Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:43:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: X-Files 2 (film)  (Pročitano 12290 puta)
25. Maj 2003, 15:37:44
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
So, za one koji ne znaju, trebalo bi (valjda, nadam se) da u blizoj buducnosti pocne snimanje drugog X-Files filma. Ovde mozete napisati sta bi voleli da vidite u nastavku, kakvu pricu, koje likove itd. Cak se prica i da ce prica biti smestena par godina unazad (tj. pre ovog haosa koji su napravili na kraju). To mozda i nije losa ideja. Ja bih ipak nekako vise voleo pricu na neki nacin povezanu sa vanzemaljcima (mada je Carter rekao da ce film biti druge tematike). Mislim da bi mogli film da smeste (kao i ovu novu igru) u sedmi ciklus jer je tada bilo malo epizoda koje su se ticale zavere, vanzemalajca i sl. Bilo bi dobro i kada bi mogli da nekako (mada iskreno ne znam kako) nadovezu novi film na onaj prvi, jer obican gledalac koji je gledao sam film nece znati sta se u medjuvremenu dogodilo u seriji. Ako vec rade pricu u proslosti nadam se da ce ubaciti Kryceka jer se on nije pojavio u prvom filmu, ai pusac je dobro-dosao. Ako rade pricu koja se nastavlja na zadnu epizodu onda ovi likovi nemaju sta da traze u filmu jer su mrtvi Smile(( Tada cemo se do mile volje nagledati Mo(ro)nike i Dogeta    Mada Carter je obecao Lone Gunmenima da ce sigurno ali sigurno biti u filmu, a posto su i oni mrtvi to sigurno znaci prica u proslosti. bla, bla, bla... Ponovo sam dosao na "sta bi bilo, kad bi bilo.." Svejedno, sta vi ocekujete od novog filma ???
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Hi Deep Throat

Veoma sam uzbudjen zbog 2-gog XF filma, i nadam se da ce biti odlican, posto je CC zajebao poslednje 2 sezone (serija je ipak otkazana). Doggett i Reyes mi se svidjaju -- likovi su dobri kao Mulder i Scully, ali moje misljenje je da Doggett-u i Reyes-ovoj nije bilo mesto kao glavnim likovima u Dosije X-u -- nek ih CC ubaci kao glavne likove neke druge serije -- Dosije X je mesto za Mulder-a i Scully. Don't you agree?
Meni je bolji SEQUEL nego PREQUEL. Interesantnije je -- moze svasta da se dogodi, cak i glavnim likovima, kad gledas prequel, onda znas da ce Mulder i Scully preziveti bez obzira na ishod filma.

Pozdrav,
MistiQue

                                                   EVERYTHING DIES
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: MistiQue
Hi Deep Throat

Veoma sam uzbudjen zbog 2-gog XF filma, i nadam se da ce biti odlican, posto je CC zajebao poslednje 2 sezone (serija je ipak otkazana). Doggett i Reyes mi se svidjaju -- likovi su dobri kao Mulder i Scully, ali moje misljenje je da Doggett-u i Reyes-ovoj nije bilo mesto kao glavnim likovima u Dosije X-u -- nek ih CC ubaci kao glavne likove neke druge serije -- Dosije X je mesto za Mulder-a i Scully. Don't you agree?
Meni je bolji SEQUEL nego PREQUEL. Interesantnije je -- moze svasta da se dogodi, cak i glavnim likovima, kad gledas prequel, onda znas da ce Mulder i Scully preziveti bez obzira na ishod filma.

Pozdrav,
MistiQue

                                                    EVERYTHING DIES

EVERYTHING DIES? remmember me? www.dosijex.tk
Pogledaj http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?t=2431 - reklamiram li te ili sta? E stavicu link i na sajt za koji dan. Jesi prodao koji CD?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Citat: MistiQue
Hi Deep Throat

Doggett i Reyes mi se svidjaju -- likovi su dobri kao Mulder i Scully, ali moje misljenje je da Doggett-u i Reyes-ovoj nije bilo mesto kao glavnim likovima u Dosije X-u -- nek ih CC ubaci kao glavne likove neke druge serije -- Dosije X je mesto za Mulder-a i Scully. Don't you agree?


NARAVNO da se slazem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Hello TrustNo1

I know who you are  Smile
Posecujem tvoj site dosta cesto  Smile
Nego, heh, biznis slabo ide -- nema narudzbina.
ma f**k it, hocu da gledam Matrix Reloaded. Vec mi pocinje opadati kosa sa glave.

thx 4 advertising.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
MistiQue, i ja bih prequel u normalnim uslovima, ali su se tako uvalili u probleme u zadnja dva ciklusa da nisam siguran kako bi ispao film koji se odvija posle zadnje epizode. A i sve dobrel ikove su pobili, morali bi da ubacuju nove, a onda bi film izgubio "feeling". Pa nema veze, jeste da znas sta ce se dogoditi likovima, ali to ne umanjuje mogucnost da se napravi dobra prica kao prequel. a i nije Carter toliko lud da ubije Moldera i Skali. Sutra bi ga na ulici cekale hiljade ljudi spremni za obracun.  :twisted:
Hm... no ostavimo takve mogucnosti po strani. Ma neka bude ka obude, samo da ga naprave uopste. Ubi me cekanje.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
MistiQue, i ja bih prequel u normalnim uslovima, ali su se tako uvalili u probleme u zadnja dva ciklusa da nisam siguran kako bi ispao film koji se odvija posle zadnje epizode. A i sve dobrel ikove su pobili, morali bi da ubacuju nove, a onda bi film izgubio "feeling". Pa nema veze, jeste da znas sta ce se dogoditi likovima, ali to ne umanjuje mogucnost da se napravi dobra prica kao prequel. a i nije Carter toliko lud da ubije Moldera i Skali. Sutra bi ga na ulici cekale hiljade ljudi spremni za obracun.  :twisted:
Hm... no ostavimo takve mogucnosti po strani. Ma neka bude ka obude, samo da ga naprave uopste. Ubi me cekanje.


Sve me vise plasi ovo 'samo da ga naprave uopste'...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
I mene...  Smile  Smile  Jeste da na chriscarteronline.com pise da su iz potpuno proverenih izvora saznali da carter radi na scenariu, ali sve je to nekako "mrsavo"...
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Citat: MistiQue

posto je CC zajebao poslednje 2 sezone (serija je ipak otkazana).


NIje serija otkazana, Carter je sam odlucio da je zavrsi posto je video da gledanost opada. Trust_no1 koji je na programu u ponedeljak je bio njegova poslednja nada i sve je ulozio u tu epizodu ne bi li ponovo digao gledanost. Kada je gledanost nastavila da opada i posle ove ep., konacno se setio da je vreme da dosije-x zavrsi dok su jos uvek na vrhu. Odavno je to trebalo, ali sta ces... Carter je prvo planirao da serija traje pet sezona, ali posle je promenio misljenje pa produzio na jos dve... Zadnje dve (osma i deveta) su prakticno bile na "aparatima za disanje". Razvlacili su ono sto se nije moglo razvlaciti, presipali iz supljeg u prazno i na kraju dozvolili da X-Files postane samo senka onoga sto je nekada bio...  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Sad sam saznao da je FTF kod nas u bioskopima gledalo blizu 50.000 ljudi. To je bas dosta za jedan strani film, obicno su domaci mnogo gledaniji.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:43:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.