Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ove slike imaju veze sa ubistvom djidjica da/ne  (Pročitano 18545 puta)
29. Jun 2007, 01:06:31
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
slava jso,pobuna jso,koncert jso...na ovim slikama su djidjic,ceda,zivkovic.....kostunice nema,jocica nema  Smile Smile Smile

ima i bracanovica,za koga je ceda rekao da ga nikada nije sreo(a evo bracana pored djidjica i gumara).....

postavlja se pitanje sta ce ceda na proslavi Jso ?

sta ima mihajlovic da ljubi zastavu Jso ?

kakva je veza cede i mihajlovica(na slikama su bas prisni ) ?.....

zivkovic i tri prsta (izgleda da uziva na koncertu jso) ?

i kljucno pitanje pa kakvi su ovo ljudi,idu na noge ubicama djidjica,nalaze se sa njima po kucama kod bebe,ljube zastavu jso,vesele se sa ubicama.....a uisto vreme baljezgaju nesto o vezi kostunice sa JSO....deco slike kostunice kako drzi zastavu i ljubi i evo ja cu u sve vase teorije zavere da poverujem....ali nema slika  nema......

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

koncert_02 jso.JPG
(78.6 KB, 1034x693)
koncert_03 jso.JPG
(81.77 KB, 1034x693)
koncert_04 jso.JPG
(83.05 KB, 1034x693)
koncert_05 jso.JPG
(95.99 KB, 1034x693)
slava_02 jso.JPG
(125.38 KB, 1034x800)
slava_07 jso.JPG
(127.61 KB, 1034x736)
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Ti si prvi koji je pokazao , dosada nevidljivog i veoma povucenog nosaca Djindjicevog kovcega =Zorana Zivkovica.
Ne mogu da verujem da je do saa odolevao i interesantno je da ga retko ko spominje u silnim prljavim radnjama a on se namazao i sada se krije i bezi od svega.
O osatlima se punoo govorilo pa ne bih da se ponavljam.
Politicka pozadina ubistva Djindjica definitivno ne postoji osim ako se mafija u kriminalci u Srbiji ne racunaju u politicare.
Ta sprega sa kriminalnim svetom Srbije ga je dovela, uz pomoic stranih agentura na celo Srbije- ali ga je sprega sa kriminalcima Srbije kostala glave.
JSO ce biti kolateralna steta kao i rusenje po svaku cenu zgrade u Silerovoj za cije rusenje udovice Kuma i Siptara potrazuju 8.ooo.ooo evra od drzave Srbije.
ja sam za to da to plate zuti, DOS-manlije. LDP i narkoman Ceda koji je valjda dosta izdilovao damoze da plati umesto neduznih gradjana Srbije koji placaju svi stetu .
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
BINGO......veoma je cudno da se bas zivkovic tako lepo provodi,i kako je opusten, na koncertu JSO(covek koji je postao PremijeR posle djidjica,a ne kostunica kako zaostala omladina ldp misli Smile Smile Smile Smile)

tuzno je sve to,u pozadini jedne od slika mozemo videti istaknutog clana Ldp,a naravno tu je i don Ceda i gle cuda sa duzanom mihajlovicem(koga danas optuzuju da je jedan od krivaca ubistva djidjica)......bas mi izgledaju veselo ceda i mihajlovic.....

kako je cudno,i verujem da sve(njih oko 2000) simpatizere Ldp boli sto nemogu da nadju neke slike slicne ovima.....ali ko se sa mafijom druzi od nje i strada......zalim slucaj......
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
nemoj molim te da diras mlade narkomane iz LDP jos su na lakim drogama / Sta li ce biti kada predju na teske droge- ali vise ne znam sta su lake a sta teske droge-po kategorizaciji ldp-ovaca.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
Sta je cudno na ovim slikama... Djindjic je zavrsio kao srpski Kum...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
pa jednom(verovatno i vise puta) se prava udovica zorana djidjica(cedomir jovanovic),zalagao za legalizaciju lakih droga Smile Smile,postavi pitanje jednom don ceda koja je razlika izmedju marihuane i rakije ???????? Smile Smile Smile Smile.....ako nije sam naucio sa 35 god onda dzaba i da mu neko objasni...sine  cedo uzivaj u svojoj travuljini a nas srbe ostavi da pravimo,pecemo i pijemo ono sto su i nasi preci radili........
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
Sta je cudno na ovim slikama... Djindjic je zavrsio kao srpski Kum...

KO se MAca latI od MACA ce i StraDAti.....
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Slicne sam ja slike postavio na temi o LDP.Te slike su sa web sajta crvenih beretki  Smile Smile Smile Smile Zlocinci iz JSO se hvale kao su im oni bili drugari samo dragi Cedica nece da prizna da je skakutao na koncertu  Smile Smile Smile Ima i ona slika gde Zivkovic dize 3 prsta  Smile Smile Smile Smile Smile Da je ovo pravna drzava Cedicu i ekipu bi povezali sa JSO i bili bi u buvari  Smile Smile Smile Smile Ali ovo je Srbija-zemlja snova i cuda gde su barabe super junaci  Smile Smile Samo jos da se pojavi inspektorka Brankica i da dragog Cedicu proglasi za Srpskog junaka.  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Zoran Đinđić i njegovi saradnici su sa JSOom paktirali kada je moralo da se paktira, 5. oktobra ali su zato i odmah nakon toga krenuli da JSO rasformiraju.
Zato je JSO digao pobunu protiv Vlade Srbije krajem 2001.

Sa druge strane Koštunica je toj pobuni bio politička podrška, a članovi njegovog kabineta su se viđali sa članovima zemunskog klana i od njih dobijali poklone.

Priča je jasna, sa jedne strane Đinđić koga JSO ubija i sa druge strane Koštunica koga JSO dovodi na vlast.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Zoran Đinđić i njegovi saradnici su sa JSOom paktirali kada je moralo da se paktira, 5. oktobra ali su zato i odmah nakon toga krenuli da JSO rasformiraju.
Zato je JSO digao pobunu protiv Vlade Srbije krajem 2001.

Sa druge strane Koštunica je toj pobuni bio politička podrška, a članovi njegovog kabineta su se viđali sa članovima zemunskog klana i od njih dobijali poklone.

Priča je jasna, sa jedne strane Đinđić koga JSO ubija i sa druge strane Koštunica koga JSO dovodi na vlast.

 Smile Smile Ma da.Jasno sve ko beli dan a?Tvoj predsednik vozi dzip i skija se na Kopaoniku i drzi ergele a Kostunica vozi juga  Smile Prava mafija taj Kostunica   Smile Smile Smile Smile Kostunica je za vas nivo uvek bio i ostace.Vi ste sljam Srbije  Smile Smile On se nikad nije spustio na nivo Cede i zato vas pece mnogo.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.