Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Motorola Motofone F3  (Pročitano 8705 puta)
14. Jul 2007, 15:53:18
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
 
Motorola MOTOFONE F3


SPECIFIKACIJA

Osnovno         
      
Status : Aktuelan
Model : MOTOFONE F3
Mreže : 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz,

Kućište         
Dimenzije : 114x47x9 mm
Težina : 68 grama
Oblik : monoblok,

Antena : interna

Tastatura : numerička,

Baterija         
Vrsta : Li-Ion
Kapacitet : 800 mAh
            
Ostalo : vibracija,

Zvuk         
Reprodukcija         
Zvučnici : mono
Melodije : polifone,
Format melodija : mid,
Kanala polifonije : 8

Softver         
Operativni
sistem         
Vrsta : fabrički

Funkcije         
Osnovne : kalkulator, kalendar,
Podržane tehnologije : SMS

Cena: 35 Euro

LINK - test mobile review - LINK


[Edit by Cigla tel.: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

100221.jpg
(28.25 KB, 450x302)
live01.jpg
(42.55 KB, 500x350)
motorola_f3.jpg
(20.38 KB, 320x320)
motorola_motofone_f3-705381.jpg
(94.25 KB, 513x750)
« Poslednja izmena: 14. Jul 2007, 15:59:11 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Dovoljne su i dve slike izgleda modela telefona, nema potrebe da i prilikom predstavljanja nekog modela odmah postavljamo video snimke njegovih mogućnosti jer ne dolazi sa svemirskog broda Enterprise majku mu ... Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
nista posebno, mislim da ne zasluzuje svoju temu......
sta ostali misle?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC desire s
nista posebno, mislim da ne zasluzuje svoju temu......
sta ostali misle?

Bas sam to hteo da predlozim, poslao si pre mene...
Naravno i ja sam za lock Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2007, 17:08:32 od acikav »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Koji ste vi likovi...Kad je u pitanju Nokia, onda je to namenski pravljeno za kategoriju korisnika koje nista osim telefoniranja i sms ne zanima.Jbt zar ne vidite na sta vam lici rubrika Mobilna Telefonija...Na jedan model Nokie 50 tema.O symbian-u da ne pricamo.Svaka druga symbian.Najbolje je da pocistite sve teme koje nemaju veze sa Nokiom.Previse ste bre subjektivni..Ajd uporedite ovaj fon sa nokiom iste klase?Bas me interesuje kakav vam je zakljucak..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Serbiko a koji si ti lik?! Ne odredjuje se hoce li ostati tema po tome je li Nokia ili nije nego prema popularnosti modela.... Sta sad treba ... jedan covjek ako nabavi ovu Motorolu da ostavimo temu?? ... i svako pola godine da neko upise jedan komentar u nju?! Glavni kriterijum , znaci , da neki telefon ima svoju temu je njegova popularnost a ne model i marka... Ovo ti je moj subjektivan i objektivan stav. Nema ljutnje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung L870
Koji ste vi likovi...Kad je u pitanju Nokia, onda je to namenski pravljeno za kategoriju korisnika koje nista osim telefoniranja i sms ne zanima.Jbt zar ne vidite na sta vam lici rubrika Mobilna Telefonija...Na jedan model Nokie 50 tema.O symbian-u da ne pricamo.Svaka druga symbian.Najbolje je da pocistite sve teme koje nemaju veze sa Nokiom.Previse ste bre subjektivni..Ajd uporedite ovaj fon sa nokiom iste klase?Bas me interesuje kakav vam je zakljucak..

 To je java telefon koji sadrzi standardne funkcije i izgled takvih telefona, ovaj telefon nema nekih noviteta.
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Koji ste vi likovi...Kad je u pitanju Nokia, onda je to namenski pravljeno za kategoriju korisnika koje nista osim telefoniranja i sms ne zanima.Jbt zar ne vidite na sta vam lici rubrika Mobilna Telefonija...Na jedan model Nokie 50 tema.O symbian-u da ne pricamo.Svaka druga symbian.Najbolje je da pocistite sve teme koje nemaju veze sa Nokiom.Previse ste bre subjektivni..Ajd uporedite ovaj fon sa nokiom iste klase?Bas me interesuje kakav vam je zakljucak..
  Slazem se potpuno - ovaj forum vise lici na Symbian forum nego na forum pod imenom "Mobilna telefonija".
Serbiko a koji si ti lik?! Ne odredjuje se hoce li ostati tema po tome je li Nokia ili nije nego prema popularnosti modela.... Sta sad treba ... jedan covjek ako nabavi ovu Motorolu da ostavimo temu?? ... i svako pola godine da neko upise jedan komentar u nju?! Glavni kriterijum , znaci , da neki telefon ima svoju temu je njegova popularnost a ne model i marka... Ovo ti je moj subjektivan i objektivan stav. Nema ljutnje.  Smile
Ne slazem se da je to glavni kriterijum - gde je tema o Nokia-i 1100? Smile Inace, ako nisi upoznat, to je u poslednjih par godina najpopularniji model u Srbiji, istovremeno je u pitanju najprodavaniji model svih vremena! A ne zaboravi da je npr. Mikele na ovo imao komentar "nista posebno, mislim da ne zasluzuje svoju temu......", a ne "nije popularan, mislim da ne zasluzuje svoju temu"... Da li se onda ipak slazes da se ovde uglavnom odlucuje na osnovu simpatija moderatora prema odredjenim telefonima, a ne prema statistici, tj. prodaji pojedinih modela? Smile Inace, model Motofone F3 je takodje trenutno jedan od prodavanijih telefona u svetu, vise ljudi je kupilo ovaj fon, nego npr. Nokia-u e61, koja btw. ima svoju temu uveliko... Cisto da se zna. Smile
To je java telefon koji sadrzi standardne funkcije i izgled takvih telefona, ovaj telefon nema nekih noviteta.
Ima noviteta - ultra je jeftin, a Nokia koja tako izgleda, a nema nista od funkcija(kao i ovaj fon uostalom) kosta oko 70 evra, tj. duplo. Smile Btw, ovo nije java telefon - ne podrzava javu! Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2007, 23:40:41 od wayfaringpilgrim »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone 6
ljudi, anonimus (autor teme) se vise nece pojaviti  Smile
ja reko' kupio je fon, pa mu treba par savjeta  Smile
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Šta reći ... za 35€ može da se nadje fenomenalno očuvan Sony Ericsson T610 koji je za ovo ... budućnost ... ima bre i GPRS i MMS i sve živo o čemu ova Motorola može da sanja.
Ne kažem da je to loše, ali se za tih 35€ može naći mnogo bolja mašina u svakom trenutku u bilo kom PC šopu uzduž i popreko ove lepe naše ...

Ako kažu da je bolji polovan Mercedes od 5 naših novih Yugo automobila, onda bi se na ovu priču mogao svesti i gornji primer ...

To je moj razlog što ne bih recimo imao nekog respekta prema ovoj Motoroli jer je brate ogoljena do maksimuma ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.253 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.