAJNA ZLA JE U 18ş. ZODIJAKA


Tokom svog višegodišnjeg istraživačkog rada u astrologiji, u kome sam proučio na hiljade i hiljade horoskopa ljudi i raznih događaja, otkrio sam tajnu (i to prvi u istoriji astrologije) svakog stepena zodijačkog kruga. Svaki zodijački krug, a ima ih 12, ima 30ş, a stepen sa ubedljivo najgorim uticajem jeste 18ş. svakog znaka.

Pogledajmo horoskope ljudi (ili događaja) koji su svojim idejama ili delovanjima naneli ljudskom rodu (ili pojedincima) veliko zlo.
Šta je zajedničko Marksu, Nobelu, Jovanu Pavlu II…

Kada je eksplodirala atomska bomba nad Hirošimom (06.08.1945, 08:16:40 AM, JST, 132E27, 34N24), kojom prilikom je od posledica eksplozije poginulo 100.000 ljudi. Ascedent (podznak) tog događaja bio je na 18ş. Device, a na 18ş. Raka našli su se Mesec i Saturn. Čovek koji je napravio atomsku bombu, Openhajmer (22.04.1904, 20:00, EST, 73W57, 40N45), ima Ascedent na 18ş. Škorpije, a vrh 8. polja (smrt) na 18ş. Blizanaca.
Čovek koji je doneo odluku da se prvi put u istoriji čovečanstva upotrebi tako moćno oružje kao što je atomska bomba, američki predsednik Hari Truman (08.05.1884, 16:17, CST, 94W16, 37N30), ima Sunce (odluka) na 18ş. Bika.

Sadašnji papa Jovan Pavle II (18.05.1920, 12:51:47, CET, 19E55, 50N07), koga mnogi doživljavaju kao zlu kob i koga karikaturisti često crtaju sa đavoljim repom ispod mantije, ima Ascedent na 18ş. Device i Merkur, vladar Ascedenta, na 18ş. Bika.

Karl Marks (05.05.1818, 1:49 AM, LMT, 06E38, 49N45), čovek koji je “izumeo” komunizam, društveno uređenje zbog koga su milioni ljudi na razne načine stradali, ima Ascedent na 18ş. Vodolije (vladar Ascedenta Uran simboliše komunizam).

Alfred Nobel (21.10.1833, 06:40 AM, LMT, 18E03, 59N20), čovek koji je ogromno bogatstvo stekao proizvodeći dinamit, koji je sastavni deo svakog oružja koje ubija i ranjava (metak, bombe, mine&#8230, ima Uran (bomba, eksplozija, mina) na 18ş. Vodolije.

Mihail Kalašnjikov (10.11.1919, 11:05 AM, LMT, 82E16, 51N36), čovek koji je napravio najbolju poluautomatsku pušku na svetu, AK-47, kojom je do sada ranjeno i ubijeno na milione ljudi, ima Mars (puška) na 18ş. Device i to u kvadratu (najgori aspekt) sa Mesecom (ljudi) na 18ş. Blizanaca.


“Vladar iz senke” Dejvid Rokfeler (12.06.1915, 00:12 AM, EST, 73W57, 40N45) ima Ascedent na 18ş. i to znaka Riba (senka).
“Anđeo smrti” ili “doktor Sotona”, kako su zvali doktora Mengelea (16.03.1911, 11:44 AM, CET, 10E16, 48N27), ima Neptun, vladara njegovog Sunca, u znaku Riba, na 18ş. Raka.

Čarls Menson, nazvan “ubica Sotona” (12.11.1934, 04:39 AM, EST, 84W31, 39N06), čovek čiji su sledbenici izvršili surovo i svirepo ubistvo trudne glumice Šeron Tejt, žene čuvenog filmskog reditelja Polanskog, ima vladar Ascedenta Veneru na 18ş. Škorpije, a 6. polje (sledbenici, potčinjeni) počinje na 18ş. Device.

Leopold II (09.04.1835, 22:22, LMT, 04E20, 50N50), belgijski kralj (1869-1909) koji je bio poznat kao najsuroviji kolonizator u Africi (Kongo), bio je lično odgovoran za mnoga ma-sovna ubistva domorodaca: išao je u lov na kongoansku decu, svojim sluškinjama je sekao uši i nos, a svoje ljubavnice je na najsvirepiji način ubijao samo ako mu se nije dopala njihova frizura. Za njega je Sesil Rodes, čovek koji je udario temelje britanskoj ekonomskoj imperiji i koji je i sam bio poznat kao surov čovek, rekao da je sotona. Vladar njegovog Ascedenta, Mars, nalazi se na 18ş. Raka.


Stvarni junak filma “Kad jaganjci utihnu”


Verovatno ste svi gledali film “Kad jaganjci utihnu” (sa sjajnim Entonijem Hopkinsom), i ako ste pomislili da takvi ljudi ne postoje i da su plod mašte scenarista, grdno ste se prevarili. Takav čovek je, nažalost, postojao i zvao se Edvard Gejn (27.08.1906, 23:16, CST, 91W14, 43N48). Imao je izgled potpuno bezopasnog čoveka, pa je čak povremeno čuvao decu svojih komšija, mladih bračnih parova.

 Posle smrti svoje stroge i dominantne majke, koja mu je branila da se viđa sa devojkama i ženama i da ima normalan erotski život, povukao se na jednu farmu gde je proučavao gomilu knjiga iz anatomije. Skriven tamom noći, odlazio je na groblja gde je iskopavao tela tek preminulih žena sa kojima je imao seksualne odnose, skidao im kožu sa tela koju je oblačio na sebe. Na okolnim grobljima pronađeno je 15 praznih raka (15 žena), a meso tih žena jeo je za ručak. Godine 1954, 18. decembra, izvršio je prvo ubistvo žene, a drugo 16. novembra 1957. godine. Pri slučajnom ispitivanju, policija je ušla u njegovu kuću na iznajmljenom ranču. Imali su šta i da vide. Njegov “topli dom” bio je prepun suvenira: našli su gomilu lobanja uredno poređanih oko njegovog kreveta, frižider pun ljudskog mesa, a u kuhinji lobanju koja mu je služila kao posuda za jelo. U dnevnoj sobi našli su bubanj, a u spavaćoj posteljinu napravljenu od ljudske kože. Imao je Ascedent na 18ş. Blizanaca, kao i Veneru (ljubav, žene) na 18ş. Vage u 5. polju (ljubavnice).

Astrološka karta koja mi je u potpunosti omogućila da shvatim dejstvo i značenje 18ş. svakog znaka, pripada Žanu Koktou (05.07.1889, 00:57 AM, LMT, 02E20 48N52 Pariz), koji je napravio čuveni film “Lepotica i zver”. Naime, sve ono što uradimo tokom života mora da se prepozna i vidi u natalnoj karti. Tako je i naslov filma jasno vidljiv u njegovom horoskopu. U filmu se radi o ljubavi lepe, mlade devojke i čoveka koji je pod uticajem magije dobio lik zveri. Žan Kokto u svom prvom polju ima Veneru (koja simboliše lepu, mladu ženu), a u 5. polju (koje opisuje ljubavnike) ima Saturn položen na 18ş. (zver) Lava. Sve to znači da je Žan Kokto na nesvesnom nivou pravio film o ljubavi između sebe (Venera u njegovom 1. polju) i zveri (Saturn na 18ş. u njegovom 5. polju). Zna se da je on bio (poznati) satanista, koji je po crkvama crtao crno Sunce (Saturn - crno na 18ş. - satana, Lava - Sunce). A svi znamo da je zver drugo ime za satanu.
Dakle, 18ş. je đavolji stepen, a pošto se pomračenje Sunca dešava baš na tom 18ş. znaka Lava i pošto znakom Lava vlada Sunce, a Sunce daje svetlost pomoću koje možemo da VIDIMO, to sve znači da ćemo tog 11.08.1999 godine videti (Lav - svetlost, vid) satanu (18ş).



Potvrđena opasnost od Klarka, Nojmana i Solane


Takođe, i neki čelnici NATO-a imaju aktivan 18ş. bilo kog znaka.
Vesli Klark (23.12.1944, 15:25:35, CST, 92W19, 34N44), komandant NATO-a za Evropu, ima Mesec na 18ş. Ovna, kao i vrh 10. polja na 18ş. Vodolije.

Klaus Nojman (25. 05. 1939, Minhen), bivši glavno-komandujući NATO-snaga za istočnu Evropu, ima Merkur i Uran na 18ş. Bika.
Havijer Solana - generalni sekretar NATO-a (14.07.1942, Madrid, 12:57, LMT) ima Mars (rat, ratnici, vojska) na 18ş. Lava i to u 10. polju (vrhovna moć), pa komanduje (10. polje) vojskom (Mars) zla (18ş).

______________________________ __________

* * *

Isto tako, čuveni mafijaš američkog podzemlja Mejer Lanski (04.07.1902, 12:01, LMT+00, 23E50, 53N41) ima konjunkciju Marsa i Plutona na 18ş. Blizanaca, u opoziciji sa Uranom na 18ş. Strelca…

Godine 1927, 18. maja, u američkom gradiću Baj u državi Mičigen, ljutiti farmer, zbog svog velikog računa za porez, baca dinamit na školu punu đaka - poginulo je 44 nevine dece…Toga dana Sunce je bilo na Algolu, Mars ( ljutnja, bes, agresija ) na 18ş. znaka Raka, a Mesec na 18. stepenu znaka Strelca…

Ante Starčević (23.05.1823, 12:01, LMT+00, 17E23, 45N16), rodonačelnik ustaškog pokreta, ima Mars na 18ş. znaka Bika u konjunkciji sa Saturnom (Srbi) i opoziciji sa Mesecom u znaku Škorpije.

Jedna moja klijentkinja (08.04.1960, 11:58 AM, CET-1, 20E21, 43N54) ima u svom 6. polju (tetka) Saturn (kosti) na 18ş. Jarca - njena tetka je grbava…

Jedna od prvih pravih fudbalskih mega zvezda 20. veka Džordž Best (22.05.1946, 5:02 AM, GMD-1, 05W55, 54N35), fudbalski mađioničar, morao je da ide na transplantaciju jetre. Dugogodišnje uživanje u alkoholu rezultiralo je teškim oblikom ciroze jetre. Njegov Neptun (alkohol) položen u 6. polju (zdravlje) govori nam da zloupotreba alkohola direktno utiče na njegovo zdravlje - uz to, Neptun vlada njegovim 12. poljem (teško izlečive bolesti). Jetrom vlada Jupiter koji se takođe nalazi u 6. polju, polju zdravlja. Jupiter je položen na najgorem 18ş. znaka Vage, što ukazuje na teško oboljenje jetre. Jupiter vlada 8. poljem (operacija), pa je Džordž Best morao da ide na transplantaciju jetre. Vrh njegovog 8. polja na 19ş. (stepen Vage - nešto tuđe) kao i Jupiter (jetra) u znaku Vage (nešto tuđe) govori nam o transplantaciji - presađivanju tuđeg organa…

Operacija je izvršena 05.08.2002. godine; trajala je dugo, oko 10 časova (Jupiter, vladar 8. polja - operacija kvadrat Saturn - dugo), ali je bila uspešna (Jupiter trigon Venera, vladar Ascendenta - telo)…
Nikola Stojanović

« Poslednja izmena: 23. Jul 2007, 15:18:18 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
Jel mozes da mi procitas natalnu kartu jer mislim da imam 18 st. strelca?  Ako hoces ostavicu ti natalnu kartu?
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moj uran je na 18. stepenu, no buduchi da je retro da li ga smijem tumachiti na tom stepenu?
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja znam da se za brze planete kad su retro tumaci jedan stepen u napred. Znaci ako je na 18, onda je zapravo na 19 stepenu. Ne znam da li to isto pravilo vazi i za spore planete??

Moze li neko da nam kaze??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uf, sad sam sva u ishchekivanju Smile
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Jao,ja sma djavo himself  Smile
Meni je Sunce na 18 stepeni Raka a Mesec je otisao u Lava na 2 stepen Smile

Pluton mi je dominantna planeta na AC a Mars oslobodjen,bez aspekata u Raku u 9 na 8 stepenu Smile
« Poslednja izmena: 23. Jul 2007, 21:41:30 od Laksmi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Altro diletto, che mprar, non provo.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 7610
Ja misllim da 18. stepen omogucava ljudima da osete ili vide zlo,ali smatram da ne moraju i sami biti zli,
ja naime imam Sunce i Mars na 18. stepenu i sebe smatram dobrom osobom,ali imao sam pehove i nesrece sa simbolikom znakova i kuca koji su povezani sa mojim 18.stepenom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
,ali imao sam pehove i nesrece sa simbolikom znakova i kuca koji su povezani sa mojim 18.stepenom.

ajde nam malo pobilze isprichaj to svoje iskustvo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Altro diletto, che mprar, non provo.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 7610
Mars na 18.stepenu u 3.kuci mi je donosio ceste povrede glave, i to cesto od blizih rodjaka(3 kuca),a najgori period je bio u osnovnoj skoli(3 kuca) ,gde sam par puta mogao i zivot da izgubim,i naravno sve to sasvim slucajno.Naravno te stvari se mogu videti i iz aspekata,ali smatram da ima veze i to sto je Mars na 18.stepenu.
Sunce na 18. stepenu u 4. kuci(dom,porodica) mi je donelo to da  sam dete razvedenih roditelja,i da je ceo zivot majke nekako mucan,
njoj su puno puta u zivotu nepravdu nanosile zle osobe, a takodje i meni.I tako da sam celog zivota okruzen nekim ljudima koji su zli, naucio sam vremenom da provalim koja osoba je stvarno dobra,a koja ne.
Inace  smatram da  Sunce na 18.stepenu  moze biti uzrocnik mnogih psihickih problema i poremecaja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sta znaci venera na 18sepenu, u ribama, 6.kuca?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:13:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.