Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zloupotreba bgdcafe razmene banera  (Pročitano 10229 puta)
10. Avg 2003, 09:21:42
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Da li ste primetili da se u bgdcafe razmeni banera vrte SAMO NJEGOVI BANERI, a ne i baneri sajtova koji su prijavljeni u razmeni. Ja sam preko 50 puta refreshovao stranicu i uvek dobio jedan od njegova dva banera.

Da li je to samo bezobrazluk, cisto izrabljivanje svojih clanova ili besplatno reklamiranje njegovog sajta prosudite sami!!!

Ako ste vec uclanjeni nemojte biti ovca vec se isclanite!

Svaki komentar na ovu temu je dobrodosao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Clan sam na bgdcafe-u,prosetam nekad po njihovom sajtu,ima zanimljivih stvari,sto da ne?  Smiley a za banere pojma nemam nikad nisam ni gledala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
A ciji su to SAMO NJEGOVI BANNERI ... ?
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Aquila ima gomilu poseta i par cheatova pa nije cudo ako je vise mnogo vise njegovih bannra nego vasih, ali ne znam bas da li je tako kao sto kazes, iskreno, ne verujem... ne deluje mi kao takav lik.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Na ostalim forumima se vode opasne diskusije na ovu temu ... cudo se nije ovde pojavio ...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto jednostavno ne promenite sistem razmene i svi srecni
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Citat: IvanR
Na ostalim forumima se vode opasne diskusije na ovu temu ... cudo se nije ovde pojavio ...



evo me najzad i ovde posle sto godina... Smiley

pa sve sto sam imao da kazem na tu temu rekao sam na forumu
http://www.elitesecurity.org/tema/27321

ne bih sada da se ovde ponavljam, ali ako imate nesto da prokomentarisete od onoga sto sam tamo izneo... tu sam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam brate, ono sto je aquila rekao 100% stoji, ja sam bgdcafe razmenu primecivao na 10ak sajtova i svi su zaista mnogo manje poseceni od njegovog tako da... 24casa je ok posecen tako da nije cudo sto se oni najvise vrte.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Izgleda da nisi razumeo... on ne zaradjuje kredite za svoj sajt! On je samo POTROSAC kredita, a njegovi baneri koji se prikazuju u razmeni su DEFAULT baneri koji se prikazuju kada nema zaradjenih kredita.

Ako svi sajtovi zarade 7000 kredita a on prikaze 40000 gde je onda razlika? Ta razlika su default baneri i zato se njegovi baneri tako mnogo prisutni u razmeni. Posto je na neki nacin uclanjen u razmenu on svojom glomaznoscu unosi disharmoniju u razmenu zbog svoje velike posete i jednostavno je koristi za sopstvenu promociju.


Pitanje je sad da li bi vlasnik razmene trebao i u kojoj meri da bude uclanjen/involviran u svoju razmenu banera. Poenta je kao sto sam tamo rekao je da ces ti dobiti prikaze koje si zaradio, ali ces 95% vremena reklamirati njegov sajt dzabe!

Po mom misljenju svi vlasnici razmena banera moraju da se drze po strani i da ne budu uclanjeni u sopstvene razmene kako bi sajtovi koji su tamo ukljuceni sami razmenjivali banere, a inace svaka razmena banera ima mali baner 5x468 px koji pokazuje koja je razmena u pitanju. To je po meni dovoljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Po mom misljenju svi vlasnici razmena banera moraju da se drze po strani i da ne budu uclanjeni u sopstvene razmene kako bi sajtovi koji su tamo ukljuceni sami razmenjivali banere, a inace svaka razmena banera ima mali baner 5x468 px koji pokazuje koja je razmena u pitanju. To je po meni dovoljno.

Hehe... biser...
Koja je njegova korist? mislis da mu nesto znaci taj mali pic? pa 95% ljudi to skine Smiley Ne vidim sto ne bi imao prava da se reklamira... a kada nema mesta da se objave krediti razmena ti duguje, tako recimo ja na kredit i ako ne drzim mambu vec 3 meseca na kredit imam prikaze...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.