Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Motorola Motofone F3  (Pročitano 8662 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
To je polovan T610, a nov telefon sa atraktivnim izgledom ne mozes naci jeftinije od ove Motorole. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
To je polovan T610, a nov telefon sa atraktivnim izgledom ne mozes naci jeftinije od ove Motorole. Smile
Ja baš razmišljao o tom "atraktivnom izgledu". Well ... kako jedan srbin smatra izgled atraktivnim?!? Kada vidi da cena telefona iza trojke recimo nosi još dve nule i raste ... to je "atraktivan izgled". Smile Smile

Jer, Nokia N73 atraktivan model?!? To može reći samo onaj ko poseduje istu, dok bi se svi ostali složili da je dizajn za tri klase ispod bilo kog Sony Ericsson modela, da ne govorimo o Samsung ili LG u zadnje vreme ... pa ... svi koji poseduju N73 kažu da je nešto najlepše što su videli. Smile
Da kojim slučajem N73 košta 35€, da li bi se iko lepio za isti u državi gde su poremećene vrednosti, gde ljudi pate od kompleksa niže vrednosti i raznih manifestacija drugih kompleksa?!'

To je primer i sa ovom Motorolom. Zašto ja sve ovo govorim?!? Zato što mi je pala na pamet odlična ideja o poklonu. Znači, ovaj telefon je idealan poklon za razne prilike ... verujem dolazi u kutiji pa ono brošurica, neka sveščica ... strava.

Odmah nakon ideje sam se ohladio jer verujem da i klinci iz obdaništa u Srbiji imaju bolje modele telefona i da bi mi se smejali nakon što bih isti nekome doneo kao polon ... još bih ispao smešan, stipsa, tvrdica, koji donosi najnižu klasu mob. telefona na poklon ili šta već ... u najmanjoj ruci i da se to ne desi, niko ga ne bi nosio i verujem da bi jedino završio kod nekog bakutanera ako može dobro da vidi brojeve na ekranu ...
Ako nije dobar ni kao poklon, čemu onda?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Pa vidis, kad ja kazem "atraktivan model", pod tim mislim na ono sto ce se dopasti vecini, tj. masama. A ako govorim o onome sto je meni atraktivno, onda su to npr. SE m600, t610, k750, p1, Nokia 6680, 6233, Siemens SXG75, Palm Treo 680/750, Asus P525/526, itd. Dok su mi medju najruznijima svaki Samsung, LG, Nokia n95/6280/6288/n76/6290 itd. i svaki SE na preklop ili slajd... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Ma o.k. što se tiče dizajna - tu bar svako ima neko svoje vidjenje i "o ukusima se ne raspravlja", ali šta mislite o ovoj mojoj ideji o poklonu?!? Prava stvar?!?
Samo, šta će se desiti kada me posle par dana osoba koja je taj poklon i dobila recimo bude pitala: "kako ja da odem na GPRS ovde, ili kako da pošaljem MMS", ... i šta ja da joj odgovorim kada on to recimo nema?!? Blam živi! Smile Smile Smile
Kako još toj osobi objasniti da se imenik memoriše samo na SIM kartici jer nema za to mesta u telefonu a da je to moglo još 1999 godine na nekom od modela?!?
Ovo bre valjda nema ni kolor ekran?!?

Majko .... pa ovaj telefon ne bi trebao da vredi ni 10€ nov a ne 35 .... Smiley 1
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
90 % korisnika koristi iskljucivo poziv/sms, i mislim da 35 evra predstavlja sasvim fer cenu za proizvod ove kategorije. Sto se tice poklona, razmisljam da kupim kevi ovaj telefon, zbog velikih simbola na displeju. Znam da mi nece zameriti zbog gprs/mms, jer ona ni sms ne koristi na trenutnom telefonu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
90 % korisnika koristi iskljucivo poziv/sms, i mislim da 35 evra predstavlja sasvim fer cenu za proizvod ove kategorije. Sto se tice poklona, razmisljam da kupim kevi ovaj telefon, zbog velikih simbola na displeju. Znam da mi nece zameriti zbog gprs/mms, jer ona ni sms ne koristi na trenutnom telefonu. Smile
Idealna kategorija su baš takve osobe za ovaj tel.
Nije to loša ideja za pokloniti mami, teti, strini Smile ... sigurno neće zameriti jer verujem isti koriste samo za pozivanje i primanje poziva ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Ako je ova motorola najprodavanija spolja a nokoia 1100 kod nas, onda to govori o nama.Uostalom,znas li koliko ljudi ima besan fon a da pojma nema sta je gprs,mms,operamini,email na fonu...Imati fon sa emailom a slati mms,kao sto vecina radi je bacanje para.Nekima je dzaba, taman najsavremeniji telefon da imaju.Dakle,ovde je rec o atraktivnom telefonu za odrdjenu kategoriju korisnika i svakako je daleko bolji od 1100...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Ako je ova motorola najprodavanija spolja a nokoia 1100 kod nas, onda to govori o nama.Uostalom,znas li koliko ljudi ima besan fon a da pojma nema sta je gprs,mms,operamini,email na fonu...Imati fon sa emailom a slati mms,kao sto vecina radi je bacanje para.Nekima je dzaba, taman najsavremeniji telefon da imaju.Dakle,ovde je rec o atraktivnom telefonu za odrdjenu kategoriju korisnika i svakako je daleko bolji od 1100...
Zašto onda kupiti baš ovu Motorolu?!? Onda svako može da se vrati na svoj 3310 ili na model tipa 8310 i imati i FM radio i GPRS u njemu, ... i čak manji i zgodniji uredjaj u džepu ... da ne govorim o silnim Ericsson modelima ....
Mislim, ova Motorola sudeći prema specifikacijama zaostaje i za mobilnim telefonima proizvedenim 1998 godine, alooo pameti?!?
Ja govorim da je ovde reč o telefonu koji je trebao da se pojavi 1998 godine a ne 2007 godine. Ne razum šta bi toliko povuklo cenu ubaciti neku mizeriju od opcije viška koja je rekoh postojala još 1998 godine?!'

Tačno je kako rekoh da je ovo dobro za one koji samo razgovaraju, ali zašto bi onda bacili tih extra 35€ kada mogu zadržati svoje stare uredjaje i imati još viška opcija u njima?!?
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 15:06:12 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
wayfaringpilgrim ne shvatismo se bas najbolje... Sam sam kriv ali evo.... Kada sam rekao popularnost , mislio sam na popularnost na forumu. Mozda je nokia 1100 koju si pomenuo xxx puta popularnija od nokie E61 , koju si takodje ti pomenuo ali zar stvarno mislis da se moze raspravljati o 1100 kao o E61 ili nekom slicnom modelu. Sta mozes raspavljato o 1100... Odalamio mi ekran ili nece da mi pali na kurblu i nista vise... Priznaces da o E61 ili nekom slicnom modelu ima mnogo vise i da se raspravlja i sigurno je da zasluzuje svoju temu za razliku od 1100 koja se moze spomenuti samo u slucaju da se prikazuje statistika prodaje i sta da se kaze vise o njoj... Nista.  Smile

O ovoj motoroli nista nisam rakao da li tema treba da ostane ili ne...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Ova tema je živi primer da se o tako jeftinim uredjajima nema šta raspravljati i korisno reći jer se 100% postova odnosi na lična prepucavanja i off-topic.

Iskreno, koliko korisnika takvih uredjaja uopšte i obilaze forume ili sam internet?!?

Druga stvar je telefon sa operativnim sistemom koji je multifunkcionalni uredjaj sa ugradjenim zadnjim dostignućem iz elektronike i tehnike uopšte i kao takav prestavlja poslasticu za zaludjenike zadnjim krikom tehnike ili kako god želite nazvati elektronske frikove ... To je "all in one" uredjaj u sprezi sa računarima današnjice i gotovo da zamenjuje sijaset sprava koje su se nekada nosile po džepovima. Nije ni čudo što zaslužuje posebnu temu jer se ima o čemu raspravljati ...

Na kraju krajeva, ne vidim da na PC delu ovog foruma iko više pokreće teme o 386 ili 486 kompjuterima i DOS operativnom sistemu?!? Smile
Ova Motorola je primer isti kao kada bi se danas pojavio lepo dizajnirani 486 PC sa DOS operativnim sistemom, i neko bi odmah rekao da mu je to dovoljno za posao kojim se bavi i zašto bi kupio neki sa Windows XP recimo kada može njega za 35€?!'

Čisto sumnjam da bi neko kupio 386 ili 486 pa koštao i toliko! Smile Ista je fora i sa ovom Motorolom - bolje polovan Pentium IV nego nov 386/486 tj., ....
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 16:25:45 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.