2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zona Pres, (nekada) najbolja emisija o kosarci na ovim prostorima  (Pročitano 13538 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung X 680
Nemoj da seres, ti znas da li se Tegi razume u kosarku, ako se neko razume u kosarku onda je to on.

Ne lupetaj vise gluposti, molim te!!!
Ja se izvinjavam modovima na psovkama, bio sam iznerviran Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Lunar XZ130
 Samo se ti izwinjawaj... ne gledash izmedju redowa...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nemoj da seres, ti znas da li se Tegi razume u kosarku, ako se neko razume u kosarku onda je to on.

Ne lupetaj vise gluposti, molim te!!!
Ja se izvinjavam modovima na psovkama, bio sam iznerviran Smile

Nema sta da se izvinjavas kad te niko nije opomenuo...  Smile
Ja sam na tvoju recenicu odgovorio tvojom recenicom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ne znam, ja po nekad gledam tu emisiju i mogu samo da kazem da ne znam odakle ovolika ostrascenost prema coveku i toj emisiji. Ja sam zvezdas btw. Covek je partizanovac i to je jasno manje vise svima, cak mislim da je i on sam u par navrata to i javno rekao, tako da je to jasno. Pored toga, ja recimo mislim da je on prilicno neutralan u svom ponasanju i svojim stavovima i da ne brani ili napada ni jednu stranu bez razloga. Ustvari ja mislim da je on bas veliki zaljubljenik u kosarku, reprezentativnu pre svega i da pokusava da kritkuje sve pojave koji unistavaju tu kosarku. Opet velika vecina igraca koji su harali sa reprezentacijom pos vetu su ili igrali za Partizan, ili se muvali oko njega, tako da on kao neko ko voli kosraku je i logicno da bude naklonjen Partizanu. To sto ga Zvezda bojkotuje, nisam bas upucen, ali mislim da je neko javno saopstenje u pitanju i da valjda zbog toga je ljudima iz Zvezde zabranjeno da gostuju kod njega. I ne bih se nikako slozio da covek ne zna kosarku. Covek zivi za kosarku i mislim da je bas dobro poznaje. Drugo, ne znam da li je on skolovani novinar ili ne, meni licno nije ni bitno, ali znam da je covek poznanik ili cak prijatelj sa svim legendama nase kosarke, pocev od Djordjevica, pa na dalje i cinjenica je da je ulazio i pravio reportaze tamo gde ostali skolovani novinari nisu mogli ni da prismrde. Zato i kao novinar je po meni ok. I na kraju da kazem da aposlutno nemam nikakav razlog da branim coveka, samo sam bio iznenadjen da postoje ljudi koji ga toliko mrze, po meni potpuno bez razloga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Qtek 9600
On je sve samo ne kosarkaski znalac... Izuzetno je subjektivan, i retko kada je osudio prtizan i ponasanje tog kluba... Bar je tako bilo dok sam imao prilike da gledam taj njegov vecernji show... Sve njegove izjave su podmukle i bezobrazne.

Covek misli da je najpametniji, najbolji i da se on nesto pita kada je o kosarci u Srbiji rec... Postavlja pitanja na koja daje uvek sam odgovor, i siguran sam da profesionalni novinar ne bi trebao da se ponasa na nacin na koji se on ponasa... To gde je on sve bio nije njegova zasluga vec zasluga minulih uspeha nasih kosarkasa i njegovo uvlacenje u dupe tim igracima... Danas mi je drug ispricao kako je pozvao posle utakmice u izvestaju na SOS kanalizaciji na to da se utakmice igraju pred praznim tribinama, da se deca ne dovode na utakmice i sl. Zasto ni jednom recju nije osudio ponasanje navijaca svog kluba koji su to sve organizovali i koji su doneli odluku o besplatnim ulaznicama, a u trenutku kada je to pricao pustao je sukob koji su delije imale sa ljudima iz partera koji su nas stalno provocirali, pa su posle dobili po p.cki. Zasto nikada nije osudio sramno ponasanje svinje i nastvak utakmice prosle sezone u plej ofu i pustanje muzike tipa evo banke cigane moj sa razglasa?

Verujte mi na rec on pojma nema o kosarci...

I za kraj on za ovakvo stanje u nasoj kosarci iskljucivo krivi nas klub! A ne vidi svoje postupke koji podsticu mrznju i postupke svog kluba! On je bezgresan i on je zasluzan sto nasa kosarka nije na jos nizima granama... Smile Smile


IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ne znam. Ja ne pratim njegov rad nesto previse, ali onih par emisija sto sam odgledao, nisam stekao takav utisak. Mozda gresim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung X 680
Verujte mi na rec on pojma nema o kosarci...
Tebi neko nesto da poveruje,ccccccc Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Voleo bih da se ova tema sada zakljuca, jer je nisam pocinjao da bi se indijanci prepucavali oko klupskih boja i slicnih gluposti, vec sam hteo da pokrenem raspravu o tome zasto je jedan sportski novinar izjavio da ne sme da se bavi novinarstvom onako kako zeli vec mora da cuti o mnogim stvarima da ne bi odredjeni ljudi iz KK Crvena Zvezda Iskoristili svoj politicki uticaj i zatvorili im televiziju, rekao je jos da svi ti ljudi koji bi ostali bez posla imaju decu i odgovornost prema njima, pa zato ne smeju da pricaju sve sto znaju.
IP sačuvana
social share
Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Qtek 9600
Voleo bih da se ova tema sada zakljuca, jer je nisam pocinjao da bi se indijanci prepucavali oko klupskih boja i slicnih gluposti, vec sam hteo da pokrenem raspravu o tome zasto je jedan sportski novinar izjavio da ne sme da se bavi novinarstvom onako kako zeli vec mora da cuti o mnogim stvarima da ne bi odredjeni ljudi iz KK Crvena Zvezda Iskoristili svoj politicki uticaj i zatvorili im televiziju, rekao je jos da svi ti ljudi koji bi ostali bez posla imaju decu i odgovornost prema njima, pa zato ne smeju da pricaju sve sto znaju.

To nema veze sa realnoscu... On igra igru koju je naucio od praseta...

Postoje razlozi zbog cega treba tu tv stanicu proterati iz nasih prostorija i to nema veze sa njim. Ovako pravi samo alibi...

E dzonidzoni za tvoju informaciju 12 godina sam igrao kosarku i imam polozeno za kosarkaskog sudiju... Bio sam i trener mladjih katergorija u jednom klubu... Tako da za tebe sam master of the universe u kosarci.
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Lunar XZ130
 Master of disaster...  Smile Shalim se...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.