Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se izboriti sa gay u sebi i postati normalan? Help  (Pročitano 18792 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
 Smile Smile Smile    Smile

Ma covek je ocigledno navijac Partizana pa ga je pogodilo moje prozivanje Juga. A posto ovo nije navijacka tema, ja cu onda ovaj post zavrsiti u pomirljivom tonu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Da , homoseksualci na jugu .. sodomija na severu ... veselo , veselo ...

sodomija? mljac, pa zasto mi to niko nije jos rekao  Smile  Izgleda navijam za pogresan klub  Smile

* Ono "kresi zene" ne izgleda kao los pocetak.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG 4X HD
malkice ste otishli u off jelda?
mada,prepoznajem vezu izmedju  vatrenog navijanja za neki klub i homoseksualizma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2195
Zastava Pirot,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S8
Ja mnogo mrzim pedere !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Ne zelim biti gay, privlaci me i jedna i druga strana. Tesko jeste. Zaljubim se. Ne znam sta da kazem a moja tajna jeste sigurna jer niko ne zna moj identite. Plasim se osudjivanja najpre u porodici, devojke su me precesto odbijale, bukvalno sam rastao bez oca i ako je on stalno bio tu ali je nekako bio udaljen, gradio barijeru, nije imao nizasta razumevanja, prestrog i cesto ponizenje sa njegove strane. Dete sam razvedenih roditelja. Sve to sigurno ima uticaja na psihu. Privlace me nezni i fini, dobri muskarci pametni a takodje i takve devojke. Negde sam na sredini. Strah me da ne pogresim jer ne zelim biti gay. Hocu decu i zenu. Normalan svet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Twinsco, ne postoje bisexualci, to su uvek samo homoseksualci, koji ne priznaju sebi, ili drugima da su to sto jesu. Nema sta da pogresis, onaj ko se zaljubio u muskarca, devojku ne moze da voli. To je bolest, ne zelim da te vredjam, ali sta je tu je, pa bolje, nadji muskarca, i nemoj da se zaludjujes vise. Takodje, to ne moze biti posledica odbijanja devojaka, jer da si hetero, i da ih te je 100 odbilo, jurio bi i 101. Ni drugi ljudi nisu ziveli sa ocevima, pa nisu homoseksualci. Pretpostavljam da zivis u nekom predgradju, pa ti je frka od reakcije okoline, ali laz je najgora stvar, i kad tad ce ti se obiti o glavu kao bumerang, ako ne pomognes sebi. Ali ti to bolje znas. Ovo sto ti ovde pises, je jednostavno bila potreba da to iz sebe izbacis, odn. da nekom kazes ili da vidis reakcije odredjenih ljudi. Uspelo ti je. Najgore bi bilo da non stop lazes i sebe i druge. A devojke, ostavi za prave momke... Vec sam u nekom postu napisala, da ce devojka kad tad otkriti, da si gey, a to devojke ne oprastaju, da su maska. Ja ne bih, nikada, oprostila.

Pretpostavljam da volis Tokio hotel, na toj temi, cete podrzati, tvoji istomisljenici. Mozda se sa nekima od njih i znas, pa ko zna, mozda tako nadjete ljubav, ako je vec nemas. Srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1765
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Znas sta Twinsco,ja mislim da ti volis biti u centru paznje.Ti si bolan ne bio ovu temu otvorio jos 23 juna,a to ti je bilo prije dva mjeseca mogo si dosad i pol promjeniti.Mislim ljuti se kolko hoces al ja ti nevjerujem.Eto.Nemam ja nista protiv homoseksualaca budi sta god ti volja,al eto ja sve nesto mislim da ti nemas taj problem nego neki drugi,pa ti vidi.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Otvoriti se i biti iskren nikako ne moze biti greska, posto se najvise plasis osudjivanja porodice odatle i kreni - mislim da je za tebe vrlo vazno da sve otvoreno kazes, mogao bi barem majci da kazes (Za oca bas i ne znam, jer ja nemam oca). Bitno je i kakve osobe su ti majka i otac, da li znaju da razmisljaju izvan kutije ili se strogo drze pravila drustva. A jel se plasis osudjivanja jer si pomenuo temu pa video reakcije - ko ne prihvati pravog tebe, sa tom osobom nemas sta da trazis. Nema nicega nenormalnog u tome sto te privlace i momci i devojke,a ako si siguran da te privlace zenske (i siguran da ne zelis da budes bi) mogao da se drzis te strane jer je prostije ali nije pravo resenje - pravo resenje je da prihvatis sebe, znam da je tesko, ali znam i kako (Mozda izgleda da ti namecem moj stav ali samo ces tako biti srecan) - Moras naci nekoga ko je kao ti, o njemu moras imati lepo misljenje (ako te privuce za romanticnu vezu super!). To se zove identifikovanje. Lepo misljene o njemu - lepo misljene o sebi (jer znas da si kao on). Kada imas lepo misljenje o sebi NIKO te ne moze povrediti (Znam sve ovo iz licnog iskustva).

asty, zasto pominjes Tokio Hotel, tamo nema homoseksualaca!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Neki i ne moraju verovati kako se ja osecam ali je zajsta tesko. Eto danas sam ceo dan razmisljao o jednom tipu a sa druge strane sretnem devojku za kojom odlepim, ustvari oboje me nenormalno privlace i sta da radim ajd nek mi neko kaze. Oboje su neverovatno slatki i fini i oboje volim? Ne znam. Tesko je. Ne nije u pitanju sexulno uzbudjenje i ne privlace me na taj nacin vec osecam ljubav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Resenje tvog problema se nalazi na Brankovom mostu....potrazi ga!  Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.