Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:20:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: moze li ljubav da vas ugusi  (Pročitano 6391 puta)
15. Jun 2007, 22:23:14
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
Ovan - Osjeća se ugroženim.
Nepredvidiv i egocentričan, Ovan zahtjevnošću i strašću, često i sam zna gušiti voljenu osobu, nametati joj pravila igre. No, taj isti ljubavni recept ne vrijedi ako on to doživi od partnera. Ako mu partner svaki čas govori "Volim te, a ti mene?" Ovan će se osjećati ugroženim, jer ne voli nikomep olagati račune.

Bik - Vraća još većom mjerom.
Izdržljivom i postojanom Biku ljubavi nikad dosta. Kao što voli dobro jelo, tako voli konzumirati puno ljubavi- i sve može dobro probaviti. Posesivan je i ljubomoran te traži emocija u neograničenim količinama. Pravi erotski gurman, uživat će u izljevima ljubavi i vraćati još većom mjerom!

Blizanci -Bježi glavom bez obzira
Nemirni i lepršavi Blizanac bježi glavom bez obzira od svakog oblika sputanosti, a naročito kada je u pitanju prejaka ljubav. Smeta ga partner koji provjerava svaki njegov korak i guši vatrom svojih osjećaja. Razigrani Blizanac u vezi traži više ležernih razgovora, seksa i izlazaka, a manje emocija. Za sputavajuću ljubav on nema ni vremena ni strpljenja.

Rak - Želi potpuno spajanje-
Nježni i pažljivi Rak sanja o vezi u kojoj od partnera doživljava potpunu predanost i puno ljubavnih dokaza. Stoga nema govora da bi ga nečija ljubav mogla gušiti. To mu je dokaz da ga partner voli istom snagom kao i on njega. Njegova je duša duboki ocean , a srce široko kao nebo- nema tih osjećaja koji ne bi stali u njega. Rak je posesivac, guši ljubavlju, davi , gnjavi, ali takvu ljubav i sam priželjkuje.

Lav -Ispod dostojanstva
Ponositom Lavu je ispod svakog dostojanstva imati vezu s partnerom koji ga sputava u izljevima ljubavi. To će mu u početku imponirati, biti potvrdom vlastitog šarma i neodoljivosti. No ako partner dade maha emocijama, Lav će osjetiti da gubi dominaciju u vezi. On prihvaća samo onoliko pažnje i ljubavi koliko odgovara njegovom egu. Osim toga, takav odnos loše djeluje i na njegov imidž probirljiva ljubavnika.

Djevica - Čuva svoju intimu
Ako suzdržana Djevica doživi vezu koja je guši, doći će do kratkog spoja između nje i partnera. Isprva bi se Djevica mogla dobro osjećati, jer joj navala tuđe ljubavi pomaže da razbije neke vlastite osjećajne barijere. No , takav joj tempo neće dugo odgovarati . Brzo će se vratiti u rutinu svoga života gdje sve ima svoje mjesto. Ona prije svega cijeni osobe koje poštuju njenu intimu.

Vaga- Može dugo podnositi
Obazriva vaga može jako dugo podnositi i tolerirati vezu koja je guši. Sporo postaje svjesna da joj takav odnos smeta, a kad shvati, trpi partnera da ga ne povrijedi. Pripadnici ovog znaka su društvene osobe, koje imaju svoj osobni ritam u kojem nema požurivanja i forsiranja. Ako je za svoj ukus previše voljena, Vaga će se izvući iz veze polako i s puno takta.

Škorpion- Iskoćit će iz kože
Posesivan i ljubomoran Škorpion, iskočit će iz vlastite kože u vezi koja ga guši. Naime, takav je odnos kao tempirana bomba, previše nabijen emocijama i ljubomorom koja izjeda obje strane istom snagom. Škorpionu je u krvi da svog partnera "mrcvari" provjeravanjima, no ako se to isto dogodi njemu, neće to moći podnositi.

Strijelac-Dat će petama vjetra
Njemu pretjerana ljubav sputava jednostavnost i otvorenost, pa neće u svome životu trpjeti nikoga tko se jako "prilijepi" za njega. Nestrpljivi Strijelac mrzi sve što je statično i monotono. Uloviti ga u ljubavnu mrežu i nametnuti mu pravila igre je nemoguće. Prirodno ne podnosi stege i okove, suviše je nestalan da bi apsorbirao vezu i partnera koji previše traži. Takav odnos brzo "nanjuši" i bježi.

Jarac- Nestaje u vidu magle
Suzdržani jarac zna osjećati veliku strast prema partneru ali je on prikriva. No, ako je on pritisnut i proganjan silom nečije ljubavi, to može ugroziti i njegovu emotivnu ravnotežu. Suviše dominantan i zahtjevan partner ne uklapa se u njegov program. Osjeti li da ga ljubav guši, iz života te osobe nestat će u vidu magle. Njegov ljubavni život odvija se po unaprijed isplaniranoj shemi - on bira, ljubi, ili ostavlja. Suprotne aranžmane izbjeći će na sve načine.

Vodenjak- Nestat će netragom
Vodenjaku su nepomirljivi stalni izljevi ljubavi smatrajući da naljubav nije potrebno non-stop podsjećati. Naleti li na partnera koji ga sputava, parti i dodijava ljubavlju, bit će iznenađen takvim odnosom. Potrudit će se partneru objasniti da traži slobodu, no ako druga strana ne ukaže razumijevanje za njegovu ljubavnu filozofiju , jednostavno će nestati iz života takve osobe.

Ribe- Ljubavi nikad dosta
U zaljubljivoj i romantičnoj Ribi toliko je ljubavi da i sama zna partnera gušiti silinom svojih emocija. No, ako sretne sebi sličnu osobu, Riba će biti oduševljena. Naime, ovoj zaljubljivici nije nikada dosta potvrda ljubavi i tako vrlo dobro funkcionira s partnerom koji je zahtjevan kao ona. Utopljena u moru ljubavi, osjećat će se baš kao riba u vodi.

preuzeto sa neta
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Bolje više,nego manje

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12


Bik - Vraća još većom mjerom.
Izdržljivom i postojanom Biku ljubavi nikad dosta. Kao što voli dobro jelo, tako voli konzumirati puno ljubavi- i sve može dobro probaviti. Posesivan je i ljubomoran te traži emocija u neograničenim količinama. Pravi erotski gurman, uživat će u izljevima ljubavi i vraćati još većom mjerom!



Hmm?Ah ta ljubomora... Smile...ali sam primjetila da se posesivnost i ljubomora kod mene povećavaju kada je i druga osoba takva...u tom smislu vraćam sve što dobijem hi,hi doslovno
Ali ako se družim sa nekim neovisnim ,slovodnim...takvo moje ponašanje izostaje...tj.opet vraćam dobiveno i ja se osjećam slobodno...
I jedino što nevolim prevelike izljeve ljubavi...malo sam grublja u tom pogledu Smile volim da se ima neka kontrola prema osjećajima (prema svemu Smile)
IP sačuvana
social share
Bla-bla
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung versus
Ovo za skorpiju potpisujem,ista ja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Ne znam ljudi, ja sam ljubomoru dozivela samo kod Bikova.
A Rakovi umeju da budu ljubomorni ali ne pokazuju tako kao Bikovi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
kako da ne
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
HAHA! Kako je super za Rakove i Ribe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hehe...meni nikad dosta Smile ali i treba mi sa vremena na vreme i malo slobode da se odmorim pa onda opet emocional drift Smile
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Pa nije bas al ajde  Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
Vaga- Može dugo podnositi
Obazriva vaga može jako dugo podnositi i tolerirati vezu koja je guši. Sporo postaje svjesna da joj takav odnos smeta, a kad shvati, trpi partnera da ga ne povrijedi. Pripadnici ovog znaka su društvene osobe, koje imaju svoj osobni ritam u kojem nema požurivanja i forsiranja. Ako je za svoj ukus previše voljena, Vaga će se izvući iz veze polako i s puno takta.

Ja sam stvarno pravi predstavnik svog znaka Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Citat
Rak - Želi potpuno spajanje-
Nježni i pažljivi Rak sanja o vezi u kojoj od partnera doživljava potpunu predanost i puno ljubavnih dokaza. Stoga nema govora da bi ga nečija ljubav mogla gušiti. To mu je dokaz da ga partner voli istom snagom kao i on njega. Njegova je duša duboki ocean , a srce široko kao nebo- nema tih osjećaja koji ne bi stali u njega. Rak je posesivac, guši ljubavlju, davi , gnjavi, ali takvu ljubav i sam priželjkuje.
Ruku na srce dosta je tacno, bar kad ljubav preraste u nesto ozbiljno.
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:20:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.