Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:22:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Sad - EXIT - Za i PROTIV  (Pročitano 12809 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
I ja sam uvek bio za to da EXIT bude u NS-u. Iako mi je BGD bio bliži, nekako je to bolje ležalo NS-u i bilo je originalnije.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Ma u BG svaki vikend ili svaki drugi dolazi neko veliko ime...Bolje je ovako...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: Vojvoda
Citajuci napisanija Novosadjana stice se utisak da su kolektivno iskompleksirani! Nisam Beogradjanin, ali da jesam bilo bi mi drago da procitam u kojem ste tripu!
Samo zapazam! Smile


Ne zapazas nista sto ne treba jer sam i napisao da bilo zapazeno. Jesam (najverovatnije) iskompleksiran jer ne zelim da sve sto je vredno da ode za BG. Znam 4 manifestacije koje su iz NS-a preseljene u BG: 2 su izumrle jer nije bilo interesenata a 2 su privremeno ugasene i pokrenute pod sasvim drugim imenom da ne bi imali obaveze prema pokretacima ideja.
Ne volim plagijatore i otimace kulturnih ideja a BG je to postao u jednom trenutku !!!

@ Grof
Sve je meni jasno kako ide: ja tebi malo para za "kulturu" a ti meni u centru NS-a zgradu koja vise ne treba tu da stoji jer xx godina jer ruzi jezgro grada. MA daj ... price za malu decu.
Sto se tice porasta kriminaliteta ... jesam upucen ali sorry mi tu ne mozemo puno da uradimo.
A sto se tice sponzora: da li si video kako su napali Gradsku skupstinu i same organizatore eXita da javnosti predoce koliko je para na sta otislo??? Ti dusebriznici nase gradske i pokrajinske kase se ne cuju kada treba nesto drugo da se organizuje ili im jednostavno smeta sto je jedna ideja (od strane protivnika i neistomisljenika) uspela i zazivela. Verovatno se mutilo kako se stiglo ali ... tako je kako je. Na nama je da uzivamo u eXitu koliko hocemo.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:22:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.