Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:47:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neozbiljni pesimisti - vase misljenje  (Pročitano 21272 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 Smile

Ja sam ih slusao sa Celtsima, ali im je tamo falio perkusionista,mada su sjajno zvucali, bilo je i energije..

Cuo sam da upravo zavrsavaju album prvenac , i da vrlo interesantno zvuci..

sve u svemu , bio sam na 4 njihove svirke, i nisam se nikada razocarao,bude zaista svakakvih , spontanih detalja,pa preporucujem ..

Verovatno cu i ja u cetvrtak na svirku, ako ne bude +45 pa zaglavim na kupanju  Smile
IP sačuvana
social share
Hell is from here to eternity

Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
I sad sa Partibrejkersima nisu bili u punom sastavu, sad su bili jos slabiji . Osim perkusioniste nije bio ni klavjaturista, ali to ni malo nije umanjilo energiju koju oni poseduju. Jedina mana je bila sto su svirali samo pola sata, ali dobro...  bilo to jako  dobrih pola sata . I Cane je rekao...``uh al su ovi momci dobro zakuvali `` Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
esthu queste ati que gjenden teroristet
овако   је   тамо   где   су   терористи
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
pozz svima

momci su stvarno do jaja.ja sam ih cuo u kuli i nisam mogao da stojim vec sam morao da djuskam non stop. puni su energije i svirka je bas zanimljiva . cuo sam da snimaju album i da su imali neki snimak na metropolisu samo gledam tv a njih nigde ne znam da`l je istina i jedno i drugo?jel zna neko oce li oni skoro izdati taj album ?   Smile Smile Smile ???? pozz svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

the best

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Skineo sam sve snimke sa njihovog sajta,strava.
Super,a kada ce svirka da bidne u Novom Sadu???

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nikola
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Neozbiljni pozdrav svima. . . veoma me obradovala ova tema na bureku,samo zato sto sam gitarista neozbiljnih pesimista!Mislim da bi bio red da se i neko od nas oglasi jer vidim da ima i nekih pitanja. Hvala Orku i Entrance-u sto su odgovarali umesto nas,momci imate besplatan cd od mene,a ti orko imas dva jer si postavio temu.
      Trenutno ne nastupamo jer smo zavrsili snimanje albuma,radi se postprodukcija i spremamo se za ozbiljne svirke. U vezi svirki u NS ne mogu nista precizirati jer su vlasnici mesta za sviranje malo cudni,moras overiti Beograd e kad te on prizna dobrodosao si i kod njih. To vazi i za ostale gradove. E a hvala Bogu izgleda da Beograd zainteresovan za nas sto su neke svirke i gostovanja na TV Metropolis dokazale,idemo dalje. . . Nadamo se da ce neko objaviti album pocetkom sledece godine a zatim idu spotovi i onda ce biti svirki po raznim gradovima,budite malo strpljivi a vreme leti.
       Sto se tice naseg albuma moj komentar je da je veoma sasav i zanimljiv. Cuo sam i komentar da tako neobican album dugo nije snimljen u ovoj drzavi. . . To su neki komentari al bitni su komentari svih vas,nema `leba od pojedinacnih pozitivnih komentara. Kad smo vec kod pozitivnih komentara. . . svi mislite pozitivno o nama,malo me cudi sto nema komentara ljudi kojima nismo bas savrseni i koji imaju neke zamerke.
      Jos jedan veliki pozdrav za sve vas. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Martinko, stvarno izvini, odličan si muzičar, ali muzika Neozbiljnih Pesimistia je najveće govno ikada. Loša kopija Emira Kusturice & No Smoking Orchestra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Nije mozak za svakoga.

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 153
Zastava Sombor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Zadovoljan? Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Doninho svaka ti cast,mislim da nam treba jos ljudi kao sto si ti.  .  .  mozda i nesto bude od nas!
     Meni je jako bitno da po pitanju nase muzike nema ravnodsnih ili im se jako svidja il im je govno nevidjeno.  
     A sto se tice Kusturice ja mislim da mi nemamo veze sa njima,mozda je slicna muzika uticala na nas.  .  .  Mano negra,gogol bordelo,cak mislim  da smo nastali i pre No smokinga u ovoj formi al nismo imali ozbiljnije snimke i nastupe,tj duuugooo smo radili u poluilegali,kad su nastajale prve pesme Pesimista,Nele je na Tasmajdanu jos pevao guzonjinog sina a nove pesme su nesto sasvim drugo.  Uostalom bolje da nas porede sa njima nego da smo obican urbani RNR bend kojih ima 1000.  
Da ne serem puno.  .  .  vreme ce pokazati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
pa hvala lepo na izvinjenju ali nije potrebno. Muzika je dobra takva kakva jeste samo sto ti daninho verovatno imas drugaciji ukus - bar se meni tako cini. Sacekaj da cujes album pa onda prosudi. Ja inace non stop nesto zakeram kad je muzika u pitanju al ovo sto smo snimili je u najmanju ruku zanimljivo, a i ne moze covek da stoji i da slusa ti svirku vec mora da igra. A to za konsataciju da smo kopija no smoking orkestra i nije bas tacno jer je vecina pesama koja se svira napisana davno dok je Nele jos pevao Pisonji i Zugu , znaci pre nastanka No Smoking Orkestra. To je jedno a drugo otkako sam ja usao u bend u novim pesmama imam i struje-elektronike koliko to stil dozvoljava a i rock (r-dz-dz!!!   :boxing:) riff-ova tako da razmisli malo o onome sto si napisao. Al` svako ima pravo da misli sta hoce. Ipak hvala na misljenju.

                                            :chillpill:pozdrav svima      violinista i i jos ponesto u bendu Neozbiljni Pesimisti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
cak mislim  da smo nastali i pre No smokinga u ovoj formi al nismo imali ozbiljnije snimke i nastupe,tj duuugooo smo radili u poluilegali,kad su nastajale prve pesme Pesimista,Nele je na Tasmajdanu jos pevao guzonjinog sina.

Onda respect
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:47:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.