2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko prvenstvo u kosarci za mlade (U20) - Slovenija 2007  (Pročitano 14796 puta)
Clan u razvoju


Ma daj ne zajebavaj

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Izvinjavam se sto nisam video da `postoi` ova tema, kako rece jedan od moderatora, pa sam otvorio temu ponovo.Mada kada citam i ove postove mislim da nije trebalo lockovati temu vezanu iskljucivo za himnu.


Jos jedan od dokaza koliko je ova zemlja u k..cu ukljucujuci i to da to niko ovde nije stavio kao temu je i blamaza u Sloveniji da su nasi mladi kosarkasi osvojili zlato a da nije postojala himna Srbije da se emituje dok su momci stajali na pobednickom postolju.

Pa kako onda mozemo da ocekujemo da ti mladi ljudi igraju danas sutra za Srbiju, zemlju koje nema?Koju razjebase politicari i smradovi.

Pa nije kriv organizator, zar ni jedan od nasih predstavnika KSS nije mogao u mp3 formatu da posalje na mail u Sloveniju srpsku himnu?Ljudi?Daj da se probudimo i da sacuvamo ovu Srbiju od gubljenja identiteta.

Daj da sacuvamo sport i talente.Srbiju.Daj da se dozovemo pameti, jebote

boze, boze, koliko baljezgarije na tako malo mesta...

A vidim i veliki si pravoslavac i Srbin pa Bog pises malim slovom
Pise se Boze Boze koliko baljezgarije na tako malo mesta Smile
IP sačuvana
social share
[b][/b]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
A jesu nasi iz KSS-a krivi i sto je zastava stojala naopacke? Verovatno nisu poslali Slovencima na mail sliku u jpg fomatu kako treba da stoji zastava...
Sto se tice Teodosica, procitah njegove izjave i stvarno me je prijatno iznenadio, ja bih rekao da sve to potice iz porodice i kucnog vaspitanja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ma daj ne zajebavaj

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
A jesu nasi iz KSS-a krivi i sto je zastava stojala naopacke? Verovatno nisu poslali Slovencima na mail sliku u jpg fomatu kako treba da stoji zastava...
Sto se tice Teodosica, procitah njegove izjave i stvarno me je prijatno iznenadio, ja bih rekao da sve to potice iz porodice i kucnog vaspitanja!

Pa krivi su sto nisu reagovali.Mene cudi to odsustvo potrebe da se odreaguje na, po meni, provokaciju, i jedan odnos koji mi lici na odnos prema nizoj vrsti.A za sve njih smo, bar u basketu, ucitelji.Mogu samo da nas mrze.

Zato mi je krivo sto su ljudi koji su bili tamo dozvolili da nas tako prcaju
IP sačuvana
social share
[b][/b]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
A tebi nije baljezgarija sto nema himne za pobednike?

Pa da je prvenstvo bilo u Beogradu i da su Slovenci ili ne daj boze Hrvati pobedili ili recimo SAD, pa se popnu na postolje a sluzbeni spiker kaze : `mi nemamo himnu vase zemlje`  sta bi bilo?Medjunarodni skandal, uveli ni nam sankcije i jebali bi nas kao volove.

Mozemo do sutra da baljezgamo o manje bitnim stvarima, ali ove stvari koje su jako bitne, o njima niko ne prica

ja ne pricham o shta-bi-bilo-kada-bi-bilo.

ali pogledajmo chinjenice: da li ti znash ishta o tome kako funkcionishe ozvuchenje u nekoj hali? ne. da li ti znash ishta o organizaciji medjuodeljenskog takmichenja u fudbalu, da ne idemo na evropsko prvenstvo? ne. ali napraviti veliku stvar od propusta organizatora zbog tehnichkih problema je vec izgleda tvoj fah. to je takodje fah 1 vladana tegeltije, dokazano opsednutog i bolesnog choveka... fino drushtvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ma daj ne zajebavaj

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
A tebi nije baljezgarija sto nema himne za pobednike?

Pa da je prvenstvo bilo u Beogradu i da su Slovenci ili ne daj boze Hrvati pobedili ili recimo SAD, pa se popnu na postolje a sluzbeni spiker kaze : `mi nemamo himnu vase zemlje` sta bi bilo?Medjunarodni skandal, uveli ni nam sankcije i jebali bi nas kao volove.

Mozemo do sutra da baljezgamo o manje bitnim stvarima, ali ove stvari koje su jako bitne, o njima niko ne prica

ja ne pricham o shta-bi-bilo-kada-bi-bilo.

ali pogledajmo chinjenice: da li ti znash ishta o tome kako funkcionishe ozvuchenje u nekoj hali? ne. da li ti znash ishta o organizaciji medjuodeljenskog takmichenja u fudbalu, da ne idemo na evropsko prvenstvo? ne. ali napraviti veliku stvar od propusta organizatora zbog tehnichkih problema je vec izgleda tvoj fah. to je takodje fah 1 vladana tegeltije, dokazano opsednutog i bolesnog choveka... fino drushtvo

Ti znas sta su cinjenice?Kad je nesto sto posto tacno?A kako ti znas da ja ne znam sve ovo sto sam naveo, brzopleti decace?Verujem da nemas vise od 23 godine

Slusaj me sad: 15 godina radim organizacije raznih manifestacija, u koje je ukljuceno i poznavanje funkcionisanja razglasa i ozvucenja raznih proizvodjaca i razicitih snaga.Ako si cuo za Berar i SKY music, onda da ti kazem da su mi i jedni i drugi dobri prijatelji i da sam licno ucestvovao na organizovanju ozvucenja sa koncerte Zdravka Colica na Marakani i grupe Van Gogh u Areni.

Verujem da sam stariji od tebe bar 10 godina ( ja imam 34 ) ali i ako me zajebavas ili ako si namerno bezobrazan, evo imam zivaca da ti kazem da pre svega ne donosis tako ishitreno zakljucke o nekome koga i ne znas.

Drugo, ucestvovao sam u organizaciji mnogih sportskih takmicenja od pionirskih do seniorskih selekcija.

Trece, zabole me za tegeltiju, nisam ga ni slusao sta prica, ali ako je i on pokrenuo ovu pricu, pozdravljam ga.Za razliku od tebe i na zalost velikog dela mladje generacije, nama starijima je jos uvek stalo do toga da nas niko ne zajebava kao narod vise, razumes?Ja moju decu ucim da ne dozvole da izgube svoj identitet i da se za to bore.

U svakom slucaju mozda je bolje da mi se vise ne obracas, vidim da si neki golobradi klinac koji je ograstao na igricama i misli da je sa 20 godina pokupio svu pamet ovog sveta.

Trebalo bi ipak da poslusas nekad starije od sebe.Nije to tako lose, veruj mi.Ako nisi Srbin, onda je tvoja reakcija ok, samo ne vidim razlog onda sto se mesas uopste.
IP sačuvana
social share
[b][/b]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
23 godine pominjresh jer je to neki limit kada stichesh svo iskustvo potrebno za zivot, shta?

ti imash 34 godine. rodjen si u? sfrj (ako sam dobro spremio istoriju za popravni za golobrade uchenike sedmog razreda koji su odrasli na igricama). mada, ne sumnjam da si ti odmah po rodjenju umotan u srpsku zastavu, sa 4 meseca ti je prva rech bila "boze", druga "srbija", treca "pravde", oduvek si znao shta je tvoja drzava i himna, itd.

da sam licno ucestvovao na organizovanju ozvucenja sa koncerte Zdravka Colica na Marakani i grupe Van Gogh u Areni.

ekstra, mora da onda znash koliko je dnevnica za fizikalisanje koje se vodi pod "utovar i istovar ozvuchenja"? oduvek me je interesovalo, a nisam imao koga da pitam, roditelji mi ne daju da pricham sa starijima od 15 godina...
« Poslednja izmena: 20. Jul 2007, 20:05:36 od Bartuc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Слушах малопре прослављеног стручњака Жеравицу на СОС-у и његову "свемоћну" анализу и стварно не могу да се начудим какав је то ментол од човека...

Каже стари отприлике да ће они да ураде опширну анализу без обзира на то што је освојена златна медаља јер у неким сегментима игре знатно заостајемо за осталим репрезентацијама...   Smile

До свих закључака је, иначе, дошао проучавајући тимску статистику по завршетку првенства...  Smiley 1

Па онда прво, иако смо по броју скокова први, упада у очи да смо у скоковима у нападу шести... "Шести!!! Шести!!!" Стари каже да тако не може ако желиш да будеш најбољи...  Smile

Па онда "у проценту шута за 2 поена смо први - 59%. Али смо у броју шутева за 2 поена на * месту (није прво, не сећам се...). Поставља се питање онда зашто нисмо више шутирали за 2 поена?!"  Smile  Smile

Итд.... не знам да ли је ово смешно колико је јадно... Он седи у Стручном Савету...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
ne mogu da verujem da nemate topic za seniorsku repku... da citiram selektora od pre neki dan - "samo malo podrshke nam treba jebi ga..."

poshto se ne sme dozvoliti da se ova slika propusti, aj da je stavim ovde...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
ne mogu da verujem da nemate topic za seniorsku repku... da citiram selektora od pre neki dan - "samo malo podrshke nam treba jebi ga..."

A ja se cudim zasto ne odgovaras..

http://forum.burek.com/index.php/topic,230309.0.html

A slika je..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
gledam sad, nemam shta ni da napishem tamo, vidim da se ljudi neshto nisu ni zanimali preterano shta je bilo kad je napao novinarku i sl. bice vremena za inside informacije kako se primiche prvenstvo valjda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.