Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je moguće da je ukinuto samostalno sertifikovanje S60v3 aplikacija?!?  (Pročitano 71940 puta)
03. Jul 2007, 15:24:12
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Nova tema za diskusiju oko izrade sertifikata: http://forum.burek.com/index.php?topic=455982.0





Ovo pročitah u temi Tutorijal: kako da uradite neku aplikaciju  koja nema Sertifikat za S60 v9.1 i jednostavno nisam mogao verovati svojim očima:

Web site maintenance and Developer Certificates

Please be aware that the Symbian Signed web site is currently undergoing some essential maintenance works. This is affecting the performance of the web site and we apologise for that.
Developer Certificates are provided for testing purposes only and not for distribution purposes. This is clearly stated in the terms and conditions signed up to by all users. If you require Developer Certificates for testing an application you are developing please send an email with the following information to symbiansigned@symbian.com
Subject: Developer Certificate enable request:
User name
First Name Last Name
Application Name
Application Version
Company Name
Company Address

Verujem da je Aca preneo vest sa oficijelnog sajta u izvornom obliku!
Ako je ovo tačno, onda se proces sertifikovanja popularno krekovanih S60v3 aplikacija toliko otežao da je prosto diskutabilno hoće li više moći da se na takav način koriste te aplikacije?!?
Pročitajte i sami šta se sve traži kako bi se ubuduće sertifikovale S60v3 aplikacije!

Znači, koristite već postojeće sertifikate koje ste izradili do isteka, i zatim, ... menjajte telefone ... ako neko ne izmisli nešto novo, jer kupovati tako skupe Symbian aplikacije .... stvarno se ne isplati!

Ne mogu da verujem da su ukinulu slobodnu sertifikaciju ... no, kad bolje razmislim ... uvideli i oni da masa masovno registruje naloge kako bi sertifikovala krekovane ... sada se zaista taj sajt bavi samo sertifikacijom kako je i prevashodno planirano - apikacija za testiranje a ne i distribuiranje!



Update: obavezno pogledati i temu: Tutorial: Kako sertifikovati aplikaciju kojoj je sertifikat neophodan, sa novijim informacijama.


« Poslednja izmena: 16. Avg 2009, 00:54:03 od X3mE »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
ponavljam :

poremetila se ravnoteza u univerzumu kad sam ja uzeo telefon sa OS-om 9.1..... otvorio sam Pandorinu kutiju  i sad eto.....  Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
 Smile
U svakom slučaju, prodaj bre to dok još nisu ukapirali likovi ...

Govorio ti ja, ali ...

Nego, imam ja jedno 20-tak .cer fajlova kući raznih likova koji su se grebli o moje znanje i aplikacije u zadnje vreme ... kako ću sada da im slatko uzmem lovu ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Naleteo sam slucajno na americkom forumu na temu No more self signing...Sve u svemu procitajte ovo sto je crvenim slovima napisano na stranici:
https://www.symbiansigned.com/app/page  Smile Podigao sam se iz kreveta tako da mi mozak jos spava  Smile

 Smile izgleda sam ja lepo vide nocas  Smile mislio sam da sanjam  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Jeb***, a ja se baš zagrejao za N95. Smile Smile
Ako nešto ne srede i ishakuju ovu "sertifikaciju" taj N95 onda neću kupovati ni za 300€ već samo ispod 200€ jer bez aplikacija ne vredi brate više, pa to ti je!
Btw. uvek ostaje opcija "2" - legalna kupovina aplikacija!
Ova opcija "2" mi nije baš neki prioritet i zadržaću se ja dosta dugo izgleda na "jeftinim" S60v2 aplikacijama i N70 pa zaobišao Wi-Fi, lepše i veće ekrane i brze veze od kojih i ovako nema koristi!
Na kraju krajeva, ništa novo i vredno od aplikacija se za S60v3 i nije pojavilo ... i dalje se samo stare i već postojeće aplikacije za S60v1/v2 portuju na S60v3 i možda malo ulepšavaju u interfejsu i ništa više. Znači, ne fali ništa i neće ni faliti skoro koliko vidim!
Ipak me nervira sve ovo ... jest da ljudi štite sebe, proizvodjače aplikacija, ali mene kao osobu koja je navikla na fraj ... hmm ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
sredice se to, ishakovace oni to....... samo, opet treba cekati i to da se desi......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Kopirao sam ceo tekst od sajt tako da bas tako Pise ,,,stvarno nema reci videli su da sad imaju dovoljno prodadenih primerka OS 9.1 ,9.2 i ovaj N95 napravio je Bum vec celu godinu najavi kako sve ljude hocu da imaju pa sad  aj da nateramo ljude da kupuju Aplikacije e bogami za sada nece da im to uspe bar na balkanu jer sa prosecna Plata od 250 eura  Smile Smile  ako ovako produze otakzujem kupovine N95 idem nesto da nagem WM  Smile pa nek Nokia Stega Remen kako da doge do mnogo para ali zato imace malo klienta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
....videli su da sad imaju dovoljno prodadenih primerka OS 9.1 ,9.2 i ovaj N95 napravio je Bum vec celu godinu najavi kako sve ljude hocu da imaju pa sad  aj da nateramo ljude da kupuju Aplikacije.......
Jest' stvarno cinično i lukavo s' njihove strane, nema šta.
Navukli što više korisnika S60v2 uredjaja(čitaj: 6630/6680/N70/N90) da brže bolje što pre i u bescenje prodaju iste kako bi bili u trendu sa novim S60v3 redizajniranim interfejsom i telefonima, jer se već omasovile aplikacije i vrlo lako mogle nabaviti za dž. ... i kada se broj "nasukanih i ošišanih ovaca" sveo na dooobru cifru, onda naravno - zabrana!

No, zašto i ne bih koristio "fraj" krekovane aplikacije kada sami uredjaji koštaju kao da su te aplikacije već unapred plaćene?!?
Ljudi moji, pa na kraju krajeva neka nazovi dužnost nokije je da telefon opskrbi svim potrebnim aplikacijama ako već hardverski to podržava. Kako Samsung može imati instaliranu aplikaciju za zaključavanje foldera i svega i svačega dok se kod nokije S60 to mora kupovati ... kako isti ima instaliran Picsel Proviewer samom kupovinom dok se za S60 mora kupovati?!? Zašto WM smartphone uredjaj ima već instaliran daljinski upravljač za kućevne Ir uredjaje ... kod S60v3 se još nije ni pojavio dok se za S60v1/v2 mora platiti?!?
Da ne govorim o svemu što fabrički poseduje Sony Ericsson od preinstaliranih java aplikacija, dok se to sve kod S60 nokije mora kupovati posebno?!?

Eh pa ... kada oni misle da meni skidaju vunu .. ne dam se ni ja šišati baš tako lako! Videćemo, kako će se odvijati krekovanje i razbijanje tj., registracija aplikacija!
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 16:17:40 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
jos jedan mesec  i traje Sertifikat a nisam napravio drugi  Smile  nadao sam se da cu uzeti N95 ali je cena nekako zamrznula i odlozice me oko kupovine a sertifikat trebami sad za N80 bar da produzim jedno 4 aplikacije jos 6 meseci ali sad sve ce da se promeni oko bilo kakve kupovine Nokia telefon ako ovo stvarno ostane ovako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung GS3
Taman ja trebao da kupim novi telefon  Smile Izgleda mi da cu na WM  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.