Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako koji znak provodi svoje slobodno vreme  (Pročitano 10898 puta)
15. Jun 2007, 22:21:36
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
Kako koji znak provodi svoje slobodno vreme....


Ovan u slobodno vreme mora da sagori energiju koju ima u neograničenim količinama. Što se njih tiče, njihov slobodan dan bi, da imaju prilike, izgledao ovako: vožnja biciklom uz Mont Everest, zatim, let preko okeana na zmaju, a uveče lud provod u nekoj diskoteci.

Bik misli samo na jedno, kada ima slobodan dan - na konzumiranje hrane u ležećem položaju. To može biti i grickanje čipsa i sličnih grickalica uz neku dobru knjigu, ili sladoled na terasi ili u bašti.

Blizanci su u slobodno vreme na Internetu. Oni uključe bar 6 (slovima: šest) prozora. Čitaju neke e-zine ili pretražuju po Google-u, a pritom chat - uju sa pet osoba u isto vreme o svemu i svačemu.

Rak voli da slobodno vreme provede kod kuće. Zvuči Vam dosadno? E pa, njima ne zvuči! Rakovi u slobodno vreme u kuhinji prave neki novi specijalitet ili spremaju sve za veliki roštilj koji su smislili.

Lav u slobodno vreme vodi sebe i svoju ljubav na predstavu u pozorište. Naravno, karte plaća Lav i uglavnom obezbedi odlična mesta. Nemojte se iznenaditi, ako uhvatite Lava, kako zapisuje rečenice iz predstave (naravno, one koje govori glavni lik) ili kako pomera usne, jer ih već zna napamet.

Devica koristi slobodno vreme da pospremi po kući ono što nije stigla tokom radnih dana. Ona to vreme može iskoristiti da poslaže začine po abecedi, ili da sve šolje za kafu poslaže po duginim bojama.

Vaga će u slobodno vreme otići na neku otmenu izložbu umetničkih slika i uz šampanjac obilaziti slike. I, što je još verovatnije, 'slučajno' će naleteti na nekog stranca i započeti razgovor o nekoj od slika.

Škorpija provodi slobodno vreme obilazeći butike i kupujući nešto novo što će joj upotpuniti garderobu: kožne čizme ili nešto od zmijske kože, a zatim će noć provesti u nekom klubu, igrajući i privlačeći pažnju svih prisutnih.

Strelac će u slobodno vreme biti na vazduhu. Čak, se neće libiti da negde otputuje, makar na jedan dan. Ujutru će spakovati voće, sendviče i neko piće i krenuti u nove avanture.

Jarac svoje slobodno vreme provodi u kancelariji ili na poslu. Makar deo slobodnog vremena, jer vole da sve urade na vreme. Međutim, njega je moguće ubediti i da se malo zabavi, samo mu recite da ga izvodite na Vaš račun.

Vodolija slobodno vreme provodi u radionici, radeći na novom patentu koji su smislili. Kada to završe, onda idu u kupovinu najnovijih elektronskih stvarčica ili moderne odeće.

Ribe provode vreme u bašti uz ice-tea ili kafu, uživajući u hladovini nekog drveta i diveći se mirisu prirode. A onda pišu pesmu o svom snu koji su sanjale sinoć.



Preuzeto sa neta

IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Citat
Blizanci su u slobodno vreme na Internetu. Oni uključe bar 6 (slovima: šest) prozora. Čitaju neke e-zine ili pretražuju po Google-u, a pritom chat - uju sa pet osoba u isto vreme o svemu i svačemu.

U jbt. Smile pa to sam jaa
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Pa gde ga pogodi za blizance. Ma planete ti rekle siguran sam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Rak voli da slobodno vreme provede kod kuće. Zvuči Vam dosadno? E pa, njima ne zvuči! Rakovi u slobodno vreme u kuhinji prave neki novi specijalitet ili spremaju sve za veliki roštilj koji su smislili.


Sto se mene licno tice, ovo nije istina Smile Retki su ti momenti kada pozelim slobodno vreme da provedem kod kuce.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Kada ima slobodan dan, bik spava .  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako koji znak provodi svoje slobodno vreme....


.


Ribe provode vreme u bašti uz ice-tea ili kafu, uživajući u hladovini nekog drveta i diveći se mirisu prirode. A onda pišu pesmu o svom snu koji su sanjale sinoć.




volim bastu,ne pisem pesme ali obozavam da slikam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Nokia 6120
ribe provode slobodno vreme u razmisljanju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
ne shvatam zasto uvek kao ovde kad kazete device uvek kao ciste stalne...sve mora da bude uredno kod njih....itd....ja uopste nisam takva...stalno izlazim ili gledam tv....
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Joj i ja sam Djevicapa nikad nisam kuci, a ociscenju....ako bas moram hihihihihihihihi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
slobodno vrijeme uvijek negdje zujim ili vjezbam , obozavam teretanu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.