Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremić : Srbija bi prihvatila kosovske Albance u vladi  (Pročitano 10709 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Zato je Kosovo kamen o vratu Srbije.
Pricaj ti to nekome drugom.
Pogotovo mozes na mestu odakle si to i cuo.
 Smile
Za 10 godina će biti većina u Vranju, za 20 u Leskovcu i Prokuplju, za 50 u Nišu.
Neosnovano,.....
 Smile
Kompromis ako je moguc nece izgledati tako da
ugrozi nasu populaciju u bilo kome delu nase zemlje.
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Preskoči nacionalnu mitsku patetiku i pokušaj da razmišljaš o Srbiji za 10, 20, 50 i 100 godina.

Nemoj te priče o maglovitim kompromisama. Ako su to građani tvoje zemlje ne možeš im ograničiti pravo glasa, kupovine zemlje i slobode kretanja. Ne možeš da teraš nekoga da živi u istoj zemlji sa tobom a onda da mu uskraćuješ prava. Ako budu bili deo Srbije onda će imati sva prava kao ti ili ja. Jedino što ti i svi mi nećemo praviti četvoro ili petoro dece, a oni hoće.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:09:09 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Preskoči nacionalnu mitsku patetiku i pokušaj da razmišljaš o Srbiji za 10, 20, 50 i 100 godina.
Na lep nacin svi vi iz LDP-a razmisljate o buducnosti ove zemlje.
 Smile
Jer buducnost Srbije bez Kosova i Metohije,bez Vojvodine,
(za sta se zalaze vas predizborni koalicioni partner Nenad Canak)
bez boljih odnosa sa Republikom Srpskom,sa takozvanom regijom
na Jugu Srbije (za sta se Cedomir Jovanovic zalaze,kada kaze da se
istini mora pogledati u oci i sesti za sti sa Albancima iz Preseva,Bujanovca i Medvedje)
jer to tvoje/vase iz LDP-a razmisljanje o buducnosti ove zemlje.
Jer vas se zbog tolike vase briga za buducnost Srbije i Srpska Pravoslavna Crkva odrekla....
 Smile
Da su Srbi 1389 godine imali Cedomira i ljude kao ti,danas nebismo znali sta je Prasetina.
Nemoj te priče o maglovitim kompromisama. Ako su to građani tvoje zemlje ne možeš im ograničiti pravo glasa, kupovine zemlje i slobode kretanja. Ne možeš da teraš nekoga da živi u istoj zemlji sa tobom a onda da mu uskraćuješ prava. Ako budu bili deo Srbije onda će imati sva prava kao ti ili ja. Jedino što ti i svi mi nećemo praviti četvoro ili petoro dece, a oni hoće.
Zato i pricam o kompromisu.
Jer mi to nudimo,oni hoce nezavisnost,kompromis je u sredini.
Zato sve sto si napisao pada u vodu.
 Smile
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:17:44 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nema potrebe da mi persiraš, a i prilično je nepristojno da mi lepiš stranačke etikete samo zato što imamo drugačije stavove. Pošto si relativno nov na forumu nadam se da ti to neće preći u praksu. Ako imaš neki problem sa LDP-om i Čedomirom Jovanovićem ima ovde njihovih članova pa se brate mili svađaj i etiketiraj sa njima, mene batali u tom crno-belim podelama sveta.

Između nezavisnosti i integralnog dela zemlje bez obzira na stepen autonomije nema nekakvog prostora za kompromis. Kosovo će biti ili jedno ili drugo ili će se i dalje razvlačiti kao međunarodni protektorat nad kojim Srbija de facto nema nikakvu vlast.




« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:32:46 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Nema potrebe da mi persiraš, a i prilično je nepristojno da mi lepiš stranačke etikete samo zato što imamo drugačije stavove. 
Kad kazem "vas" ne persiram,vec mislim na sve one koji misle kao ti,
koji nezele stranacke etikete a razmisljaju i brane stavove tih istih stranaka.
 Smile
Između nezavisnosti i integralnog dela zemlje bez obzira na stepen autonomije nema nekakvog prostora za kompromis.
Smile
Pa je najbolje da dignemo ruke od toga,....
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:37:20 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Brate, ja iznosim svoj stav a ne branim tuđ..nadam se da umeš da praviš razliku između toga. Ako mislim da je Kosovo kamen o vratu Srbije to ne znači da automatski imam stav o Vojvodini, jugu Srbije i Nenadu Čanku kakav si izneo gore. Samo je još falilo da kažeš da volim plavuše i pušim malboro. Izbegavaj crno bele stereotipije...
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:48:59 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Brate, ja iznosim svoj stav a ne branim tuđ..nadam se da umeš da praviš razliku između toga. Ako mislim da je Kosovo kamen o vratu Srbije to ne znači da automatski imam stav o Vojvodini, jugu Srbije i Nenadu Čanku kakav si izneo iz čiste predrasude.
Znaci ti nisi za nezavisnost Vojvodine,za pravljenje
regije na Jugu Srbije,....itd (i sve ono sto sam naveo)
Vec si samo za Nezavisnost Kosova i Metohije?
 Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Aman zaman....Zašto bih bio za nezavisnost Vojvodine? To je biser Srbije i po razvijenosti ekonomije i po multikulturalnosti i multietničnosti i po kulturnom nasleđu.

« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:50:52 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Aman zaman....Zašto bih bio za nezavisnost Vojvodine? To je biser Srbije i po razvijenosti ekonomije i po multikulturalnosti i multietničnosti i po kulturnom nasleđu.
Pitao sam te jesi li za nezavisnost Kosova i Metohije ?
 Smile
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 19:55:34 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Rekao sam gore šta mislim na tu temu. Da li poznaješ ijednu osobu u Srbiji ili iz dijaspore koja je spremna da napravi kuću na Kosovu i tamo započne sa svojom porodicom život zato što duboko veruje i oseća da je to sveta zemlja? Odgovor na pitanje daće ti i odgovor zašto je Kosovo izgubljeno. 



« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 20:00:56 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.