Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:43:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugi brak  (Pročitano 41832 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Pa najbolji nacine je da krenes od devete kuce i pogledas dal ti se nalazi u karti,ako se ne nalazi znaci ne racunas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma nasla sam ga, ali ne u devetoj, nego u sedmoj preko suvladara sedme i planete na kraju sedme kuce. Tako da ipak mislim da ova moja deveta ostaje slobodna, ali ko zna da li sam ja to dobro uradila. On vise nije bitan, nego hocu li se ja udavati drugi put Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moze li mi tko objasniti, rak sam po horoskopu, podznak Vaga, imam veneru u blizancima u 9 kuci. imala sam decka s kojim sam zivila (to je valjda prvi brak), a nedavno sam raskinula sa blizancem koji ima veneru u lavu u 12 kuci, i meni i njemu je 7 kuca prazna. Da li se po ovim podacima moze vec nesto viditi....
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
moze li mi tko objasniti, rak sam po horoskopu, podznak Vaga, imam veneru u blizancima u 9 kuci. imala sam decka s kojim sam zivila (to je valjda prvi brak), a nedavno sam raskinula sa blizancem koji ima veneru u lavu u 12 kuci, i meni i njemu je 7 kuca prazna. Da li se po ovim podacima moze vec nesto viditi....
 Smile

nemorate se tako striktno drzati IX kuce,kao II braka,meni su se dvije bitne zivotne veze smjestile u VII kucu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Ja imam dve planete u 9.kuci (drugi brak)- Venera u Skorpiji u IX i Merkur u Skorpiji u IX. Inace Merkur mi vlada 5. i 8. kucom, a Venera 4. i 9.
Mesec mi je u Devici u VII i vladar je te kuce.
Pa jel ja po ovom cu imati dva braka? Nisam nesto vicna u tumacenju.
« Poslednja izmena: 04. Avg 2007, 14:56:06 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma jos nisam dosla ni do prvog braka Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako se moze znati kojeg horoskopskog znaka ce biti prvi,drugi, ili tko zna koji muz, a isto tako kako to pronaci u muskoj natalnoj karti...da li ima razlike u gledanju karte muske i zenske osobe? Sto je sve moguce uopste pronaci vezano za buduceg muza u natalnoj....
Izvinite, al puno me to interesira... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
kako se moze znati kojeg horoskopskog znaka ce biti prvi,drugi, ili tko zna koji muz, a isto tako kako to pronaci u muskoj natalnoj karti...da li ima razlike u gledanju karte muske i zenske osobe? Sto je sve moguce uopste pronaci vezano za buduceg muza u natalnoj....
Izvinite, al puno me to interesira... Smile


Prvog muza gledas kroz 7. polje, drugog kroz 9., teceg kroz 11. polje!
« Poslednja izmena: 06. Avg 2007, 19:45:03 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
zar veze posle 1. braka ne treba gledati kroz 8. polje ..ne znam gde sam to citala ali tada mi se nekako ucinilo logicno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Pa VIII polje govori o situaciji nakon okoncanog prvog braka.Ukoliko je VIII polje dobro aspektovano,a IX lose,to moze znaciti da toj osobi ne odgovara da udje u drugi brak i da ce biti zadovoljna situacijom kakva jeste.
Ono sto hocu da kazem je ,recimo ako se tu nadje Venera u dobrom aspektu sa Uranom,ta osoba ce biti zadovoljna slobodnom vezom,neobicnim,uzbudljivim,nezavisnoscu... i nece imati potrebu da stavi na papir taj drugi brak. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:43:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.