Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:22:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grčka~Ελλάδα~Greece leto  (Pročitano 27701 puta)
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moj favorit je Krf. Za svaciji ukus, razliciti tipovi plaza, razlicite temperature mora, razliciti kulturni i zabavni sadrzaji. Ostrvo se lako obidje kolima, i svaki deo ostrva ima svoju ciljnu grupu, npr. na severu za britance, zapadna obala za uglavnom za ruse (otvoreno more, hladnije ali njima bas po meri), istok je deo gde najcesce dolaze srbi i italijani... jug samo za provod i to ako vam je ideja provoda cirkanje po ceo dan i gomila pijane dece po ulicama 00-24h.

Kulturni, higijena besprekorna, cene pristojne. Sto rece Anea, posle duze vremena (bio 2007.) konacno pravo more.

Potpuno se slažem sa tobom. Ako izuzmemo malo duže putovanje (autobusom) Krf je idealna destinacija, što zbog mora, što zbog cena, što zbog srpskog faktora... Bio sam prvi put tamo prošle godine i skontao sam šta sam propustio za sve ove godine. Mislim da ću u narednih 5-10 god. samo tamo letovati, ima toliko lepih mesta i raznih plaža za svačiji izbor. Samo jedna napomena, ako idete na Krf, nemojte ići na zapadnu stranu ostrva (recimo u Paleokastricu i sl.) pošto je voda ledena za naš ukus. Tamo u vodu samo Rusi mogu da uđu. Preporučujem severni i istočni deo, recimo Kasiopi, idealno mestašce za odmor.

Što se tiče Pefkohoria, ne preporučujem ga nikome jer je tamo žešća gužva i gungula, kako na plaži tako i u gradu, da ne spominjem onu usku ulicu pored plaže gde nemože da se prođe od vozila i mora non stop da se okreće kako vas neka budala nebi zgazila. Pefkohori nije mesto za odmor nego za provod, tako da može da se svidi samo omladini, za starije i za porodice nije.

« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 21:23:09 od mix79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat
Samo jedna napomena, ako idete na Krf, nemojte ići na zapadnu stranu ostrva (recimo u Paleokastricu i sl.) pošto je voda ledena za naš ukus. Tamo u vodu samo Rusi mogu da uđu.

Jesi video kako oni naprosto uzivaju u vodi, kao da su negde u banji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
Preporučujem severni i istočni deo, recimo Kasiopi, idealno mestašce za odmor.
Neeee kaZniopi, tako smo ga zvali  Smile , uveche mozesh samo da izvrshish samoubistvo iz dosade, chisto da se neshto dogodi, a ni plaza mi se ne svidja, krupan shljunak. Cenim da je Dasia bolja, a vidim da sada nashe agencije rade i Kavos, savrsheno mesto ukoliko ti ne smeta da preskachesh pijane Britance na ulici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Cenim da je Dasia bolja, a vidim da sada nashe agencije rade i Kavos, savrsheno mesto ukoliko ti ne smeta da preskachesh pijane Britance na ulici.

Slazem se. Najbolja kombinacija je smestaj u Dasiji, dani/plaza tamo a za provod u Ipsos. Dasia ima prelepe plaze i veoma cistu vodu... i jedan lokal koji je fin ali je zabava kako kad (mislim na nocni zivot, lokala ima inace koliko hoces), a Ipsos je nula za plaze (odmah ispod ulice, mala plaza) ali je nocni zivot odlican, gomila klubova/diskoteka za sve ukuse. Najbolje je to sto od Dasie do ipsosa nema vise od 10-15 min peske, sto nije mnogo cak ni za stikle (ako se dame skockaju).  Smile

Sto se kavosa tice, ipak je to za mladjariju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Sve bash kao shto si rekao.Posebno su mi u ipsosu bili interesantni Italijani sa svojim dens koreografijama
Citat
Sto se kavosa tice, ipak je to za mladjariju.
i za nas koji se mladima osecaju  Smile

Kao prilog slika iz diskoteke u u Ipsosu i ulice u Kavosu

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ipsos.JPG
(598.7 KB, 1840x1232)
kavos.JPG
(814.83 KB, 1840x1232)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Samo jedna napomena, ako idete na Krf, nemojte ići na zapadnu stranu ostrva (recimo u Paleokastricu i sl.) pošto je voda ledena za naš ukus. Tamo u vodu samo Rusi mogu da uđu.

Jesi video kako oni naprosto uzivaju u vodi, kao da su negde u banji Smile

Ja nisam znao za tu ledenu vodu, zaletim se onako smoren (od vožnje kroz ona njihova brda) sa obale u vodu, vidim ljudi se kupaju,... Stigao sam negde do struka, i "vrišteći" sam bežao natrag napolje, tog trenutka sam se setio detinjstava kad sam u zimu propao do struka kroz led u Tamiš. Sedim na obali i čudim se koji su ovo likovi koji se tu kupaju, tek kad su progovorili ruski, bilo mi je sve jasno.  Smile

Citat
Preporučujem severni i istočni deo, recimo Kasiopi, idealno mestašce za odmor.
Neeee kaZniopi, tako smo ga zvali Smile , uveche mozesh samo da izvrshish samoubistvo iz dosade, chisto da se neshto dogodi, a ni plaza mi se ne svidja, krupan shljunak. Cenim da je Dasia bolja, a vidim da sada nashe agencije rade i Kavos, savrsheno mesto ukoliko ti ne smeta da preskachesh pijane Britance na ulici.

Upravu si za Kasiopi, uveče je smaranje a i plaža je uglavnom kamenita (mada ima i onih par sitnih "sitan šljunak+pesak" i ona gradska ogromna sa rizlom). Ali zato sam i rekao "idealno mesto za odmor" , jer nema gužve i uveče je tiho... ,nikad se nisam tako odmorio kao u Kasiopiju. E sad, što se tiče plaža, to je stvar ukusa, meni se lično sviđaju baš takve plaže (zato sam i izabrao Kasiopi), sad da ne objašnjavam zašto... A (ne znam dal si bio) nedaleko od Kasiopija (4-5km) ima ona ogromna peščana plaža Kalamaki, pa ko voli tu varijantu mož i da se prošeta do tamo (30-45min. opuštenog hoda).

A inače, ove godine sam baš planirao da idem u Dasiju, čuo sam lepe priče o tom mestu.

I da, zaboravili smo da kažemo još dve "otežavajuće" stvari za Krf. A to su pogled na Albaniju i "komarci ko rode". Pa ko ide tamo obavezno da ponese onaj Raid za u struju, danju ih nema al zato noću rasturaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
i "vrišteći" sam bežao natrag napolje,
pa kud nas obruka.    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Nikako Dasija, to je krs jedan, jedno djubre, prljavo, nekulturni, stalno neke tuce, voda hemijski neispravna (shvatih da ako nahvalim Dasiju postace puna srba i onda to uopste vise nece biti to)  Smile Smile Smile

Citat
"komarci ko rode"

Da li sreca ili doba sezone ali nisam imao problema.
« Poslednja izmena: 04. Maj 2009, 10:29:03 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
A (ne znam dal si bio) nedaleko od Kasiopija (4-5km) ima ona ogromna peščana plaža Kalamaki,
Bio sam na nekoj takvoj plazi, dal' je bash ta, ne secam se.

Citat
A to su pogled na Albaniju i "komarci ko rode"
Bilo je i izleta u Albaniju u ponudi , odesh preko na roshtilj.... A komarci, sa Krfa ih se ne secam uopshte, ali na Rodosu...jebote, uzas.Sitni, manji od ovih nashih, al kad ujedu, uffff, ne svrbi...boli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nahvalili su ostrvo Skiatos..da li je neko možda bio tamo? Smile
aham. pre nekoliko godina. ako ti ne smetaju americki i engleski divljaci, ondak je lepo.

Ma njih ima svuda Smile Možeš li malo više o Skiatosu? Kakve su cene bile, kakve su plaže, koji hotel bi preporučio, koje mesto? Može i na p.p. Smiley

Koliko ste nahvalili Grčku meni se više tamo ne ide  Smile
Kažu da je i Santorini super mesto. Meni treba nešto romantično, naravno da nije dosadno ali i da ne gledam raznorazne ''akrobacije'' engleza po plažama i ostalim mestima... 
« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 13:48:39 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:22:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.169 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.