Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:56:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li verujete u psihicke moci?  (Pročitano 20356 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Nije isto kad se pobiješ i kad si u smrtnoj opasnosti... Evo malo o tom "skoku" adrenalina: http://en.wikipedia.org/wiki/Hysterical_strength

Ako voliš da čitaš o natprirodnom, preporučujem čitanje Artura Klarka, a što se istraživanja tiče, tome su se najviše posvećivali Sovjeti, evo linka o toj ženi iz Rusije koju spominješ: http://en.wikipedia.org/wiki/Nina_Kulagina

Stvari stoje ovako:
mnoge od nas zanimaju te "natprirodne" pojave, privlače nam pažnju, izazivaju radoznalost, traženje odgovora, preispitivanje osnovih zakona fizike i tome slično. Spadam u one koji su kao mlađi jako puno o tome čitali, sve me je to fasciniralo. Razumem da imaš 19 godina i da tebe to jako zanima, ali sasvim sigurno se nećeš lepo provesti na ovom forumu, a o životu generalno i da ne govorim, ako budeš išao okolo i ljude ubeđivao u nešto za šta dokazi nikada nisu pronađeni. Ti slobodno možeš da veruješ u šta god želiš, ali isto tako pusti druge ljude da oni veruju ili ne veruju. To ti je jedan prijateljski savet od nekadašnjeg freaka koji je čitao o tome kao manijak, a onda malo porastao i zaključio da je sve to kerov qrac. Smile

Činjenica je da nikada ništa od toga nije naučno potvrđeno - ergo, stvar je verovanja - ergo 2, ne možeš terati ljude da veruju u nešto samo zato što ti u to veruješ - ergo 3, ovo je najbezbolniji način da to skapiraš.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2013, 23:14:38 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Nista to nije natrpirodno sve je krajnje normanlo to je jest kako za koga. kad smo kod fizike : "Nismo vezani za zakone fizike kao sto ih znamo danas" Mene ne zanima kako cu se provesti na forumu ,niti sam nikom ikad pricao bilo sta o ovome( postoji samo jedna osoba kojoj puno verujem) i to je to. Kazem samo ljudima sa foruma ,zato sto se meni to stvarno desilo a znam jos jednog decka veoma slicnom meni iz hrvatske. Realno za ovo nikad dokaze i neces naci cak i za tu ruskinju ona je uspela da razdvoji zumance od belanceta i opet to nije bio dovoljan dokaz. Pa tu ne pomazu ni magneti,ni konci ni igle ni nista... Samo da ti kazem da ako hoces nesto da uradis treba jako da verujes u to i uspeces.
No zato ti i nikad neces uspeti okriti nesto novo dok ti ne daju te dokaze ( prijateljski ti kazem). Jedan od dokaza je i da su nasi preostali geni(spirale) koje danas covek ne koristi obicno smece. Think about that again.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Znaš kako, imala sam i ja par tih neobičnih iskustava, neobjašnjivih, vizije realnosti koja se za nekoliko minuta stvarno i desila, pa opet prihvatam to kao deo sebe, nešto neobjašnjivo, što mi još uvek nije dato da dokučim. I mogu sasvim lepo da živim sa tim - da ne znam šta se dogodilo, da ne znam da li takve stvari stvarno postoje ili mi je mozak zabagovao, da ne znam zašto smo na ovom svetu, koja je svrha i poenta, da ne znam odakle mi ovde i čemu sve to... eto jednostavno ne znam, a opet mi lepo. Smile

Poster iz moje nekadašnje sobe, Foks Molder mi bio idol, bre. Smile

IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Da li verujete u psihicke moci?


Ali najviše verujem u kristalnu nepogrešivost bumeranga - šta daješ, to ćeš dobiti nazad.
Apsolutna istina!

Pa znaš kako, ljudi su skloni lakovernosti i verovanju u nekakve magije i negativnu energiju. Takva vrsta magije ne postoji. Magija je uvek pozitivna a bumerang može da bude negativna posledica naših dela i misli.
Pa tako ako nekoga spopadnu ekcemi, perut, svrab, šuga, pa se sapletu o sopstvenu nogu, to pripisuju nekakvim silama. Ustvari to je samo diskordinacija sa savrštenstvom od koga odskaču pa krenu da im se dešavaju bejali. Takvi će retko sesti sami sa sobom i zapitati se voc going on, nego će brže bolje krenuti u potragu za eventualnim krivcima. Obično su nezadovoljni, nesrećni i puni gneva i mržnje. Ali to nije tema.

Psihička stabilnost doprinosi zdravom umu i boljem rešavanju svakodnevnih sitnijih i krupnijih životnih zagonetki.  Smile
Vjerujes li ti da postoji nesta sta se zove mobing? Zna li ko definiciju mobinga?

NeštA što se zove mobing je psihičko (i drugo ) maltretiranje na radnom mestu, najčešće od strane poslodavca prema zaposlenom. To moraš da nadješ na nekom drugom podforumu, ne znam tačno kom.  Smile
To je najjednostavniji primjer psihicke moci..koliku moc necija psiha ima na drugu

nije to psihička moć. to je strah od gubitka posla.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ja u ponedeljak idem kod jedne tete sto ima neke psihicke moci  Smile
tj kod naseg psihologa...i po prvi put u ovih x godina se bojim njene struke uopste...... Smile Smile Smile
doso sam joj na zicer... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
a odakle je ta teta i zasto ides?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:56:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.