Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:07:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли сте емпатични?  (Pročitano 5139 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Ranije sam rekao da je svako poseban na svoj nacin i da svako od nas ima skriveni dar a vi ne morate to prihvatiti. Zato smo takvi zlobni jer ne verujemo niusta. Izgubili smo snagu vere jer ako iskreno verujemo da mozemo nesto onda to zajsta i mozemo pa cak osetiti i tudje emocije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Mozda pricam na kineskom ... da probam da nacrtam ...

.. Hiljade godina evolucije su podarile coveku instinkt takav da moze da predoseti stvari ... tako da to o cemu ti pricas kao o posebnom daru , to je nesto svojstveno nama kao ljudima , tj. svi to imamo ... zove se instinkt, intuicija .. kako god .. preboli to ..

A provaliti da nesto nekome nije po volji tako sto ces na osnovu facijalnih izraza ( mrstenja pretpostavljam ) to zakljuciti  i nije bas sjajan primer ...

Zao mi je covece , tvoja slaba tacka nije kriptonit i ne mozes da vidis kroz zidove ... i zao mi je sto ja to moram da ti saopstim ali ti si samo covek kao i svi mi ..
« Poslednja izmena: 24. Jul 2007, 23:18:09 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Odbacujte svoju veru. A ne znam da li verujes u boga. Ja da i verujem da mogu da osetim tudje emocije jer je u bibliji receno ako jako verujemo mozemo i stenu pomeriti. Nisam slab na kriptonit i ne vidim kroz zid ali znam sta osecam. Nemora mi niko a po najmanje govoriti sta je to. Ja sam sa svojom verom sa 22 godine postigao mnogo jer nisam dozvolio da drugi upravljaju samnom vec sam verovao u boga i samog sebe da mogu uspeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Odbacujte svoju veru. A ne znam da li verujes u boga. Ja da i verujem da mogu da osetim tudje emocije jer je u bibliji receno ako jako verujemo mozemo i stenu pomeriti. Nisam slab na kriptonit i ne vidim kroz zid ali znam sta osecam. Nemora mi niko a po najmanje govoriti sta je to. Ja sam sa svojom verom sa 22 godine postigao mnogo jer nisam dozvolio da drugi upravljaju samnom vec sam verovao u boga i samog sebe da mogu uspeti.

Ako uzimas neke lekice , reci mi da i ja probam Smiley

1. Ko je spominjao odbacivanje vere ? Mislio sam da je tema empatija .
2. Ni ne moras da znas u sta ja verujem, nije relevantno za temu..
3. Svi ljudi mogu da osete tudje emocije ( pricamo o razumnim ljudima naravno ) , mada ne uvek , ako je neko dobar glumac ... moze te prevariti. Jer ono sto ti osecas je zapravo ono sto vidis/ cujes ... ako se nekom svidjas , ona ce vrteti pramenove oko prstiju , gledace te pravo u oci ... smejace se cak i tvojim glupim salama .. i ti ces sve to svesti pod neki opsti utisak ( tvoj mozak sakuplja informacije bez ozbira da li si ti svestan istih ) i osetices emociju koju bi mogao da nazoves 'zaljubljenost'.
4. Nista se ne mora ... sem jednog ...
5. Sta si ti zapravo postigao, svaka cast na tome ali i to bi bio offtopic .
« Poslednja izmena: 24. Jul 2007, 23:35:05 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Hvala bogu ne drogiram se ni lekovima ni alkoholom zato sam sto posto priseban. Veruj u sta hoces a ja usta ja hocu nasa licna stvar i licni izbor. Vi gledate sve sa naucne strane a to je ponekad lose jer nije sve nauka. Zanima i mene kako mozak radi ali ima neceg vise od hemiskih reakcija nisu one jedine. Empatija dolazi iz duse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Vi gledate sve sa naucne strane

Vidis jos nekog pored mene ovde ? Smiley

Citat
Empatija dolazi iz duse

Citat
Blaženi su siromašni duhom, jer je njihovo Carstvo nebesko

Sto bi znacilo da svi autisticni ljudi nemaju dusu ? Glupost ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Edit by arlekin: Vec si i previshe puta opomenut da ne pishesh vishe poruka zaredom.Ove tri sam obrisao bez obzira shto ce to poremetiti tok konverzacije ako se konverzacijom moze nazvati ovo.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2007, 00:14:14 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Pobrkao si nesto. Siromasni duhom.
To sto me ne razumes automatski povlaci cinjenicu da sam ja nesto pobrkao ... no dobro, nisi ni prvi ni zadnji koji sve izvrce onako kako njemu odgovara ...

Laku noc i razmisli malo o empatiji. Osecanja dolaze iz duse a ne iz hemije mozga. Svaki covek moze osetiti tudje emocije samo ako hoce a to je visa skola. Nije sve u materijalnom svetu.

Za nekog ko ima osecaj za ljude , bas nemas ni pribliznu predstavu o meni ... slep si za tudje reci i gluv za nove prizore ...

sad znas zasto sam stavio citat ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Edit by arlekin:i opet
« Poslednja izmena: 26. Jul 2007, 00:15:42 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
koristi dugme izmeni
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:07:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.