Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:06:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reforma Srpske vojske !!!  (Pročitano 9285 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kakve bre reforme? O cemu oni pricaju? Moj brat isao u vojsku pre 4 meseca, i posle 2 su sve vratili kuci posto nisu imali sta da im daju da jedu! Sta pricati o reformama?! Smile Smile Smile

Trebali su ih poslati u skupštinsku kantinu. Tamo se krka kol'ko 'oćeš - i to za džabalesku! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6120
Kakve bre reforme? O cemu oni pricaju? Moj brat isao u vojsku pre 4 meseca, i posle 2 su sve vratili kuci posto nisu imali sta da im daju da jedu! Sta pricati o reformama?! Smile Smile Smile

Trebali su ih poslati u skupštinsku kantinu. Tamo se krka kol'ko 'oćeš - i to za džabalesku! Smile
To i jeste strasno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6300
ma sviraju k...u! nema para braćo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
unistavaju nas polako ali sigurno...
Stalnim slabljenjem sistema odbrane nase zemlje docicemo do toga da cemo strahovati od bilo koga iz okruzenja...
Ovakvim njihovim reformama mi postajemo sve slabiji i slabiji...pitanje je kako cemo se odbraniti sledeci put. A na Balkanu nikad nije bilo mira i tesko da ce ga ikad i biti.
Jedan od osnovnih zadataka vojske je odvracanje neprijatelja od agresije na nasu zemlju zato ona treba biti sto jaca...[font=Verdana][/font]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
  Imalo para ili ne, kada se skupi gomila nesposobnih i samoproklamovanih genija koji su ubeđeni da su najpametniji i počnu da reformišu vojsku dobije se ono što smo mi dobili. Dakle neku organizaciju za koju se svi krste napolju jer takve organizacije jedinica nema nigde u normalnom svetu. Po onome što stoji i kako kaže načelnik generalštaba, koji i nema kvalifikacije za to mesto gde je, posao vojske nije da ratuje ili brani ovu zemlju i ljude, već im je posao protivterorizam i  borba u svetu protiv njega ( čitaj: ide se da gine za Amere). Naravno, ako ipak dođe do toga da treba da se brani dupe onih odozgo ima član da se tada poziva rezerva, koja inače i nije obučena nikako jer je vojska profesionalna, pa se primeni recept jednog brkatog čike iz 1941, tj taktika neobučena gomila mase ima da pobedi tehniku i spasi moj položaj. Sobzirom da je ova vojska ionako proširenje policijskih specijalnih jedinica, moj glas je da ih lepo ukinemo pa da bar za sada uštedimo pare. Možda se neko seti vojnih pravila nekad u budućnosti pa napravi vojsku kakva treba da bude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Linux
Browser
Mozilla Mandriva 1.0.6-15
Kamo srece da dodje do pravih reformi a ne do ovih razreformi
Poenta je sto su oni koji sve organizuju, ocigledno pod prevelikim uticajem nekih centara, kako u zemlji tako i van nje. Najvise me nerviraju domaci dusebriznici i cuvari demokratije.Ti grdni demokrate i vrli gradjani neke zemlje Gradjanije, koji su od ove nase zemlje napravili ispostavu i test poligon nekih centara moci , uspeli su i vojsku da uniste i naprave reformama jednu smesnu organizaciju koja ne bi mogla da izadje na kraj ni sa sumarima neke ozbiljne zemlje. U takvoj smo situaciji da je vrlo malo mogucnosti za resenja. Ne bih da budem totalni pesimista , ali cini mi se da je nas izbor ne mnogo bolji od  "....carstva zemaljskog ili carstva nebreskog" !
Mozda sam smesan sa svim ovim, ali reforma vojske nije kraj nasim reformama i rekao da ce ih biti jos a da cemo pravi rezultat videti jako brzo...pitanje je samo kolike ce posledice biti i da li cemo moci da ih uopste sagledamo.
Toliko od mene i oprostite na smaranju.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
pa evo ostaćemo na 212 tenkova i 320 BVP-a! Smile a šiptari imaju 300 T-54/55ica + nešto kineskih Tip59/69. glavna fora kod T-55 je ustvari i bila masivnost. zato predlažem da vojska organizuje rezervnu tenkovsku diviziju sa svim tenkovima koje želi da izbaci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
odakle ti ideja da siptari imaju tenkove? Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
pa nisam siguran, ali na wikipediji se vrte ti podatci. mislim da si mislio da sam mislio na kosovske šiptare? ne ja sam mislio na albanske šiptare, tj. šiptarske šiptare. nego sećam se da sam na irandefece forumu video da je jedna šiptarska budala napisala da je teritorijalna odbrana kosova imala tenkove M-84 i T-55, helikopterer mi-8 i Gazelle, Ognjeve i Migove 21, ali ga je neki grk spustio na zemlju objasnivšimu da su TO imale samo par Kragulja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung sgh-550i
Da mi se ne svidja cela ova prica to priznajem.
Jedino koliko toliko ohrabrujuce je sto je i vecina zemalja iz okruzenja pod slicnim diktatom.
Skoro sam video podatke za Bugarsku-45.000 vojnika, sa planom da ih za par godina bude 39.000 u zbiru (armija, mornarica i vazduhoplovstvo) sa nekih 160 tenkova i jednom eskadrilom borbenih aviona.
Na Balkanu se izgleda vise pitaju Ameri ko ce kakvu armiju imati nego same zemlje cije su to armije. Nazalost.
IP sačuvana
social share
Sivi soko, sivi soko, sivi soko, ću-ću-ću. Sivi soko, soko sivi, sivi soko, šubi-dubi-du!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 10:06:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.