Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:49:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prica o sudbini  (Pročitano 7712 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat: SAnja
Mada posle onog danas, malo nam treba

Ne preteruj...

Uopste utuklo me kako je tema pocela a kako ide trenutno...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Hm... e sad ne razumem, ajde pojasni to malo...
Kako je pocelo a gde je krenulo?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisam se ja bas najpreciznije izrazio...
Poeticno-romanticni kutak ... kad to cujes pomislis na ljubav, na nesto extremno lepo... mislim najcesce je tako....
I onda naletis na ovakvu temu i ubije te u pojam   Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pa ja sam zamolila Anju ad napise neku pricu o njemu,jer sam to vece gledala film o ovom pevacu i jako me je dirnula njegova sudbina,pogotovo sto je film uradjen tacno onako kako mu je zivot tekao,sto je mogao imati sve i imao je,ali ga je droga upropastila...Ima predivne pesme i uglavnom su sve tuzne...
Evo ukratko o njegovom zivotu...
Jos u osnovnoj skoli je pevao,otac mu je bio alkoholicar,imao je brata,sestru i majku...Otac je umro kad je on bio mali,ozenio se sa 17 i dobio sina,zenu je mnogo...voleo do smrti...Danju je radio fizicke poslove a nocu je isao po kafanama i molio gazde kafana ad ga puste da peva...Optuzen je za silovanje koje nije pocinio i bio u zatvoru zbog toga...Kad je izasao obecao je sebi da ce postati zvezda narodne muzike,brat mu je mnogo pomogao u tome...snimili su kasetu i jedva ubedili jednog producenta ad odslusa kasetu...tako je sve pocelo...Morao je ad promeni prezime...Njegove kasete su se prodavale kao alva,imao je hit za hitom i zaista je preko noci postao zvezda...Svuda osvajao prva mesta na takmicenjima...Zena ga je ostavila i nasla drugog...odlazio je potajno i posmatrao sina kako se igra sa drugarima...Sve pesme je posvetio njoj...Mogao je da ima koju je hteo , on je hteo nju,ali nju nije mogao da ima...Da bi ubio tugu najbolji drug mu je dao drogu i tako je poceo...Jednom je bio u tako teskom stanju da nije mogao da peva,publika je negodovala,poceli su da izlaze iz kafane...On je tada uzeo usnu harmoniku,stavio je u usta i poceo sa svira,svi su se odusevili...U to doba najveci pevaci su dolazili da ga slusaju i svi mu skidali kapu i klanjali mu se...
U svakoj je trazio nju,svaku priliku je koristio da je nazove telefonom,da joj cuje glas...Jedno vece pre turneje otisao je do nje sa buketom cveca,ali je video sa njim...to ga je slomilo,od onda je poceo da pada,tugu ubijao drogom,alkoholom i kurvama...
Najboljem drugu se zaduzio toliko da je morao stan ad proda...auto...sve sto je imao i steko...Na kraju je ostao duzan jos 10 000 $ sreli su ga jednu noc i isprebijali,jedva se odvukao do njenog stana,tamo je sreo njenog tada vec muza,ispricali su se,na kraju mu je rekao "imas predivnu zenu i dete,cuvaj ih" i otisao...Panduri su ga sreli i uhapsili jer su mislili da je pijan,u pritvoru se obesio,zadnje reci su mu bile "I mrtav cu te voleti"...

Sad zamislite kako je njegovoj zeni kad gleda film koji je snimljen o njemu ili kad cuje neku njegovu pesmu... Ja sam plakala svaki put kad sam gledala film...

Vidis Ivane i ovde se radi o ljubavi,ljubav ga je unistila...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Au Sanja, ja sam jos i dobro napisala pricu prema podacima koje sam ja imala, nesto sam i pogodila...

@Ivan

Sta fali tuznim depresivnim pricama?!
Trenutno se tako osecam tako da je to samo odraz moje psihe...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pa ja sam tebi dala par teza a ti si trebala ad napises citavu pricu...majstor si ti ipak za to Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:49:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.