Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:28:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da je glasanje danas,kako bi glasao/la?

Glasanje završeno: 16. Avg 2007, 02:07:23

Srpska radikalna stranka
24.8%  (33)
Demokratska stranka
21.1%  (28)
Demokratska stranka Srbije
13.5%  (18)
Liberalno Demokratska Partija
17.3%  (23)
Socijalistička partija Srbije
1.5%  (2)
Srpski pokret obnove
6%  (8)
G17+
3.8%  (5)
Nije na listi
1.5%  (2)
Ne glasam ni za koga
10.5%  (14)
Ukupno glasova: 133
Idi dole
Stranice:
1 ... 72 73
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako biste glasali sada?  (Pročitano 35777 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Tema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
o mom mišljenju,ranije a i sad, on je konfliktna ličnost koja ima previše tereta na glavi za svoje godine
Slazem se . . . Ja prvi ne glasam za Ldp zbog toga . . . Al nije stvar ko je bolji u ovom trenutku vec ko je manje los. . . Mislim da Ceda moze da uradi vise od Dss-a koji nista ne radi(e)

Citat
evo da pogledamo samo njegov poslednji predizborni slogan "od nas(tebe, mene) zavisi" , na koji se svi ldp-ovci zdušno pozivaju kao neki spasonosni recept za budućnost svih nas(ili njih).
da ti samo kažem da recimo za moju decu to jeste tačno ali kakve veze ima čeda sa tim što je on "otkrio" rupu na saksiji.
otkad znam za sebe znam da od sebe zavisim i sve što sam stekao je zavisilo isključivo od mene.
U tome i jeste poenta. . . Covek koji nam prvi kaze u oci "alo bre,oces bolje da zivis,pa radi onda nesto Smile ") umesto ostalih poruka po kojima se sve samo sredjuje i nama ostaje samo da sedimo kuci,gledamo tv,i da cekamo da nam plata poraste, i naravno da glasamo za doticnu stranku . . .

Citat
Djindjic je mrtav - on je proslost Srbije i samo se slabi pozivaju na njega a u stvari su gaizdali i prodali.
Covic- covek kji je kao direktor FMP-tada drustvemne firme- ispalio neispravnim konzervama i vojsku i nekoliko mesnih industrija u Srbiji koje su radile za vojsku i od toga stekao za seb-sportsku halu FMP u Zelezniku, fabriku FMP na zenino ime .  A posebna prica je koliko je love izdrpao kaoda je bio koordinator za KIM.
cefda Jovanovic- uzlud trositi reci na buduceg mrtvaka - stici ce ga sudbina onoga koga je izdao i prodao.
Ne oni nisu potrebni Srbiji i tesko nama ako su oni svetlo na kraju tunela.
Sacuvaj me Boze takvog svetla i neka doveka \Srbija zivi u mraku pokraj takvih fenjera i luconosa svetlosti
Uz svo postovanje Stami . . .floskule izdaja, svetlo na kraju tunela,prodaja,crne sile zla,sloboda,tama,tuneli i tako to  su komunisticki izgovori i    reci koje gutaju samo nasi polupismeni ljudi. . .

I ceo tvoj post je u tom Slobicevsko-radikalskom fazonu "jbacemo mater zapadu,mozemo sve sami,najvaznija je sloboda" Sta ti ili ja ili bilo ko drugi i znamo o slobodi???Po cemu je neko izdao,prodao??Mrzi me uopste da odgovaram na svaku tvoju recenicu ovde. . . Jbg svako ima pravo na svoje misljenje. . .

Citat
А чиме је то његова породица заслужила вилу на дедињу (и највероватније пар фирми)?
Zasto ne??Mada ja i nisam siguran za tu vilu na dedinju . . . Jel to uopste steretip?? kao neko ima vilu na dedinju i onda je ultra kriminalac,sve je pokrao,niko ne moze da zaradi to??serem se u vilu na dedinju. . .

Citat
Ову глупост за Чеду и Човића су ти лепо објасниле колеге у претходним постовима...
Da da objasnjenja su bila fantasticna, carsijske price rekla kazala. . . sad svi sve znaju . . . Isto ko za fudbal svi posle bitke generali. . . .Svi tacno znaju sta je trebalo uraditi. . .Dakle opet bi sebe citirao "prvi ne glasam za Ldp zbog toga . . . Al nije stvar ko je bolji u ovom trenutku vec ko je manje los. . . Mislim da Ceda moze da uradi vise od Dss-a koji nista ne radi(e)"
Koštunica zna se! Smile
Pu Pu . . .   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Galaxy
ma neeeeee  kakav ceda , kostunica, tadic i pi..e materine!!!

marijan risticevic i seljacka stranka zakon  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

svi motike u ruke pa na kopanje u njivu i nema zime  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
svi motike u ruke pa na kopanje u njivu i nema zime       
Samo njiva Srbina spašava! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
I? Jel to sve sto imate da kazete na ovu temu ? Ako je to sve, da privodimo kraju polako ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zatvaraj! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Glasanje je završeno: 16. Aug 2007, 02:07:23
Od ukupnog broja glasova (133) (tuzno) ,

Radikali su poneli Zlatnu Kopacku sa 33 glasa
Sledi Demokratska Stranka sa 28 demokratskih glasova
LDP,stranka koju stalno ometaju i uznemiravaju,nasla je svoj dusevni mir i blagostanje na trecem mestu, sa 23 skromna, ali preporodna glasa  Smile

Burek je glasao, do nekih novih fiktivnih ili stvarnih izbora ...
Good night and good luck.

[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 72 73
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:28:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.