Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LAZ vs. Istina  (Pročitano 11092 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Gresis Vojvodo Smiley

Ne postoji tek tako poslovica ZAKLELA SE ZEMLJA RAJU DA SE TAJNE SVE DOZNAJU Misli o tome ... Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: L-U-D-A-K
Skoro nikada ne lažem devojke




Evo, vec si slagao   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Citat: sanjica_021
Gresis Vojvodo Smiley

Ne postoji tek tako poslovica ZAKLELA SE ZEMLJA RAJU DA SE TAJNE SVE DOZNAJU Misli o tome ... Wink


E to je nesto drugo! Mislio sam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Zasto je to nesto drugo ako laz koju si izrekao cuvas kao tajnu,isto ti dodje...U lazi su kratke noge Smiley moze i tako da se kaze Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Ma ne cuvam je kao tajnu! Jednostavno sam mislio da se neke lazi zaborave! Nekoga slazes i to sakrijes, kasnije se to zaboravi! Vise tu osobu ne vidis, ili to vise nije bitno pa se samo izbrise ili nesto slicno! A, sad, Bog sve zna, to stoji, ali mislim u odnosu sa ljudima! Ljudima vecina stvari promakne, a to je najcesci slucaj sa istinom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: Pablo
Citat: L-U-D-A-K
Skoro nikada ne lažem devojke

Evo, vec si slagao   Smile


Nisam, a i ti nisi dobro pročitao, rekao sam skoro nikada, a ne nikada.

Ali, pogotovo izbegavam da lažem devojke jer sam se pat puta opekao na neke stvari koje sam slagao i zbog toga sam imao mnogo problema. I od tada se držim onoga: "samo kad moram", a to je zaista retko

A Vojvodo, ne znam za tebe, ali ja zaista ne znam da lažem i u glavnom sve što sam slagao se nekako saznalo (naravno, ne računaju se neke sitnice).
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Sve je stvar vjezbe! :wink:  Smile

Pa ne lazem ni nja non-stop, cisto kada se mora! I izvedem to dobro! Svi znaju da slazu kada su u frci! To je ono tvoje "samo kad moram"! Kada je frka slagat ces sigurno, a ako si malo snalazljiviji dobro ces to da uradis!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: Vojvoda
Sve je stvar vjezbe! :wink:  Smile


ziva istina!!!
uuu... samo ako je dobro smislis (laz).... ma kakvo otkrivanje?!
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Bato, za mene mislim da znas da ne lazem nikada. Mozda mi se omakne u brzini da nesto slazem, ali cu kasnije reci da nije tako... ali smatram da je laz greh i ne cinim je. Video sam svojim ocima kako ljudi od male laze sebi upropaste zivot! A drugo, kada jednom zadjes u klupko lazi, iz toga vise nema povratka... kao grudva koja se valja sa vrha brega. Radije cu da ocutim istinu, ako tako treba, ili da kazem nesto i na svoju stetu, ali u lazi da ziviim NECU! Znam da su me neki ljudi uvek izbegavali zbog toga, recimo moja bivsa direktorka, ali sta im ja tu mogu?! Njihov problem. Ja hocu da zivim u istini i svetlosti.

Sto se tebe tice, pouzdano znaj da te tvoj bata nikada nije slagao i nema nameru.  Naravno da niko od nas nije savrsen, ali kada ljude voliko iskreno i bez lazi, onda je sve na svom mestu Smiley. A ja znam da ti volis iskreno i bez lazi i svoju devojku i svoju familiju. I ko god sumnja u tebe je necovek! Ono cega se bas i bojim je ono sto sam ti jednom rekao, a i vidim po nekim ovde postovima: da te tvoja iskrenost sa svima ne dovede do propasti sa nekim ljudima.  Jer ti si iskreno i drago bice, bato, ali nisu svi ljudi za iskrenost. Nazalost. Od nekih treba zaklanjati sve, pa i iskreno srce.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Bato, hvala o5 i slazem se s tobom od reci do reci (sem ono sto me hvalis - to si ti rekao). Smiley. Hvala svima na iskrenosti.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.