Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:10:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Omiljena epizoda  (Pročitano 10849 puta)
23. Maj 2003, 22:13:55
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Naslov sve govori. Koja je vasa omiljena epizoda. Ali nema ono meni se mnogo epizoda svidjaju, ne znam za koj uda se odlucim. I meni se 99 % njih podjednako svidjaju, ali neka koja vam se iz bilo koga razloga posebno dopala i ostala u secanju kao best of the best. Ako ne znate naziv epizode, onda je opisite ukratko da bi je raspoznali  :wink:  Moja personal favorite je crno-bela epizoda iz petog ciklusa - The Post-Modern Prometheus... Ne znam, jednostavno sve vezano za tu epizodu mi se svidja na neki poseban nacin. Mislim da bas ovakve epizode odvajaju X-Files od ostalig "suvih" SF serija. Mesavina horora, humora, ironije i cega li sve ne... Jednostavno GREAT. Nisam neki ljubitelj Cher ali ona zadnja scena je jedna od najboljih u celoj seriji. (pogotovo za shippere) A i Carter je pokazao da zna zanat, i kao scenarista i koa reditelj. Inace, dvoglavo cudoviste u ovoj epizodu glumi Chris Owens glumac koji se pojavljuje u seriji i kao Dzefri Spender sin pusaca.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Vrlo, vrlo, vrlo tesko pitanje... S obzirom da nisam gledala prve cetiri sezone           (sem prvih osam epizoda i mozda jos nekih kojih se sad ne secam) recicu normalno za osatale sezone.... Ali stvarno ih ima mnogo  Smile  Smile  Smile Ali ako moram da se odlucim, za jednu... lets think...  Smile ... still not working....  Smile  Smile:  Smile ... ajde recicu Triangle ali evo sad kao onako jos malo:
- Detour
- PMP
- Bad Blood
- Drive
- Dreamlend 1 i 2
- How The Ghosts Stole Christmas
- Rain King
- Monday
- Arcadia
- Milagro
- The Unnatural
- Millennium
- The Amazing Maleeni
- X-COPS
- First Person Shooter
- all things
- Hollywood A.D.
- Fight Club
- Requiem
necu sad da idem i u osmu sezonu... ustvari moram:
- Per Manum
- This Is Not Happening 1 i 2
- DeadAlive
- Existence
  The Truth
Mozda nisam trebala sve ove da pominjem ali dvoumila sam se izmedju njih nekoliko... naravno preskocila sam dosta... npr.  Biogenesis (1) i The Sixth Extinction (2) i jos... Moram da pomenem dve koje naj neradije gledam (ali gledam), to su Hungary (nekako mi je mnogo gadan onaj...) i Theef (i tu je onaj nekako sav jeziv...)... Hocu  8O  ponovo da gledam ove epizode.....!!! :x  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Stvarno su jeziva ova dvojica.  :twisted: Mada mu se Hungry svidja jer su po prvi put uradili epizodu u kojoj je cudoviste glavni lik, a Molder i Skali smetala. Tj. uradili su epizodu iz perspektive cudoviste, sto je ispalo vrlo neobicno jer uvek posmatramo epizode kroz oci Moldera i Skali tj. njihovih istraga. I meni je Triangle u samom vrhu, spada u istu vrstu epizoda kao i PMP. Mislim da mi se rain king nije toliko svidjao tada jer su u to vreme stvarno navalili sa ovim smesnim epizodama pa su i malo preterali, ali ovako gledano nije losa. The Unnatural je super. Mogao bih milion puta da gledam tu epizodu i ne bi mi dosadila. The Sixth Extinction mi je jedna od omiljenih jer uvek volim kad stave likove u takve "mucenicke" pozicije u kakvoj je Molder ovde. A i pusac je sjajan u ovoj epizodi. A  i Fowley je konacno uklonjena.  Smile  A i deep throat se pojavljuje ponovo. WoW koliko razloga da volim ovu epizodu. Iz osme mi se posebno svidja Three Words jer se Molder ponovo vraca u akciju i to na super nacin. A i ep. pokazuje koliko je nedostajao Molderu prvom delu sezone, i koliko ce nedostajati u devetoj. i Alone je super. Epizodu su namerno napisali kao zadnju oprostajnu MOTW epizodu (prosto prevedeno na srpski jezik, ep. u kojima jure cudovista a ne vanzemaljce  Smiley i mnogo bolje stavlja tacku na tu vrstu epizode nego sto to radi Sunshine Days iz devetog za koju je ispalo da je zadnja. U alonu ima mnogo podsecanja na stare epizode, lik Lejle Harison je super i prestavlja kao neku vrstu dosadnog fana (tj. scenaristi su hteli tako da je prikazu). A i Molder spasava Dogeta, Molder ponovo sa svojim suncokretom, Skali i Molder ponovo komuniciraju mobilnim tel.om(kao u stara dobra vremena) Kad bolje razmislim koliko bi bilo tesko odraditi ovu seriju u nekom starijem vremenu jer M i S pogotovu u starim epizodama su 90% epizode na mobilnom  :o

Steta sto nisi gledala prve cetri sezone, stvarno su sper, pogotovu cetvrta koja je mozda i najbolja. I treca je odmah tu. Druga i prva su vise nekako "razvojne" sezone tj. postavlja se radnja, upoznaju se likovi i sl.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Stvarno su jeziva ova dvojica.  :twisted: Mada mu se Hungry svidja jer su po prvi put uradili epizodu u kojoj je cudoviste glavni lik, a Molder i Skali smetala. Tj. uradili su epizodu iz perspektive cudoviste, sto je ispalo vrlo neobicno jer uvek posmatramo epizode kroz oci Moldera i Skali tj. njihovih istraga. I meni je Triangle u samom vrhu, spada u istu vrstu epizoda kao i PMP. Mislim da mi se rain king nije toliko svidjao tada jer su u to vreme stvarno navalili sa ovim smesnim epizodama pa su i malo preterali, ali ovako gledano nije losa. The Unnatural je super. Mogao bih milion puta da gledam tu epizodu i ne bi mi dosadila. The Sixth Extinction mi je jedna od omiljenih jer uvek volim kad stave likove u takve "mucenicke" pozicije u kakvoj je Molder ovde. A i pusac je sjajan u ovoj epizodi. A  i Fowley je konacno uklonjena.  Smile  A i deep throat se pojavljuje ponovo. WoW koliko razloga da volim ovu epizodu. Iz osme mi se posebno svidja Three Words jer se Molder ponovo vraca u akciju i to na super nacin. A i ep. pokazuje koliko je nedostajao Molderu prvom delu sezone, i koliko ce nedostajati u devetoj. i Alone je super. Epizodu su namerno napisali kao zadnju oprostajnu MOTW epizodu (prosto prevedeno na srpski jezik, ep. u kojima jure cudovista a ne vanzemaljce  Smiley i mnogo bolje stavlja tacku na tu vrstu epizode nego sto to radi Sunshine Days iz devetog za koju je ispalo da je zadnja. U alonu ima mnogo podsecanja na stare epizode, lik Lejle Harison je super i prestavlja kao neku vrstu dosadnog fana (tj. scenaristi su hteli tako da je prikazu). A i Molder spasava Dogeta, Molder ponovo sa svojim suncokretom, Skali i Molder ponovo komuniciraju mobilnim tel.om(kao u stara dobra vremena) Kad bolje razmislim koliko bi bilo tesko odraditi ovu seriju u nekom starijem vremenu jer M i S pogotovu u starim epizodama su 90% epizode na mobilnom  :o

Steta sto nisi gledala prve cetri sezone, stvarno su sper, pogotovu cetvrta koja je mozda i najbolja. I treca je odmah tu. Druga i prva su vise nekako "razvojne" sezone tj. postavlja se radnja, upoznaju se likovi i sl.

Ne znam, Hungry mi je mnogo jezva... bas ne volim da je gledam. Jeste Rain King jedna od tih smesnih ali bas je cool, stvarno.... I Monday mi se dosta svidja... i to je onako malo opustenija... Da preskocila sam dosta dobrih i iz osme sezone, npr. Alone... Znas da se mnogima ne svidjaju osma i deveta sezona ali osma u kojoj je Molder su prilicno dobro... jedino je losa cinjenica sto Moldera nije bilo drugo pa se sve nekako promenilo, pa i kad se vratio nije moglo da se vrati sve na staro. Malo su tu smetali Doget i Rejesova... Po meni bi bilo bolje da nisu ni dovodili Dogeta na samom pocetku... sve bi bilo drugacije  Smile i naravno da su Modera brze vratili ('sta bi bilo kad bi bilo'?)...

Radim na tome da nekako nabavim prve cetiri sezone... jednog dana cu ih videti pa makar morala da odem da opljackam Pink ili tako nesto.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Pa jeste, ali sta bi bilo da Moldera nisu ni oteli i da se serija zavsila posle sedme sezone. Verovatno bi sad gledali novi film, a ovako...

Ma ja sam se navikao na Dogeta. Problem je u tome sto ga vecina posmatra kao zamenu za Moldera, a ja ne. Iz prostog razloga, sto on to ne moze da bude, ne moze niko, hvala bogu. Barem imamo jedno zanovetalo sad kad je Skali postala "otvorenijeg uma". Meni Rejes vise ide na zivce, i malo izvestacena gluma Anabeth Gish.

Citat: TrustNo1
Radim na tome da nekako nabavim prve cetiri sezone... jednog dana cu ih videti pa makar morala da odem da opljackam Pink ili tako nesto.....


Hm... u ovom trenutku mi svasta pada na pamet.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat

Hm... u ovom trenutku mi svasta pada na pamet.


Sve za X-Files!!!  Smile Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Jedino iz zadnje sezone ne bih mogao d izdovojim ni jednu koja moze da se nazove klasincom X-files epizodom. cak kak ovreme prolazi i Truth mi sve manje svidja... Kada pomislim na (na pr.) Redux I & II i sve uzbudljive scene i odlicne likove i napetu atmosferu i sjajnu glumu i muziku a onda se vratim na Truth i Moldera koji lezi u cosku celije odbijajuci cak i Skali da kaze istinu, Moldera koji samo na pravi po neku facu na sudjenju kroz celu epizodu a na kraju bunca o tome kako ce ga mrtvaci spasiti. Neeeeee...   Smile  :twisted:  Smile  trenutno imam jednu od onih "Zasto, zasto devetu sezonu ?" kriza.  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Citat: TrustNo1
Moram da pomenem dve koje naj neradije gledam (ali gledam), to su Hungary (nekako mi je mnogo gadan onaj...) i Theef (i tu je onaj nekako sav jeziv...)...



Ako su ti oni jezivi onda, kada budes gledala drugu sezonu (mislim, kad opljackas pink  :wink: ) obavezno preskoci epizodu The Host. Hehehe... Pogledaj ovu sliku :

http://www.xfiles.com/episodes/season2/2x02.html

A zar ti Tooms iz trece epizode nije bio jeziv (olnaj sto voli da gricka ljudske jetre ili sta vec). Covek je jeza nad svim jezama  8O
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Jedino iz zadnje sezone ne bih mogao d izdovojim ni jednu koja moze da se nazove klasincom X-files epizodom. cak kak ovreme prolazi i Truth mi sve manje svidja... Kada pomislim na (na pr.) Redux I & II i sve uzbudljive scene i odlicne likove i napetu atmosferu i sjajnu glumu i muziku a onda se vratim na Truth i Moldera koji lezi u cosku celije odbijajuci cak i Skali da kaze istinu, Moldera koji samo na pravi po neku facu na sudjenju kroz celu epizodu a na kraju bunca o tome kako ce ga mrtvaci spasiti. Neeeeee...   Smile  :twisted:  Smile  trenutno imam jednu od onih "Zasto, zasto devetu sezonu ?" kriza.  Smile  Smile  Smile


I ja poprilicno pocinjem da manje volim The Truth... kao da su izasli iz fazona... stvarno kad bi se poredile neke druge mitology epizode i the truth... ipak je ovo kraj serije... mozda su se ispucali s idejama ali trebalo je bolje da se uradi, mislim da je moglo mnogo bolje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Citat: TrustNo1
Moram da pomenem dve koje naj neradije gledam (ali gledam), to su Hungary (nekako mi je mnogo gadan onaj...) i Theef (i tu je onaj nekako sav jeziv...)...



Ako su ti oni jezivi onda, kada budes gledala drugu sezonu (mislim, kad opljackas pink  :wink: ) obavezno preskoci epizodu The Host. Hehehe... Pogledaj ovu sliku :

http://www.xfiles.com/episodes/season2/2x02.html

... necu preskociti to je sigurno.. a da je jezivo i jeste...
Citat

A zar ti Tooms iz trece epizode nije bio jeziv (olnaj sto voli da gricka ljudske jetre ili sta vec). Covek je jeza nad svim jezama  8O

pa i jeste ali ne znam nije ostavio bas toliki utisak kao Hungry...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Naravno da je moglo bolje. Pa cak i ako su hteli sudjenje, mogli su mnogo bolje da ga odrade, a ne ovako nerealno. Kers - sudija ? Mislim...  8O  A i ona sudnica... kao da su kod nas snimali epizodu. Mogli su i da se potrude malo vise oko scenografije. Cela epizoda dodje nekako niskobudzetna, osim uvoda i scene u pustinji. Mogli su malo da "odrese kesu", bar za zadnju epizodu.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Naravno da je moglo bolje. Pa cak i ako su hteli sudjenje, mogli su mnogo bolje da ga odrade, a ne ovako nerealno. Kers - sudija ? Mislim...  8O  A i ona sudnica... kao da su kod nas snimali epizodu. Mogli su i da se potrude malo vise oko scenografije. Cela epizoda dodje nekako niskobudzetna, osim uvoda i scene u pustinji. Mogli su malo da "odrese kesu", bar za zadnju epizodu.


Jednom recju nekako se izgubio ono, 'feeling', da (bar ja imam takav osecaj... zato je mnogo i ne volim... kao da su svi jedva cekali da se zavrsi pa eto samo da odrade i tu poslednju epizodu...

Razmisljam sad o osmoj sezoni... nikako se moze reci da one epizode sa Molderom ne valjdaju... odlicne su, i opet ono sa Dogetom - potpun promasaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Naravno da nema sumnje da su dobre. Pa meni su se sve ep. sa Molderom u osmoj sezoni svidjale. Osma sezona je odlicna, ali kada se poveze sa devetom gubi jacinu. Trebali sa da naprave jak season finale na kraju osme i da zavrse stvari na prav nacin. Pa cak su i ep. sa Dogetom u osmom ciklusu bile daleko bolje od ovih u devetom. Bas je bilo cool sto su vratili malo onu mracnu atmosferu. Nije bilo cak nijedne svetlije epizode  8O ) mada su sve epizode po povratku Moldera imale vise humora, sto je i logicno. Nekako svidjala mi se cela ideja sa Molderovom otmicom jer je neako prodrmala i probudila seriju. Serija je tacno isla prirodnim putem ka kraju - molderova otmica, molderov povratak, molder odlazi iz FBI-a, molder prepusta x-filese dogetu (bas je super ona scena na kraju vienena kad se rukuje sa dogetom), skali se poradja, molder shvata da je jedina istina koju zaista moze da pronadje jeste ona koja je bila pored njega svih osam godina tj. skali, molder shvata da ima ozbiljnija posla od jurcanja za vanzemaljcima, shvata da mora da zastiti Vilijama... a onda  

:twisted: Bloody deveta sezona :twisted:
 
Molder odlazi da trazi istinu sa svojim malim dobrim prijateljom Gibsonom u pustinji, i ostavlja Skali i Vilijama kako bi ih zastitio        Nikada nisu dali dobro objasnjene za molderov odlazak jer nisu ni moglu. "He` s gone, just gone..." Bolje da ovde prekinem, jer ce se ovo svesti na jos jedno blacenje devete sezone, a imali smo toga dosta.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Nema nekog posebnog razloga sto sam iskopao ovy staru temu, sem sto sam gledao ove stare postove i bas mi je sad smesno koliko smo blatili devetu sezonu (ne samo u ovoj temi) Smiley Vise i nisam toliko ljut zbog nje, verovatno zato sto je proslo dosta vremena. Najbolje je da ne mislis o njoj, kao da je i nije bilo. Cak su i na Haven forumu prestali da je ismevaju.   Verovartno necemo videti x-files na Pinku u sledecih godinu-dve, ako uopste ikada ponovo puste... Verovatno ce pustiti kada (ako) bude filma... Ovako, tesko. Mada je i za film sve manje nade. Svi glumci pricaju kako nisu nista culi o tome, i kako su sanse male posto su svi nastavili u razlicitim pravcima...    Smile  Uhvatila me neka x-files nostalgija, jos sad slusam x-files soundtrack, pa je potpun dozivljaj Smiley Jedino mi je zao sto nismo uspeli da privucemo vise fanova na forum dok je serija jos isla na Pinku, sad je i kasno... 95% postova je napisano od TrustNo1 i mene. Steta.  Moglo je da bude bas super, mada i ovako nije bilo lose. Smile Bilo kako bilo, koristim ovu priliku da oprostim Carteru na svim greskama i glupostima koje je napravio u zadnje dve sezone... Ipak je bilo mnogo mnogo vise dobrih nego losih stvari. Znam da je i njemu sada lakse  :wink: Samo neka napravi film  Smile  Mislim da cu veceras da gledam pilot epizodu cisto da se vratim na kratko u stara dobra vremena...  Smile  Smiley  Smile  :wink:
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Samo neka napravi film  Smile  


:living for that:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:10:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.