Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguće da je ukinuto samostalno sertifikovanje S60v3 aplikacija?!?  (Pročitano 72550 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Symbian Signed website maintenance

The Symbian Signed website is currently undergoing essential maintenance work and is only accepting requests to sign applications. We will let you know when it is possible to request developer certificates again. Please accept our apologies and thank you for your patience.

Izvor  http://developer.symbian.com/main/index.jsp
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 16:36:16 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Taman ja trebao da kupim novi telefon  Smile Izgleda mi da cu na WM  Smile
Albumag, i ti i JimyPage i cverglan & Co. ispadoste sada apsolutno smešni.
Zašto smešni?!?
Najviše ste se svadjali i podržavali, tj., iz petnih žila branili N73 ... i posle mesec dana/dva, u vašim potpisima već stoje Java telefoni ili neki drugi modeli.
Pa čemu onda toliko podržavanje i davanje podrške N73 modelu kada ga zameniste posle par meseci?!? Niste imali pametnija posla?!?
I sada se ti kao jadan sekiraš da nema sertifikacija i prelaziš na WM?!? Kao da je to tebe i doticalo pored dva tri SE modela usput i tamo svega mesec-dva u posedu nekog S60 modela?!?
Daj, molim te, sada imam svako pravo da vam kažem koliko ste bili niski i smešni kada ste me tamo javno vredjali i to samo iz razloga što sam kritikovao N73 zbog njegovih mana i slabosti i opet vi kao najveći njegovi promoteri najbrže ga se rešiste i nadjoste druge modele?!?
Šta samo ovo govori o vama???
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
Ostaje moja kruskica jos u igri.... Smile Smile Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Sad će oglas: "proda'm svoj N80 za N70 uz moju doplatu"! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Sad će oglas: "proda'm svoj N80 za N70 uz moju doplatu"! Smile Smile Smile

e to ne bi verovao zato sto mnogo lude ne znaju da se moze nesto instalirati u  N80 ili N73 kupuju i nista ne instaliraju u telefonu  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 18:14:26 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Dobro, ja to ... onako  Smile ... Smiley 1! Smile
Jest da nije bilo baš toliko neočekivano i da me ovo ne sekira previše(valjda zato što nemam OS 9.x telefon Smile) jer sam o tome pisao i govorio na ovom forumu da neće oni večno dozvoljavati taj free sertifikat i mislim da si baš ti Aco opet tada rekao da će se pronaći neki novi način.
Videćemo, ja mogu samo reći da nemam živaca da se nadmudrujem i nadigravam sa Nokiom i njenim hirovima o ograničenom operativnom sistemu koji više godi i pasuje proizvodjačima aplikacija nego krajnjem korisniku, jer su baš oni i zaštićeni ovim sertifikatima, i menjam njene modele često i još sebe dodatno finansijski bespotrebno opterećujem jer imam već funkcionalan model koji može služiti još par godina.
Lepo ću ja zaboraviti na N95 i OS verzije 9.x sve dok se ne pronadje trajno rešenje a ne ova fora na 6 meseci koja je opet i sama ukinuta! Znači, ukinuli i trial period. Smile
Smart telefon bez dodatnih aplikacija nije ništa - slabiji je od Java modela jer su oni već opremljeni mnogim aplikacijama generički u firmveru što jedan S60 uredjaj nije!
Tako da kupovina WM smart phone ne dolazi u obzir jer mi sigurno nije prioritet ili želja polaznički kurs od nule i traganje za WM krekovanim aplikacijama .... znači, ostaje sve do sada što nosi epitet S60v2 meni dok vama ... well ... uživajte u onome što smatrate da vam godi!

Ja sam ovime skroz razočaran u S60v3 platformu. Na kraju krajeva da sam jebote napišem program za sebe što nije ni greh a ni kažnjio zakonom po bilo kojoj osnovi, moram opet da šaljem email sa podacima dotičnom sajtu i čekam njihovu milost i odgovor?!? Ma ko ih jebe! Koji je ovo operativni sistem za koga korisnik ne može napisati aplikaciju jer ne može biti instalirana dok je tamo neko udruženje ili ko već ne odobri?!? Pa koliko bi trajao takav operativni sistem????
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 18:26:50 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Slazem se sa tvom razmisljanju ,i podrzavam te ,ali ja licno ne bi se vrati ona S60v2 (ako pitas zasto jednostavno ne se nalazim vise u tim krugovima iako znam sve za taj S60v2) ,,zasto bi uzeo WM neznam jednostavno imam zelja da jednom drzim u ruci WM  i to zamisli samo zbog interfejsa ,kad bi malo koristio mozda bi sam se razocarao ,,,,,,,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Nije problem uzeti WM uredjaj i koristiti ga, već problem nailazi onda kada treba pronaći kompatibilne, dobro krekovane aplikacije koje rade bez ikakvih problema.
To je vrlo teško naročito na novijim verzijama WM OS-a i uvek neka aplikacija radi, neka ne, jurcati signal jer je uvek slab prijem, loše kamere, manja podrška aplikacijama od Symbiana, treba uvek modifikovati registre kako bi nešto bolje podesili, ... pa ne služim ja tom telefonu već on meni majku mu! Smile

Što se tiče Symbian S60v3 modela, rekoh i ponavljam:
"Symbian S60 smart telefon bez dodatnih aplikacija nije ništa - slabiji je od Java modela"! Ako se uzme u obzir da poseduje valjda jedini na svetu operativni sistem za koga korisnik ne sme napisati aplikaciju jer ne može biti instalirana dok je tamo neko udruženje ili ko već ne odobri, šta reći dalje?!?


IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Galaxy S6 White
Ja se ipak nadam da će se naći način da se i to zaobiđe... Smile...Ali me ovo baš iznerviralo... Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 20:19:13 od NinaNina »
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
Ali me ovo baš iznerviralo... Smile

sta ja da kazem? tek sto sam uzeo fon to se desilo  Smile   kazem ja, poremetio sam ravnotezu u univerzumu  Smile
ko zna kakva katastrofa ce se desiti kad Cigla uzme telefon sa novim OS-om  Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 20:19:49 od NinaNina »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.