Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:27:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: svekrva  (Pročitano 18826 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
Jedan moj ujka se posvadjao sa njegovima, uzeo u zakup kucu i poveo zenu sa dva deteta sa sobom. Poneo je od njegove kuce gde su ziveli sa njegovima samo par tanjira i nekoliko kasika, viljuska i nozeva. Ostao u dobrim odnosima ali jednostavno je uvideo da im je tako zivot bio nepodnosljiv i odselio se. Evo ga sad, napravio svoju kucu i zive bas onako fino.

Htedoh reci, problemi se lako rese kad su ljudi normalni pa se napravi neki dogovor.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
jel' sam ja isuvise plava ili... ja stvarno ne razumem kako je u ovom tvom slucaju postignut ikakav dogovor?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
Nisu mogli vise da zive sa njegovima, dogovorili se izmedju sebe i odselili se. Lako je kada se imas sa kim dogovoriti Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
ok. Mislila sam da se "dogovor" odnosi na njegovu familiju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
znam samo jedno,da se udam od sad pa dvesta godina-nećemo živjeti u zajednici.

i nikako ne valja poznavati njegovu majku prije nego njega,to mi je  Smiley 1

kao-e ti bi bila super za mog sina... Smile Smile
desilo mi se da baš jedna naša prodavačica svašta ispriča svom sinu o meni,on počne da me muva...kao-majka mi je rekla ovo,majka mi je rekla ono.. Smile

i kako mi je to inače glupo i neprijatno,od toga nije bilo ništa.
samo što sad leb kupujem maalo dalje,jer me ta žena gleda poprijeko,kao-moj sin ti ne valja,je l  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Citat
Buki nije to sve tako jednostavno. Za zenu te veze ljubav, dete , za majku postovannje , ljubav.

Ma ne zanima me! Dođem li ne daj Bože u tu situaciju, obe ću ih slatko oterati u kurac. Detetu ništa neće nedostajati, ali da živim sa njima - nema teroije. Da hoću da živim sa majmunima, otišao bih u džunglu u Kongo il tako nešto.

Naterati me da biram između majke i žene koju volim... po to bi bio bre vrhunac bezobrazluka i sebičluka. Taman bih im odgovorio takođe ultimatumom - Ili ćete da budete porodica, kao što treba da budete ako ništa drugo onda zbog te ljubavi za koju tvrdite da prema meni osećate i pokušati da izgladite odnose ili nećemo da budemo porodica uopšte.

Nećete? Kofer, pasoš, mrš u pičku materinu! Jamajko evo me.  Smile



O pa ti predajes rundu jel? Ne ide to tako bato. Moras biti musko pa postici sporazume i sa jedne i sa druge strane. Jer ti si nit koja povezuje Smile
Kome si bitniji je poJenta price.
Najcesce moras da sutnes zenu , znam da je to takko lakse, nacice mamice sinovima nove zenice Smile Smile Smile
Bar sam tako cula da su propozicije Smile
Ovo se Buki ne odnosi na tebe nego se osvrcem na sve ono sto znam i sto sam cula.


I nikako da se okanu tog coravog posla i nikada im nije dosta da napadaju, serviraju neke smesne price koje blage veze sa vezom nemaju, kao cula je u supermarketu Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2011, 18:04:43 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
Citat
Kome si bitniji je poJenta price.
A zasto uopste birati i ici na ili-ili? Preseces i napravis ono sto je u najboljem interesu za porodicu.

Ne mozete svi da zivite zajedno? Odselis se.

I dalje postoji animozitet? Predocis lepo da ti smeta i da tako nesto ne treba da rade inace ih teras u PM.

Laka resenja, samo sto je primenjivanje malo teze jer mnogi ostaju po strani iz nekih svojih pobuda.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Citat
Buki nije to sve tako jednostavno. Za zenu te veze ljubav, dete , za majku postovannje , ljubav.

Ma ne zanima me! Dođem li ne daj Bože u tu situaciju, obe ću ih slatko oterati u kurac. Detetu ništa neće nedostajati, ali da živim sa njima - nema teroije. Da hoću da živim sa majmunima, otišao bih u džunglu u Kongo il tako nešto.

Naterati me da biram između majke i žene koju volim... po to bi bio bre vrhunac bezobrazluka i sebičluka. Taman bih im odgovorio takođe ultimatumom - Ili ćete da budete porodica, kao što treba da budete ako ništa drugo onda zbog te ljubavi za koju tvrdite da prema meni osećate i pokušati da izgladite odnose ili nećemo da budemo porodica uopšte.

Nećete? Kofer, pasoš, mrš u pičku materinu! Jamajko evo me.  Smile



Sta ako je problem u tebi?
Ako ti neces da promenis odnos prema tvojoj majci koji pravi konflikte izmedju svih strana?

Recimo ako ti dozvoljavas da ti se majka mesa u sve i da VAM se tvoja majka mesa u sve i nemas muda da joj kazes otvoreno da gresi i da ima bolestan odnos prema vama oboma ili prema tvojoj zeni. Zar ne kapiras da je to tvoja mama i da se iz postovanja prema tebi od tebe ocekuje da ti sa njom razgovaras i resis problem.

Devojka/zena ti to napomene i ti joj kazes sta? Da one to rese izmedju sebe?  Smile

A ti ces i dalje da se smeskas mami i da klimas glavom.. a kad okrenes glavu ona ce da kopa novu jamu tvojoj zeni...

Ne kapiras ti bas najbolje Buki na kojim frekvencijama umeju da rade mozgovi matorih majki .. mozes samo da budes srecan sto mozda ti nemas takvu majku, ili nisi dozvolio da vas dvoje imate bolestan odnos koji bi jednog dana bio destruktivan za svakog treceg koji bi se tu pojavio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia krntija
Moras biti musko pa postici sporazume i sa jedne i sa druge strane. Jer ti si nit koja povezuje

Moram samo da umrem.

Da se razumemo... mogao bih istrpeti njihovo međusobno prepucavanje i prozivanje i normalno, trudio se da svaki nesporazum između njih otklonim. Govorim o onom ultimatumu. To sranje nemam nameru da trpim. Nebitno ko ih postavlja. Ja nikad to ne bih mogao da tražim od svoje žene, a kamoli od svog deteta sutra.

Ne kapiras ti bas najbolje Buki na kojim frekvencijama umeju da rade mozgovi matorih majki .. mozes samo da budes srecan sto mozda ti nemas takvu majku, ili nisi dozvolio da vas dvoje imate bolestan odnos koji bi jednog dana bio destruktivan za svakog treceg koji bi se tu pojavio  Smile

Ja sve ovo govorim sa svog stanovišta, tj. stavljajući svoju majku na mesto svekrve. Druge ne mogu, ne znam kakve su kao majke.


Sta ako je problem u tebi?
Ako ti neces da promenis odnos prema tvojoj majci koji pravi konflikte izmedju svih strana?

Recimo ako ti dozvoljavas da ti se majka mesa u sve i da VAM se tvoja majka mesa u sve i nemas muda da joj kazes otvoreno da gresi i da ima bolestan odnos prema vama oboma ili prema tvojoj zeni. Zar ne kapiras da je to tvoja mama i da se iz postovanja prema tebi od tebe ocekuje da ti sa njom razgovaras i resis problem.

Pa ja ću i razgovarati sa njom, ako je to problem. Mada to kod mene neće ni biti problem, ja prvi ne bih dao da mi se meša u bračni život, a želeće sigurno. Ne verujem da bi to bilo preterano, ali sigurno izvesno. Kao što pokušava da sazna detalje iz mog momačkog života... naglasak na "pokušava". Pa ipak, na kraju krajeva je razumem i ne zameram joj previše zbog toga. To je samo znak da me mnogo voli i samim tim se mnogo brine za mene... možda čak i isuviše.

No, nije samo to što može da prouzrokuje sukob... još sam kao klinac prisustvovao svađi na relaciji svekrva-snajka, koja je eto ispostaviće se i dovela do razdora u familiji, a sve zbog najobičnije ženske sujete. Ja sam bolja - ne ja sam bolja! To ne da mi je bolesno, nego je da ih biješ dok krv ne propišaju.

E recimo to ako bi me snašlo daleko bilo... znači mrš, znači Jamajka.
« Poslednja izmena: 15. Nov 2011, 22:31:53 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ma ok, svako radi onnako kako misli da treba. Resava svoje probleme kako zna i ume. Ili bezi od njih, stvar izbora.
Ja recimo  vise ne dam oca moje dece. Ne dam. Pa nek' umru od muke. MOJ JE Smile Smile

Ne stvarno, moj je Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:27:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.