Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ove slike imaju veze sa ubistvom djidjica da/ne  (Pročitano 18356 puta)
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ja nemam predsednika, ali očigledno je da ti svog predsednika ne poznaješ jer se on ne vozi u Jugu nego u crnom audiju i to od naših para. To što mu je vrhunac života da se zavuče u neku selendru najviše govori o njemu, a meni govori da on nije čovek koji treba da vodi zemlju. Čovek bez kučeta i mačeta kome je Legija politički sin, a Milošević otac. E to je Vojislav Koštunica, a oni koji to znaju i podržavaju ga su i šljam i talog Srbije.

čedu pljujete tekstovima iz kurira i njihovim glupostima o ergelama koje ne postoje. Taj isti šljam mafijški je pljuvao i Đinđića do smrti.
Međutim Kurir, Press, Vučićević(sin prostitutke) mogu samo da pljunu čedi pod prozor. LDP raste i raste. Smile
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Ja nemam predsednika, ali očigledno je da ti svog predsednika ne poznaješ jer se on ne vozi u Jugu nego u crnom audiju i to od naših para. To što mu je vrhunac života da se zavuče u neku selendru najviše govori o njemu, a meni govori da on nije čovek koji treba da vodi zemlju. Čovek bez kučeta i mačeta kome je Legija politički sin, a Milošević otac. E to je Vojislav Koštunica, a oni koji to znaju i podržavaju ga su i šljam i talog Srbije.

čedu pljujete tekstovima iz kurira i njihovim glupostima o ergelama koje ne postoje. Taj isti šljam mafijški je pljuvao i Đinđića do smrti.
Međutim Kurir, Press, Vučićević(sin prostitutke) mogu samo da pljunu čedi pod prozor. LDP raste i raste. Smile

Pa ako nisi retardiran onda znas da predsednik vlade mora da se vozi u blindiranom audiju a ne u jugu  Smile Smile I Zoran se vozio u audiju tako da ti je dokaz truo......  Smile Smile Smile Kostunica da moze vozio bi se sigurno u jugu i on nije pohlepan i pokvaren kao tvoj idol Cedica.Ja nisam u DSS ali kada vi napadate Kostunicu ja cu sigurno da ga branim od takvog sljama jer je on za vas gospodin.  Smile Ne citam ni press ni kurir jer se ne bavim tabloidima.Za tvog Cedicu ima debeo dosije i samo je pitanje kad ce Srbija postati norm drzava gde ce sljam smeti da se hapsi.Milosevic je uveo kriminal u Srbiju a Cedica ga je oberucke prihvatio i preuzeo palicu.Vi ste imali policiju i zato ne se... Vi ste se je... sa sljamom i ubicama iz JSO a ne Kostunica.Kostunica bi ocistio sljam da je imao vlast.To sto je bio predsednik SRJ je isto kao kafe kuvarica....Znas i sam da je prava vlast premijer a predsednik je k.... Kad mi pokazes 1 sliku gde je Voja sa JSO onda ima svhe da pricamo o njihovoj povezanosti....Sto se tice Slobe to sto si rekao je obicna svinjarija.Kostunica je uvek bio borac protiv Slobe i da nije bilo Voje vi ne bi ste ni isplivali iz mulja  Smile Smile Smile Smile Ako vas debeli Cvarak ispali necete nikad uci vise uci u skupstinu.  Smile Smile Smile Smile  Bolje ga poljubite u d... sto vam je podario 60 000 glasova  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nema većeg šljma u ovoj zemlji od Koštunice. On je čovek koji je sačuvao Miloševićev sistem i samo sebi instalirao na vrhu. On je čovek koga je mafija dovela na vlst tako što je ubila čoveka koji je reformisao državu i pokušavao da izvuče Srbiju na pravi kolosek. sve te gluposti o "jugu i skromnosti" su maska za šurovanje sa najvećim tajkunima i kriminalcimu Srbiji, poput Miroslava Miškovića.

Andrija Mladenović nije portparol DSSa nego Miroslava Miškovića, a sam DSS je samo jedna poslovna jedinica unutar Delta korporacije.

Koštunica je na vlsti tri godine pa nema zbog čega da uhapsi bilo koga od Đinđićevih saradnika, sa druge strane kada koštunica ode sa vlasti ide pravo da bude legijina ljubavnica u zatvoru jer će tada početi da se razmontira klupko mafije i DBa.

Dragan Jočić je kako se vidi u transkriptima sa Bulatovićem, bivšim JUlovcem, nagovarao Bagzija da lažno svedoči preko advokata Biljane Kajganić.
Vojislav Koštunica se pominje kao jedini koji može da zaustavi pobunu JSOa u transkriptima razgovora Legije i Šiptara koji su nkon pobune izašli u javnost.

Kurir i Press progone Čedu što je meni dovoljan znak da ga treba podržati.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
Zoran Đinđić i njegovi saradnici su sa JSOom paktirali kada je moralo da se paktira, 5. oktobra ali su zato i odmah nakon toga krenuli da JSO rasformiraju.
Zato je JSO digao pobunu protiv Vlade Srbije krajem 2001.

Sa druge strane Koštunica je toj pobuni bio politička podrška, a članovi njegovog kabineta su se viđali sa članovima zemunskog klana i od njih dobijali poklone.

Priča je jasna, sa jedne strane Đinđić koga JSO ubija i sa druge strane Koštunica koga JSO dovodi na vlast.

Rodila majka sina debila... Jel i tebi ceda davao malo belo, a? A mozda je covek i gledao sve to na B92, kako ti hrabri istrazivaci izvrcu istinu i otkrivaju Amerima drzavne tajne! Kad uspeju bice belog za sve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Јел знаш ти нешто руфутабису осим да замењујеш тезу и да пљујеш на све стране? Да ли знаш ишта у животу да радиш осим да бацаш фекалије у циљу да се неко смори да ти аргументовано одговори. Е испрани мозгу...јадно.
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
Nikoga ja ne pljujem, samo se nadam da je svima jasno ko je bio ja JSO i kada, a i slike govore o tome... Uvlacenje Kostunice u celu pricu je besmisleno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ма друже мој пост је намењен Руфусу. Одазива се на руфутабис.  Smile

Наравно да Коштуница нема везе са убиством Ђинђића.

То ти је она фора оптужиш некога са доказима а он на сав глас како ти смрде ноге. И скрене пажњу будала...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
Nema većeg šljma u ovoj zemlji od Koštunice. On je čovek koji je sačuvao Miloševićev sistem i samo sebi instalirao na vrhu. On je čovek koga je mafija dovela na vlst tako što je ubila čoveka koji je reformisao državu i pokušavao da izvuče Srbiju na pravi kolosek. sve te gluposti o "jugu i skromnosti" su maska za šurovanje sa najvećim tajkunima i kriminalcimu Srbiji, poput Miroslava Miškovića.

Andrija Mladenović nije portparol DSSa nego Miroslava Miškovića, a sam DSS je samo jedna poslovna jedinica unutar Delta korporacije.

Koštunica je na vlsti tri godine pa nema zbog čega da uhapsi bilo koga od Đinđićevih saradnika, sa druge strane kada koštunica ode sa vlasti ide pravo da bude legijina ljubavnica u zatvoru jer će tada početi da se razmontira klupko mafije i DBa.

Dragan Jočić je kako se vidi u transkriptima sa Bulatovićem, bivšim JUlovcem, nagovarao Bagzija da lažno svedoči preko advokata Biljane Kajganić.
Vojislav Koštunica se pominje kao jedini koji može da zaustavi pobunu JSOa u transkriptima razgovora Legije i Šiptara koji su nkon pobune izašli u javnost.

Kurir i Press progone Čedu što je meni dovoljan znak da ga treba podržati.

kada ovo procitam onda pomislim jeb..te ,pa za ove tvoje  baljezgarije press i kurir su knjige.....samo da mi je znati gde se vi deco ldp informisete.....nema vama pomoci  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Где је сад онај''alexanikolic"?
Први је да пљује радикале,а сада кад се зна да је Чедомир политичка позадина убиства,нигде га нема!
Браво за слике!Јовановићу одмах 40 година затвора!То је и заслужио!
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ближи се дан истине, још мало па почињу привођења и саслушања, Чедоморац има још 14-15 дана да кибне из земље као КАрић или АПС!!А а тамо зиговање чеде у буљу!!! хе х хе хе хе!!! "каваће га овтаци из кваја!!!"
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.