Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:06:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Emma Watson ~ Ema Votson  (Pročitano 15168 puta)
16. Jun 2007, 20:02:44
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
Emma Watson

Biografija :

Puno ime: Emma Charlotte Duerre Watson

Nadimak: Em, One Take Watson (zato sto uglavnom sve scene snimi iz prvog puta)

Roditelji: Oni su advokati, ali su razvedeni. Ona zivi sa majkom i mladjim bratom Alexom. Tata (Chris) advokat, Mama (Jaqueline) advokat, Brat (Alex - 3 godine je mladji od Eme)

Kada i gde je rođena: 15. april 1990. godine u Oxfordshire, Engleska

Adresa: Oxfordshire, England

Hobi: Igra hokej, tenis, Stoni tenis, Kosarku, Umetnost, ples i igra

Zanimljivost: Iako joj je u filmu kosa smedja, njena prava boja kose je prljavo plava, farbaju je zbog potreba snimanja.

Uzori: Julia Roberts, Sandra Bullock, Goldie Hawn.

Kućni ljubimci: Dve macke koje se zovu Bubbles(Baloncic) i Domino.

Prva uloga: Iako joj je uloga Hermione Grainger prva profesionalna uloga, Emma je prvi put zaigrala u skolskoj predstavi, i to vec sa sedam godina.

Nagrade: Pocetkom 2004. godine proglasena je za glumicu tinejdzerku koja najvese obecava i tom prilikom joj je u Londonu dodeljena nagrada - FIRST LIGHT FILM AWARDS.

Visina: 165 cm

Oči: Tamnobraon

Kosa: Prljavo plava

Slobodno vreme: Provodi na suncu, sa porodicom ili prijateljima, peva i naravno glumi.

Sviđa joj se: Brad Pitt i misli da je Orlando Bloom sladak

Za 16-godišnju Emmu Watson već znate da obožava Brada Pitta, ali, zbog izvesne razlike u godinama, holivudski srcelomac neće moći da ispuni njenu najveću želju-da se pojavi u sledećem nastavku serijala. Naime, u ˝The Goblet Of Fire˝ predviđena je Emmina prva prava ˝HP˝ romantična scena, pošto se u četvrtoj knjizi Hermiona zaljubljuje u bugarskog tragača Viktora Kruma. ˝Brad je, nažalost, isuviše star da igra dečaka, a J. K. Rowling kao za inat nije smislila lik plavokosog Hogwarts kvidič trenera˝, kaže Emma, ˝Ali pošto sam ovih dana upoznala glumca koji će igrati Viktora Kruma(Stanislav Ianevski), moram da kažem da mi se i on sviđa-sigurna sam da će naše romantične scene biti OK... Ali, ne baš PREVIŠE romantične, ako razumete šta hoću da kažem...˝

Emma i dalje skače u mestu i ciči od oduševljenja kada se seti dana kada je upoznala svog ljubimca. Evo kako je to izgledalo: ˝Brad je snimao ˝Troju˝ u Šeperton studiju, sasvim blizu studija gde smo radiji ˝Harija Potera˝. Jednom su mi rekli da moram na brzinu da skočim do Šepertona, kako bih snimila neke dijaloge. Dok smo se vozili kolima, moja sekretarica Emilija rekla mi je:˝Emma, znaš šta? Nemamo nikakvog posla u studiju, idemo da te upoznamo sa Bradom Pittom!˝ Načisto sam pošizela! Dobila sam takvu tremčugu, kakvu nisam osetila ni za vreme audicije. Ipak, susret je bio divan, a Brad tako ljubazan. Još kad mi je rekao da su Jennifer Aniston i on bar deset puta gledali prva dva ˝HP˝ filma! Bila sam presrećna!˝

Možda Je i Brad imao tremu što upoznaje slavnu glumicu - ne treba zaboraviti da je Emma Watson zvezda filmova koji su među 7 najgledanijih u istoriji filma. Nijedan Bradov film, pa ni aktuelna ˝Troja˝, ne mogu ni da primirišu Top Ten.

Emma je trenutno najpopularnija svetska tinejdžerka, ali ni nju, baš kao ni Daniela Radcliffa, uspeh nije mnogo promenio. Možda baš zbog toga što privatno noje sasvim nalik Hermioni. ˝Definitivno nisam ˝Miss Perfect˝. Uživam u školi, ali nisam najbolja u svim predmetima, niti me stalno biraju za predsednika razreda. Ponekad se ponašam kao dečak, a ponekad i ženstveno-kako mi se ćefne!˝

Obično nosi džins i majice(˝Bilo mi je drago što sam to mogla da nosim i u filmu,najzad sam se rešila one odvratne Hogvortske suknje˝), obožava sport, naročito atletiku, a posebno joj je sladak uspeh u povlačenju konopca, kada su se sukobili dečaci i devojčice iz njenog razreda: ˝Tako lako smo ih pobedili, da je to bilo za ne verovati! Posle nam je nastavnica fizičkog objasnila taknu uspeha-devojke u našem uzrastu imaju razvijenije butine!˝

Emma redovno mora da ˝posvetli˝ kosu, kako bi imala pravi ˝Hermione look˝. Njen lik je u novom filmu ˝pravi rock`n`roll˝, jer se hrabro suprostavlja nastavnicima i zločestom Melfoju. Kao i Daniel Radcliffe, ne može da se iščudi kakva je bila klinka kada vidi neke scene iz prvog ˝HP˝ filma: ˝Moja mama čuva jedno komšijsko dete, koje stalno hoće da gleda Harija Potera. Pre neki dan sam upala u sobu i videla na Tv-u jednu od svojih scena. Samo što se nisam onesvestila,o moj Bože, pa to nisam ja!˝

Emmini roditelji su advokai(sada već razvedeni), koji su 5 godina živeli u Francuskoj. Ima stari krug prijatelja, uz koje je odrasla i koji će je uvek doživljavati kao normalnu osobu, a ne kao filmsku zveudu. Naravno da je stekla dva nova prijatelja: ˝Den i Rupert su duhoviti i stalno smišljaju neke šale. Oni su zapravo sjsjan par komičara i mogu da se kladim da će posle Harija Potera ponovo zajedno zaigrati u nekoj otkačenoj komediji!˝

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

news.jpg
(29.79 KB, 300x400)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
kolko sam se ja lozio na nju do skora...
i sada je lepa devojka... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi nov sam u ovome i zato mi oprostite!Treba mi pomoć!Voleo bi nekako da stupim u kontakt sa nekim od mlade ekipie Harry Potter-a.Ako neko moze da mi pomogne,bio bih mnogo zahvalan! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
ne gledaj u mene... Smile
pitaj shoneta preko"privatno" ili lupaj postove po...po...pa,po ovom forumu je najbolje,ili po film,televizija,pozoriste....
usput,ako ti treba neka pomoc oko foruma,slobodno reci...ne pravim se baja,kazem ti to i dobre namere.i mene su savetovali... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
prvi put sam na ovom forumu ...pišem nešto o Emi...hvala za biografiju.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako bi izjebo ovu emu votson, a osim toga nisam nikad vidio ljepsu tinejdzerku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Zašto Hermiona beži sa časa?

I ne samo sa časa, već sa celog fakulteta - zbog nemilosrdnog zadirkivanja od strane ostalih studenata.



Ema Votson (22) je 2009. upisala Univerzitet Braun u Providensu u SAD, i za glavne predmete odabrala istoriju žena u Evropi i dramu. Popularna Hermiona iz serijala filmova o Hariju Poteru tada je rekla da se nada da će je kolege lepo prihvatiti, i da će je gledati kao običnu studentkinju, a ne glumicu poznatu u celom svetu.

Ema je nedavno najavila da će napraviti pauzu u studiranju, jer ne može da uskladi profesionalne obaveze sa školskim. Britanska štampa piše da ovo nije pravi razlog, već da Votsonova napušta fakultet jer ne može više da izdrži "prozivke" kolega.

"Ostali studenti nisu prihvatili Emu, već je i dalje tretiraju kao 'vanzemaljca'. Odnose se prema njoj podsmešljivo, i redovno dobacuju na času ako ona govori", piše "Dejli mejl".

List navodi da je omiljena "prozivka" ostalih studenata dok Ema odgovara rečenica "tri poena za Grifindor", i drugi citati iz "Harija Potera".


Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:06:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.