Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:48:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Dejvison horoskop  (Pročitano 31149 puta)
08. Jul 2007, 23:09:42
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Otvaram temu,za vjezbanje Dejvison horoskopa,da nebismo zatrpavali temu,gdje se postavljaju tumachenja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Mogli bismo da postavimo ovde neku kartu pa da tumacimo

ako nema neko neku kartu ja mogu da postavim ovde davison koji je tumacen kao sinastrija da se vidi koliko se razlikuje i koliko je ovde situacija drugacija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
evo jedan zanimljiv dejvison,lagan za pocetak  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajde ja da probam, ali slabo vidim na ovoj slici. Vidim aspekte, ali ne vidim koji je obris izmedju njih.

ASC u Lavu, a sunce u 5 kuci. Mislim da su se upoznali na nekom javnom mestu, kafic, zurka, neka zabava. Veza je krenula sa puno zabave. Fortuna u prvoj kuci blizu ASC, on se osecao srecnim tj. ova veza ga je u pocetku cinila srecnim. Konjukcija meseca i sunca u petoj kuci, govori da postoji ljubav izmedju njih, ali ja bih pre rekla da je to jaka zaljubljenost posto se neptum isprecio izmedju meseca i sunca. Zaljubljenost ogromna, a samim tim i velika idealizacija medjusobno. ali tu u petoj kuci je i uran, pa mislim da ce naglo shvatiti da nije sve onako kako se cini na prvi pogled.
Venera u jarcu, mars u vodoliji. ona tezi stabilnosti, a on zeli slobodu. Jos taj mars u kvadratu sa saturnom i plutonom. On moze u jednom trenutku da se oseti sputanim, pogotovo ako veza krene ka ozbiljnosti i pocne prica o braku. Dispozitor venere je saturn koji je u 4 polju, a venera i saturn u sekstilu. To mi govori da ce zena ovde da ulozi vise truda da odrzi vezu. Dispozitor marsa je uran u petom polju, moze da se desi da on naglo odluci da sve prekine, ako ga ona bude sputavala. Saturn ovde govori o trajnosti veze jer je u sekstilima sa licnim planetama, ali mora da se ispuni simbolika urana. Uslicaju da dodje do braka, zbog ovog marsa na dc-u, moguce da bi bile ceste svadje. A sada vidim da 5 kuca pocinje u skorpiji, znaci zaljubljenost zbog jakih strasti. U cervrtoj kuci, dve teske planete, tako da bi brak u ovoj vezi doneo samo patnju, a ne srecu. Veza moze biti lepa i zanimljiva ali dok je sve neobavezujuce i leprsavo. Komunikacija im je  mislim dobra, ali zbog konjukcije merkura sa vnerom i mesecom u jarcu, mislim da nema nekih vatrenih izrazavanja ljubavi i ako ljubav izmedju njih postoji.

Mislim da ova veza ne bi trebalo da tezi braku tj. niko od njih dvoje ne bi trebalo da tezi braku. Odnos ce dugo trajati, ali mislim ako dodje do nekog znacajnijeg raskida, ovde nema naznaka pomirenju.

Ako sam se izlupetala, izvolite, reci te Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
@laksmi
ovo je vjezbaona,znachi napishite o chemu se radi,dal je veza ili brak,jel okonchan ili nije,radi laksheg vjezbanja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Ja,sorry zaboravila sma da kazem sta je bilo u pitanu Smile Prijateljska veza sa potencijalom za ljubavnu ali koja se nikada nije ostvarila,ostalo je samo prijateljstvo i ljubav u zraku tako da je Tina sve zaista bas lepo objasnila,od reci do reci tako...
Inace,i sinastrija ovo dvoje pokazuje da je bolje prijateljstvo nego ljubav...
A sto se tice simbolike urana oni su sada daleko,u dva grada,tako da je to to...

Odlicno tina Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2007, 10:07:42 od Laksmi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Ako sam se izlupetala, izvolite, reci te Smile

opet ti Smile

odlicha si Smile

sad se penji na top teme i tumachi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Spoj nespojivog :)))

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ima li ova moja prica nastavak?Rekli su mi da je u pitanju sudbinski odnos... pa da li smo se sreli radi dugorocnog odnosa ili samo kako bi izmirili neki dug iz proslosti(vec ga otplacujem i moram da priznam da je u pitanju veliki dug)...mnogo citam o karmickoj astrologiji i priznajem da sam mnogo toga otkrila...ali bolje da nisam... Smile


Shot at 2007-07-14

Ako neko bude imao vremena i volje neka baci pogled i na ovaj moj Dejvison...
Hvala unapred i pozdrav svima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ica_cica

Ovde saturn govori o mogucem karmickom odnosu, ali bi bilo bolje da postavis kartu gde se dole vide da li saturn pravi aplikacione ili separacione obrise. Separacioni govore o dugu iz proslosti. Saturn pravi konjukciju sa asc linijom, a i u konjukciji je sa vladarem dc-a. To moze da ukaze na karmu, ali mislim da to vise pokazuje sinastija nego dejvison. Moras pogledati koje aspekte prave saturn i cvorovi u sinastriji sa nekim licnim planetama partnera. Da li su ti aspekti aplikacioni ili separacioni...koji je obris izmedju njih. Ja za jaku karmu uvazavam samo konjukcije cvorova i saturna sa licnim planetama partnera (venrra, mesec, sunce i mars). Merkur uzimam u razmatranje za ljubavni odnos samo ako je vladar horoskopa ili vladr dc-a. Postavi kartu gde se bolje vide svi aspekti i gde je ukljucen asteroid karma, njega nadjes kad odes na www.astro.com\xA0 i dole u levom cosku gde stoji sta sve zelis da ubacis u kartu ukucas 3811, onda se i on pojavi u karti, a bitan je za karmicku astrologoju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Spoj nespojivog :)))

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tinna,hvala ti za uputstvo  Smile...uradila sam kako si mi rekla i evo postavljam novu kartu.
Da,moguce je da postoji karmicka veza izmedju nas dvoje...ja sam to jednostavno osetila a sinastrija je to posle i pokazala...valjda,ako se ne varam...ja sam to ovako protumacila,jednostavno smo bili nekada zajedno i verovatno sam ja njega mnogo povredila...sada mi se na neki nacin vraca...
Evo par aspekata(ne bih da budem off-topic,ali eto cisto da spomenem a ti mi reci da li sam u pravu).
Moj mesec u 3.kuci je u trigonu sa njegovim jmc-om u 10.kuci(’-3°19 aplikacioni)-rekla bih da ovo govori da sam mu bila devojka,zena ili sta vec…
Njegovo Sunce u 12.kuci je u trigonu sa mojim jmc-om u 8.kuci(-0°06aplikacioni)-ovo opet znaci da mi je bio decko ili muz.
Moja Venera u 8.kuci je u kvadratu sa njegovim jmc-om (-0°16separacioni)-aha,eto…karmicki dug,bar sto se ljubavi tice…znaci bili smo u ljubavnoj vezi ili braku…
Moj Mars u 2.kuci je u kvadratu sa njegovim jmc-om(1°32aplikacioni)-pa uzevsi u obzir moj Mars u Skorpionu u 2.kuci,bojim se da sam ga povredjivala…

Imam par pitanja iz sinastrije ali to cu postaviti,videla sam da postoji i tema “Aspekti u sinastriji”…pomalo se snalazim u sinastrijama ali o dejvisonu ne znam puno pa sam zato i postavila kartu da bih videla sta bi imali da mi kazete vi koji se razumete…
Opet hvala unapred!


Shot at 2007-07-16
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:48:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.